20 Photos - Nov 3, 2014
Photo: Stand Up Paddle to najszybciej rozwijająca się dyscyplina na świecie. Jak sama nazwa wskazuje jest rodzajem wiosłowania w pozycji stojącej. Deska z wiosłem, bo z tego składa się cały sprzęt daje nam nieograniczone możliwości zabawy i sportu zarazem. SUP nie wyklucza aktywności kajakowej na spływach, tylko ją uzupełnia.
SUP jest zdecydowanie sportem dla każdego, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się trudny, w rzeczywistości deska jest bardzo stabilna. To sport szybki i łatwy do opanowania podstawowych umiejętności. Aby rozpocząć przygodę i pojąć podstawy potrzeba zaledwie paru minut. Jest to świetna alternatywa do aktywnego spędzania czasu na rzece i jeziorze, a także współzawodnictwa z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy. W ramach team buldingu i imprez integracyjnych dla firm organizujemy wyścigi na SUP, które zapewniają sporą dawkę adrenaliny i zabawy. Zabawa z SUP idealnie wypełnia pobyty naszych gości w nowe doświadczenia. Za nami pierwsze już doświadczenia z SUPPhoto: Photo: Photo: Stand Up Paddle to najszybciej rozwijająca się dyscyplina na świecie. Jak sama nazwa wskazuje jest rodzajem wiosłowania w pozycji stojącej. Deska z wiosłem, bo z tego składa się cały sprzęt daje nam nieograniczone możliwości zabawy i sportu zarazem. SUP nie wyklucza aktywności kajakowej na spływach, tylko ją uzupełnia.
SUP jest zdecydowanie sportem dla każdego, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się trudny, w rzeczywistości deska jest bardzo stabilna. To sport szybki i łatwy do opanowania podstawowych umiejętności. Aby rozpocząć przygodę i pojąć podstawy potrzeba zaledwie paru minut. Jest to świetna alternatywa do aktywnego spędzania czasu na rzece i jeziorze, a także współzawodnictwa z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy. W ramach team buldingu i imprez integracyjnych dla firm organizujemy wyścigi na SUP, które zapewniają sporą dawkę adrenaliny i zabawy. Zabawa z SUP idealnie wypełnia pobyty naszych gości w nowe doświadczenia. Za nami pierwsze już doświadczenia z SUPPhoto: Stand Up Paddle to najszybciej rozwijająca się dyscyplina na świecie. Jak sama nazwa wskazuje jest rodzajem wiosłowania w pozycji stojącej. Deska z wiosłem, bo z tego składa się cały sprzęt daje nam nieograniczone możliwości zabawy i sportu zarazem. SUP nie wyklucza aktywności kajakowej na spływach, tylko ją uzupełnia.
SUP jest zdecydowanie sportem dla każdego, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się trudny, w rzeczywistości deska jest bardzo stabilna. To sport szybki i łatwy do opanowania podstawowych umiejętności. Aby rozpocząć przygodę i pojąć podstawy potrzeba zaledwie paru minut. Jest to świetna alternatywa do aktywnego spędzania czasu na rzece i jeziorze, a także współzawodnictwa z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy. W ramach team buldingu i imprez integracyjnych dla firm organizujemy wyścigi na SUP, które zapewniają sporą dawkę adrenaliny i zabawy. Zabawa z SUP idealnie wypełnia pobyty naszych gości w nowe doświadczenia. Za nami pierwsze już doświadczenia z SUPPhoto: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: