82 Photos - May 5, 2015
Photo: Photo: На стільниці є отвори для склянок та заглиблення для олівців і ручокPhoto: Photo: Photo: Парта-мольберт ДомовичОК П1070 (шириною 70 см) зі стільчиком С1 дуб цільнийPhoto: Парта-мольберт ДомовичОК П1070 (шириною 70 см) зі стільчиком С1 бук зрощенийPhoto: Парта-мольберт ДомовичОК П1070 (шириною 70 см) зі стільчиком С1 бук цільнийPhoto: Парта-мольберт ДомовичОК П1070 (шириною 70 см) дуб цільнийPhoto: Парта-мольберт ДомовичОК П1070 (шириною 70 см) бук зрощенийPhoto: Парта-мольберт ДомовичОК П1070 (шириною 70 см) бук цільнийPhoto: Парта ДомовичОК П1070 шириною 70 см та стільчик С1 з цільного букуPhoto: Задня планка з отворами для склянок та місцем для олівців залишається горизонтальною навіть у нахиленому положенніPhoto: Парта ДомовичОК має зручну систему регулювання висотиPhoto: Парта ДомовичОК призначена для дітей від 3 років та зростом від 90 смPhoto: Парта ДомовичОК має зручну систему регулювання нахилу від 0 до 90 градусівPhoto: Підніжка парти ДомовичОК допомагає тримати ноги дитину у правильному положенніPhoto: У найвищому положенні парта ДомовичОК може використовуватись дорослимиPhoto: Парта ДомовичОК має систему кріплення, яка дозволяє не лише зручно міняти положення стільниці але й кріпити до парти у зручному положенні додаткові полички, гачки та інші пристосування.Photo: Висота парти та стільчика ДомовичОК регулюється у 6-ти положеннях.
Завдяки стійкому природному матеріалу, міцній конструкції та легкому відновленню пошкоджень парта прослужить Вам багато років.
Тому, парта ДомовичОК, яку ви придбаєте для дитини у садочку, прослужить їй протягом навчання у початковій школі, після чого зможе використовуватись як звичайний письмовий стіл або стіл для ноутбука.Photo: Банер
ДомовичОК - парти назавжди
Розмір 1024х768
Альбом з банерами - https://plus.google.com/u/0/b/118065740913786200323/photos/118065740913786200323/albums/6145721323034746673?sort=1Photo: Парта ДомовичОК з додатковою поличкоюPhoto: Отак виглядає парта ДомовичОК із додатковим гачком для портфелюPhoto: А Вам також заважає портфель, який валяється на підлозі? Якщо так, допоможе гачок для портфеля до парти ДомовичОКPhoto: Додаткова поличка на парті ДомовичОКPhoto: Комплект ДомовичОК - Парта + стільчик + книжкова полиця:

Зростаюча парта ДомовичОК шириною 70 або 90 см може стати місцем навчання, ігор та праці дитини на довгі роки, оскільки вона зростатиме від “садочкової” до “дорослої” висоти разом дитиною. Довговічний та міцний матеріал - бук витримає всі випробування, з якими парта може зіткнутись під час її експлуатації, а всі сліди дитячої творчості на самій парті при бажанні легко видалити та відновити первісний вигляд за допомогою шліфувалього паперу та лляної олії.
Парта відповідає державним стандартам (ГОСТ 11015-93) та призначена для дітей зростом від 90 см. Цей зріст відповідає показникам дітей віком трьох років. Максимальне положення парти розраховане на зріст від 175 см. та відповідає стандартам для дорослих.
Парта не містить ніяких шкідливих речовин, оскільки при її виготовленні не використовувались фарби чи лаки. Парта покрита лише натуральним природнім матеріалом - лляною олією.

Дитячий дерев`яний стільчик ДомовичОК послужить дитині довгі роки завдяки системі регулювання висоти та глибини сидіння. Спинка стільчика також регулюється, тому сидіти на стільчику буде завжди зручно та здорово.
Міцна та стійка конструкція виконана з твердого буку витримає усі можливі в користуванні навантаження.

Полиця книжкова до парт ДомовичОК шириною 70 та 90 см
- регулюється по висоті незалежно від парти;
- перегородки полиці регулюються, тому ви зможете встановити потрібну саме Вам ширину проміжку між перегородками;
- полиця може також кріпитись до стіни;
- глибина полиці - 21 см;
- полиця для парти шириною 90 см має 3 перегородки, 70 см - дві.
На цю поличку Ви точно зможете покласти те, що Вам потрібно. І тоненькі зошити і щось широке. Просто посуньте перегородку куди потрібно. А якщо не хочете ставити поличку на парту, можете повісити її на стіну.Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: