50 Photos - Jun 14, 2013
Photo: Celé to začalo jako pohádka..Photo: ... ale ne ledajaká... Cyklistická!Photo: A pak si děti mohli vyzkoušet, jak ta dvě kola fungují v praxi a co všechno s nimi dokážou..Photo: Photo: i auta mohou být šlapacíPhoto: My jsme však šlapali doopravdy.. a to svědomitě, celý květen.Photo: Carsharing i v Liberci http://www.autonapul.org/Photo: Každý může jezdit na uměleckém díle .. Fialová, růžová a nápadité obrázky.. proč ne? ;)Photo: Jezdili jste? Máte nad 66% tak se přijďte zaregistrovat ať můžete taky něco vyhrát.Photo: Photo: Photo: Tak kdo byl rychlejší? Kolo? Auto? nebo MHD? ...Photo: Všichni dojeli více méně ve stejném čase a tak si všichni zaslouží odměnu :)  (Příště vymyslíme komplikovanější trasu;) )Photo: Knížky o Libereckém kraji a oříšku APe ať to šlape!Photo: Tak co nás čeká dál?Photo: Rychle se ještě doregistrovat ať můžeme začít tahat z klobouku.Photo: Mezitím si můžete vyzkoušet e-kolo od ElbaiksPhoto: Kolik kol se vejde na jedno parkovací místo? ... To co vidíte je teprve začátek, ale na konec jich tam bylo přes deset .. i když pravda, že cyklistům se moc spořádaně parkovat nechtělo, sloupy okolo byly jistějšíPhoto: Výstava historických kol z automuzea ve VratislavicíchPhoto: pan Jungwirth (Elbikes) představuje skládací kolo Foldy, které do soutěže věnoval jako hlavní cenu.Photo: Pro jednu z cen si přišel čtyřčlenný tým Wallback. Gratulujeme k nádherným dresům Do práce na kole od Bemaniax!  (Pokud byste měli zájem, je možné si je objednat přímo na stránkách http://www.bemaniax.cz/eshop/do-prace-na-kole-2013-upominkovy-dres-2013.html )Photo: Druhý tým Plínaři obdrželi trojdílné brašny Sport Arsenal, které věnovala cykloprodejna a servis Red Eight  (http://www.redeight.cz/)Photo: Do třetice všeho dobrého.. poslední vylosovaný tým získal dárkové tašky spolu s poukázkou na nákup v NC GéčkoPhoto: Všichni zůstávají napjati.. Kdo dostane tenhle sněžný blesk?Photo: Photo: Nečekali jsme však jen na závěrečné losování jednotlivců, ale také na pana Zimovčáka, který se ten den jel přes rozvodněné Ústí se svým týmem až do Liberce .. na Ještěd a dál.Photo: První místo v kreativitě odměnil Jiří Rutkovský a to lístky na festival Benátská noc který se koná v Liberci na konci července.Photo: 1. místo v kategorii KreativitaPhoto: Druhé místo v Kreativitě vyhráli BaleťáciPhoto: 2. místo v kategorii KreativitaPhoto: Na třetím místě ve výkonnostní kategorii se umístil Ivan SláčalPhoto: Do první trojice se dostala také žena - Michaela Fischerová (1260km)Photo: První místo a s ním i cyklistický zájezd s CK Alpina (http://www.alpina.cz/) získal Jan Kopal, který najel 1512 KmPhoto: A už je tady.. očekávaný Josef ZimovčákPhoto: na své cyklotour přes republiku, aby pomohl onkologicky nemocných dětí (www.nakoledetem.cz)Photo: Jako třetí v kategorii jednotlivcůPhoto: Druhý, v kategorii jednotlivců, získal cyklobrašnu od firmy Azub bikePhoto: Kdo bude první? Kdo dostane kolo? Vylosuje ho šťastnou rukou pan ZimovčákPhoto: Až už to víme...Photo: Pavel Herajn! Gratulujeme!! Skládací kolo Foldy (www.elbikes.cz)Photo: Ještě jednou, gratulujeme a přejeme mnoho pěkných cest :)Photo: Ne všechny cesty jsou bezpečné.. Občas se stane, že kolo vypoví službu a je třeba rychlé opravy.. RYCHLÉ ... takže kdo dřív?Photo: Muži v tom mají asi větší praxi, ale nepodceňovat ;)Photo: Týmový hráčiPhoto: Zimovčák v LiberciPhoto: liberecký náměstek Jiří Rutkovský (se 100% dojížďkou Do práce na kole) přivítal Josefa Zimovčáka s celým jeho týmem před libereckou radnicí.Photo: Cyklozaměstnavatelem roku 2013 se stává Fehrer Liberec. Na památku obdrželi designové kolo festgear od cyklo Ferda.Photo: Poděkování za pěkné ceny patří také Křížanské pražírně APe.Photo: Celé jsme uzavřeli v kruhu šlapajících v nedaleké restauraci Black Horse..Photo: Abychom se dozvěděli, kudy kdo jezdí a zdali máme společnou cestu a mnoho dalšího.