150 Photos - Mar 29, 2015
Photo: Nakon utakmice NK Štinjan - NK Medulin 3:1 - Predsjednik i dopredsjednik - što dalje?Photo: Nakon utakmice NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: Nakon utakmice NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: Nakon utakmice NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: Nakon utakmice NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: Nakon utakmice NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: Nakon utakmice NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: NK Štinjan - NK Medulin 3:1Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori nakon posljednje utakmice (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniorska posljednja utakmica (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori pred posljednju utakmicu (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori pred posljednju utakmicu (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Izlazni Juniori pred posljednju utakmicu (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Izlazni Juniori pred posljednju utakmicu (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori pred posljednju utakmicu (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Juniori pred posljednju utakmicu (Štinjan - Cement 3:0)Photo: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Pioniri - završno druženjePhoto: Štinjan - Vrsar 0:5. Koga bodre Piromani?Photo: Štinjan - Vrsar 0:5Photo: Štinjan - Vrsar 0:5. Minuta šutnje za poginule juniore RašePhoto: Štinjan - Vrsar 0:5. Minuta šutnje za poginule juniore RašePhoto: Štinjan - Vrsar 0:5. Minuta šutnje za poginule juniore RašePhoto: Štinjan - Vrsar 0:5.Photo: Štinjan - Vrsar 0:5.Photo: NK ŠTINJAN 2008/2009 godište (škola nogometa,nogometni vrtić);
S lijeva Vito Panić, Filip Kolar, Lean Grbac, Ivan Kamenčić, Stefan Sladaković, Joel Kundih, David Grubešić, Ivan Jelenaca, Lukas Baračić, Luka Alviž, Matej Kamenčić, Dino Halilović, Mauro Grahovac, Erik Zorica, Marin Peruško i Lukas Vinković.
Fale: Andrej i Antonio Pavlić, Filip Diković.Photo: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na Fortinu - ovaj je malo stariji, prvi puta na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na Fortinu - puna tribinaPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Najmlađi s Velim Vrhom na FortinuPhoto: Golman Buzeta u 2.poluvremenu nesavladivPhoto: Tko će biti bliže opstanku?Photo: U11 u FažaniPhoto: U11 u FažaniVideo: U11 u FažaniPhoto: U11 u FažaniPhoto: U11 u FažaniPhoto: Photo: Štinjan - Veli Vrh 4:2, treće poluvrijemePhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2, treće poluvrijemePhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2, treće poluvrijemePhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2, veselje u svlačioniciPhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2, veselje u svlačioniciVideo: Štinjan - Veli Vrh 4:2, veselje u svlačioniciPhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2Photo: Štinjan - Veli Vrh 4:2, bura odnijela korner zastavicuPhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2, uporni Đoni naplatio više od očekivanog, navodno su i neki veterani platili ulaznicuPhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2, i nadstešnica je slabo štitila od burePhoto: Štinjan - Veli Vrh 4:2,Photo: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomVideo: Photo: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Kup utakmica sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: Pred kup utakmicu sa NovigradomPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - treće poluvrijemePhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - treće poluvrijemePhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - treće poluvrijemePhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - treće poluvrijemePhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - gotovo je gotovoPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - gotovo je gotovoPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - gotovo je gotovoPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - gotovo je gotovoPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - gotovo je gotovoPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - gotovo je gotovoPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - napeto iza ogradePhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0 - 40 min. nakon pogotkaPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0, 40 min, sekundu pred pobjedonosnim pogotkomPhoto: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. prva domaća pobjeda - NK Štinjan - NK  Umag 1:0Photo: 29.03.2015. pred prvu pobjedu nad Umagom (1:0)Photo: 29.03.2015. pred prvu pobjedu nad Umagom (1:0)Photo: 29.03.2015. pred prvu pobjedu nad Umagom (1:0)Photo: 29.03.2015. pred prvu pobjedu nad Umagom (1:0)Photo: 29.03.2015. pred prvu pobjedu nad Umagom (1:0)Photo: 29.03.2015. pred prvu pobjedu nad Umagom (1:0)