187 Photos - Sep 2, 2013
Photo: Photo: Annemarie ja Corry, kontakt on olemas.Photo: Photo: Kõrvalkäigul aga... kadus kontakt kuskile ära.Photo: Photo: Ja taas korraks kontakt üles leitud :)Photo: Photo: Photo: Istu püsibPhoto: Ka lama on selge, aga veidi lohakas onPhoto: Photo: Kõrvale tõusmine jäi kuidagi poolde vinna.Photo: Photo: Photo: Kas ma tõesti PEAN veel rohkem kõrvale tulema? Ehk aitab sellestki... ah?Photo: Huvitav, kas nad vaatavad ka, kuidas ma hüppama hakkan :)Photo: Photo: Photo: See hüpe võttis nii võhmale, et no ei jaksa poolt tiiru teha... tegin veerandi. Tootsile ka ju koolis öeldi, et kui ei jõua tervet rehkendust teha, tee pool :)Photo: Photo: Püsilamamine on mu lemmikharjutus.... vahel :PPhoto: Photo: Photo: Raport, päike paistab silma.Photo: Kontakt on hea!Photo: Kontakt on jätkuvalt hea!Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Istu - tehtud!Photo: Lama - tehtud!Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Siia, ma lausa lendan!Photo: Ähh... midagi vist läks tiba viltu... aa.. tagumik. :PPhoto: Photo: Photo: Nii, kuhu sa lähed ilma minuta!Photo: Photo: Olen kohal, anna nama!Photo: Photo: Photo: Photo: Ei jaksa nii kaua lamada... see tutt seal veidi ees lõhnas nii huvitavalt :PPhoto: Photo: Photo: Photo: Edasijõudnud on lõpetanud.
Kohtuniku leiba proovis esmakordselt Jana Juhkam.Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Peavad salaplaani :)Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Fännklubi!Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: :) ausõna, see ei olnud silmade kinnihoidmise harjutus, see oleks olnud kutsikatele liiga raske ning veel sünkrooni ajada üleüldse ilmvõimatu.Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Seisavad nagu PROFFID!Photo: Photo: Photo: Photo: Mõlemad on tähelepanu ise!Photo: Photo: Ühte sammu :)Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Anna.... ei anna.... anna ikka.... ikka ei anna :P
Ja nii nad oleks tirima jäänudki, kuid perenaine osutus targemaks ning andis järgi :PPhoto: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Möh.. klõpsutate siin oma aparaadiga, segate seismisele keskenduda.Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Photo: Koer on nii kalli, et kantakse lausa kätel :)Photo: ja tundub, et seda on tehtud piisavalt palju, sest koera näost on näha, ta on sellega väga rahul :)Photo: Photo: 3 auhinnalist kohta ning 5 osalejat... aga mis teha, kui nii tublid võistlejad olid, et ei andnud erilist võimalust punkte maha kraapida :)Photo: