29 Photos - Aug 16, 2014
Photo: "Cover."

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: První stránka příběhu o Johnym Bouchačkovi. Skenováno, upraveny nedostatky, můj rukopis nahrazen fontem (kvůli čitelnosti).

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: První stránka příběhu o Johnym Bouchačkovi. Skenováno, upraveny nedostatky, můj rukopis nahrazen fontem (kvůli čitelnosti).

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: Třetí část plná ostrých pohledů.

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: Čtvrtá část nabitá tvrdým úderem

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: Pátá, vertikální část.

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: Šestá část s explicitním gestem.

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: Sedmá část s deštivou atmosférou.

Oficiální stránky http://bouchacka.weebly.com/Photo: Procházková osmá část.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Photo: Krvavější desátá část.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Photo: Dvanáctá část v kanceláři Mariana Tresse.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Třináctá část, stále v kanceláři.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Setkání s Arlene ve čtrnácté části.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Patnáctá část se zrzavou Arlene.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Šestnáctá část. Johny si chce vyčistit hlavu a raději opuští stanici.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Sedmnáctá část, Johny vyráží za zábavou.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Johny na baru v osmnácté části.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://boucha​cka.weebly.co​m/Photo: V devatenácté části se objevuje hlavní hvězda večera, Donna Fed.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Dvacátá část. Slečna Indicie se snaží uprosit Johnyho.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Jednadvacátá část. Slečna Indicie se potřebuje po malování opláchnout.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.comPhoto: Dvacátádruhá část. Slečna Indicie je na odchodu a loučí se s Johnym.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Dvacátá třetí část. Johny se snaží dohnat Indícii a zastaví ho místní bezdomovec.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.comPhoto: Dvacátá čtvrtá část. Johny se na ulici zapovídal s cizím mužem.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.comPhoto: Dvacátá pátá část. Johny se dovolal slečně Indícii.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.comPhoto: Dvacátá šestá část a Johnyho neočekávaný pád.

Johny Bouchačka má nyní i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.comPhoto: Dvacátá sedmá část v čase oběda.
Johny Bouchačka má i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/Photo: Dvacátá osmá část a nečekaná návštěva u slečny Indicie.
Johny Bouchačka má i oficiální stránky: http://bouchacka.weebly.com/