29 Photos - Oct 30, 2013
Photo: Ewelajn nasz maestroPhoto: Oł jeaPhoto: Rozważny...Photo: ... i romantycznyPhoto: Sun SayPhoto: Per analogiam :-)Photo: Nasz chatkowyPhoto: (robiła Agni) Ale od razu widać kto w tym domu trzyma władzęPhoto: Powitanie słońca w południe ;-)Photo: Kawa, muffiny i kawówka i święty spokój <3Photo: Mistrzyni ceremoniiPhoto: ślurp!Photo: Photo: Photo: Hela kontroluje ceremonięPhoto: A Pimposz i tak wio w góry! "Ale Pimpuś, ja bym tak z koleżankami jeszcze posiedziała...."Photo: No to my też spacerek na pifko na Przechybę :-)

Nie wiem czemu ale to jedyne zdjęcie gdzie mam Królową Bimbrowników, widocznie z sąsiadami balowała :PPhoto: Człowiek sobie schodzi spokojnie a tu na szlaku grasują... zbójcy!Photo: Ach co to był za zachód nad trzema koronami...Photo: Poranna joga Uli :-)Photo: Niektórzy mają więcej... zębów?Photo: Tarararam będziemy śmierdzieć szamponem! :-DPhoto: Człowieki pracyPhoto: Ojciec, prać?Photo: Szurum burum :-)

O, jest Królowa Bimbrowników! Chyba cierpiii... ;-)Photo: Dzieci, ooooobiaaaad! ;-)Photo: Ładowanie baterii słonecznych z ogórkami :-)Photo: Tatery <3Photo: Uwaga! Brzoza!