Photo:
Photo: Hardeggská vyhlídka skýtá mimořádný pohled do údolí Dyje a na město Hardegg. Původní altánek z roku 1885 byl rekonstruován Rakouským klubem turistů. Dnes patří k nejvyhledávanějším místům v Podyjí
Photo: Hennerweg – asi kilometr od Návštěvnického střediska Správy Národního parku Thayatal (Nationalparkhaus) se na hraně kaňonu nalézá upravená skalní plošina s vyhlídkou na město Hardegg a jeho okolí – meandry Dyje, skalní útvary Reginafelsen a Maxplateau, vzdálenější skalní stěnu Schwalbenfelsen i vrchol Býčí hory na Braitavě.
Photo: Regina Felsen – vypreparovaný vápencový ostroh obtékaný potokem Fugnitzbach nad městečkem Hardegg je známý vyhlídkový bod. Z ostrožny je jedinečný pohled na hradní komplex a skalní stěny Hardeggských skal na české straně.
Photo: Einsiedler – vysoká mramorová skalní stěna v ohybu řeky v blízkosti Hardeggu. Ze dvou vyhlídek je pěkný pohled do údolí Dyje.
Loading...
Národní park Podyjí
Public
Hardeggská vyhlídka skýtá mimořádný pohled do údolí Dyje a na město Hardegg. Původní altánek z roku 1885 byl rekonstruován Rakouským klubem turistů. Dnes patří k nejvyhledávanějším místům v Podyjí