Post has attachment
hejka dzisiaj rano powrót do domu poniewaz za parę godzin lecimy do Bułgarii,ale początek urlopu jak dla mnie rewelacja.Podsumowując 10 brań z tego 5 karpi na macie.Szczególnie jednej spinki żałuje bo czułem na kiju że to jest to ale trudno człowiek się uczy na błędach pozdrawiam
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.08.2017
5 Photos - View album

Post has attachment
Po 39 godz bez brania dwa odjazdy w tym samym czasie i dzieki pomocy Jarka dwie ryby na macie 😁
Photo

Post has attachment
No i oficjalne od dzisiaj urlop i krótkie sprawozdanie z nocki. 3 brania 1 karp zdjecia wrzucę po powrocie wszystko na jednym kiju a co do drugiego zestawu dzisiaj i weszlym tygodniu testowałem kulki z nash kryl i ananas dlatego ze przy zakupie 10 kg 5 kg gratis cena kusząca wychodzi 24 zl za kg ale moim zdaniem do dupy nie warto
Photo

Post has attachment
Wkońcu urlop🐠🙋
Photo

Post has attachment
Czy można łowić ryby skutecznie?
Czy można łowić ryby wielkie?
Czy można łowić ryby na najlepsze przynęty?
Czy można........
Takich i wiele innych pytań nasuwa się ludzią z pasją karpiarstwa.
Odpowiedź jest prosta i jedna to firma Carp Gravity która przygotowała Nowy smak Bloodworm/Caviar . Nowy smak Carp Gravity poprzedzony hitem Wild Krill zamieni się w sezonie na BESTSELLER smaków na rynku karpiowym.
Każda z firm chce sprzedać swój produkt bo uważa że jest najlepszy i prezentuje go jak z najlepszej strony. Tak właśnie się dzieje z Nowym  Smakiem który jest wyjątkowo trafiony w gusta naszych karpi. Skąd to wiem? To kilku letnie doświadczenie firmy CG zapewnia nam pewność że wszystkie produkty są najwyższej jakości i ta jakość jest widoczna natychmiast po otwarciu opakowania.
Sam miałem zaszczyt testować te kulki w wersji 4D jak i pop up fluo i Natural . Zapewniam Was o wysokiej skuteczności na wszelakich wodach. Oczywiście możecie nie uwierzyć w to co pisze jestem zwykłym karpiarzem łowiacym dla czystej przyjemność i przebywania nad wodę ,więc mówię to z czystym sumieniem . Nie zarabiam na tym , nie otrzymuję żadnych fantów aby tak pisać . Jest to niezależna i prawdziwa opinia na temat Nowego smaku . Bloodworm/Caviar o intensywnym zapachu ikry i ochotki naprawdę sprawia że każda martwa natura zaczyna ożywiać i pobudzać do wyboru tej właśnie kulki przez nasze miśki.
Ogólnie ciężko mi pisać o nowy produkcie i przedstawić w jak najlepszym świetle Tak aby było dobrze i prawdziwie . Mogę dorzucić zdjęcia wielkich karpi złowionych na tę kulkę ,nie zrobię tego ( skromny jestem z natury) ,bo to zrobocie właśnie Wy jak będziecie mieli okazję zapoznać się z nowym smakiem.
Moc natury to Twój sukces. Przekonajcie się sami a na pewno nie zawiedzie Was i sprawi że Wasze wyprawy będą efektywniej widziane przez innych , którzy też będą chcieli mieć tę kulkę o smaku Bloodworm/Caviar.
Pozdrawiam Adam Lisiecki F.C.T FUKS CARP
Photo

Post has attachment
Po nocnej warcie na łowisku z Mariuszem Szulik niestety większość nocy przespana ale jest mój nowy rekordzik 10kg
Photo
Photo
06.08.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Jeszcze jestem nad wodą i choć nie skończył się ten piękny czas to podsumować można . Trzy brania , spinka ,zaczep i mały na pocieszenie . Wszystkie brania na Nowy smak Carp Gravity Bloodworm/Caviar 
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has shared content
Another 24hr session at Frodsham Marshes in Cheshire and this time had 3 fish biggest of 17lb
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
05/08/2017
10 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded