Ahoj, za minulý týden jsem v GA zaznamenal zhruba 70% pokles trafficu z kampaní na Skliku. Sklik účet ale žádný takový pokles nereportuje. Děje se mi to i v nefiltrovaném pohledu. Máte někdo vysvětlení nebo podobnou zkušenost? Díky.

Post has attachment
Ahoj, Analytics mi od včera hází chybu při otevření editace vlastního seskupení kanálů - otevřu editační okno, neprovedu jakoukoli změnu, kliknu na Save a dostanu tuto hlášku. Děje se mi to ve všech prohlížečích. Máte někdo stejnou zkušenost?
Photo

Post has attachment
Ahoj, zvažuji využití Avinashova atribučního modelu pro vyhodnocování asistovaných konverzí. Model vychází z atribuce vah podle pozice v konverzním řetězci, výchozí stav je 10-40-50. Článkům uprostřed řetězce je tedy přiděleno 50 % z celkové hodnoty konverze s tím, že těchto 50 % je rovnoměrně rozloženo mezi všechny tyto články (tj. v případě pětičlánkového řetězce je atribuce 10-16,67-16,67-16,67-40).

Má otázka zní - jak se model zachová u dvoučlánkového řetězce - bude to 20-80?

Díky za názory.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Ahoj, potřebuji se ujistit - v přehledu Dny do objednávky se nezobrazuje nulová hodnota. Předpokládám tedy, že údaje u čísla 1 znamenají transakce, které proběhly již během první návštěvy (před touto transakcí tedy bylo 0, nikoli 1 návštěva). Máte to taky tak?

Screenshot zde http://prntscr.com/916s3m

Post has shared content

Je nějaká možnost dohledání hlavního "správcovského účtu" v Google Analytics? Klient údajně "ztratil" data svého webu, respektive je možné, že byl ze služby odepnut. Já do dat stále vidím, ale pouze na úrovni čtení. 

Ahoj, GA mi reportuje rozdílné hodnoty v metrikách Tržby a Hodnota konverzí pro cíl Transakce v Elektronickém obchodu, přitom hodnotu konverze nemám ve Správci nastavenu. Máte k tomu někdo vysvětlení? Díky za názory.

Post has attachment
Už máte appku na svém iPhonu nebo iPadu? Co na ni říkáte?

Ahojte díky že taková komunita je. Mím hned dotaz jak nastavujete GA klientům pokud sice už užívají GA ale když na něj juknete tak sledují jen základ. Prostě existuje někde nějaký návod jak GA nastavit alespoň základy. Já třeba dělám to že propojuji s WMT a AdWord pokud mají a nastavuji cíle aby se měřili i nepřímé konveze. Co vy?
Wait while more posts are being loaded