Post has shared content
**
Është shkruajtur shumë në shekujt e fundit nga ata që ne i quajmë me gjuhën e sotme si amatorë, gjuhëtarë, ose deri në shkencëtarë që gjuha Shqipe është më e vjetra e gjuhëvë, ose nga disa të tjerë që është mema e gjuhëve Europiane. Unë mendoj që zemra e Gj...

Apartamente per shitje Saranda Apollonia

Albania Estate ka disa apartamente per shitje ne Sarande afer Portit te Qytetit. Keto apartamente ndodhen vetem 50 metra larg plazhit dhe 5 minuta larg qendres se qytetit.

Karakteristikat Kryesore:

29 Apartamente per shitje
Apartamente nga 39,900 Euro
Madhesia e Apartamenteve nga 70m2 – 120m2
Apartamentet jane 1+1 dhe 2+1
Rezidenca eshte e kompletuar
Rezidenca ka 10 kate
Ashensor ne Rezidence
Ballkone me pamje deti
5 Minuta larg nga qendra e qytetit
20 minuta nga Butrinti
http://gjejprone.com/properties/apartamente-per-shitje-saranda-apollonia/ http://gjejprone.com/a-post-with-everything-in-it/

alba chat zvicer, zemra chat, AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Argetohu Chat | KnaQu Chat | Shqip Chat | Ilirida | Zemra | Gostivari | Albanian Chat Room | Albania | Prishtina | Kosova | Chati | AlbaChati | Rinia | Takohu | Albamatrix | Zbavitu | Albanien Chat Room | Chat Shqiptar

Lidhu ketu -->> http://chat.Zemra.Li

Armend Zeqiri,
Nëse ky komunitet do të ketë përmbajtje fetare apo antishqiptare të lutem trego tash që të largohem prej këtu.
Ti më ftove këtu por ti nuk di që unë jam myslimanë me trashëgim e jo me dëshirë. Prandaj, unë do ta luftojë çdo gjë që vënë fenë para kombit. Do ti luftojë nxitjet vëlla-vrasëse, do ta luftojë urrejtjen ndër-fetare.
Po e shoh që unë jam krejtësisht kundër qëllimeve tua, prandaj përmirësoje gabimin dhe ftoje ndonjë fundamentalist në vend timin.

Wait while more posts are being loaded