Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhoto
1/6/18
4 Photos - View album

Post has attachment
بدليجات فرشته
بومهن پاساژ خسرتاش
٠٩٣٥٥٧٢٤٤١٥
زيورآلات مردانه زنانه و بچه گانه
PhotoPhotoPhoto
6/21/17
3 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment


⭕️عضو شورای آموزش و پرورش پردیس: وضع زیرساخت‌های آموزشی در بومهن به مرز هشدار رسیده است

حجت‌الاسلام حسین توسلی در مورد وضع زیرساخت‌ها در پردیس اظهار داشت: گرد محرومیت زیرساختی در فضای شهرستان پردیس در شرق استان تهران ریخته شده است.واژه «استاندارد» را نمی‌توان برای زیرساخت‌های شهرستان پردیس به‌کار برد؛ زیرا خلأهای زیادی در این بخش وجود دارد.

توسلی با تأکید بر اینکه وضع زیرساخت‌های آموزشی در بخش بومهن از توابع شهرستان پردیس حاد است، اضافه کرد: وضع زیرساخت‌های آموزشی در بومهن به مرز هشدار رسیده است.

-با اشاره به اینکه ظرفیت استاندارد هر کلاس درس در نهایت 32 دانش‌آموز در بدترین شرایط است، اظهار داشت: کلاس‌های درس در مدارس بومهن بالای حد استاندارد است و مشکلات زیادی را برای معلمان و مدیریت مدارس به همراه داشته است.

توسلی با تأکید بر اینکه تراکم بسیار بالا در مدارس بومهن کیفیت آموزش را پایین می‌آورد، تصریح کرد: کاهش کیفیت آموزش فاجعه‌ای بزرگ خواهد بود.دولت تدبیر و امید باید به داد زیرساخت‌های آموزشی در بومهن برسد و وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی مدارس در این زمینه ورود کنند.سازمان نوسازی مدارس نباید تقویت زیرساخت‌های آموزشی پردیس به‌ویژه بومهن را به دست فراموشی بسپارد؛ سرانه آموزشی در شهرستان متأسفانه زیر میانگین استاندارد است./فارس شرق تهران

⭕️نیازنیوز کانال ساکنین شهرستان های پردیس و دماوند
@niaznews1 عضوشوید
Wait while more posts are being loaded