Post has attachment

Post has attachment
Наше підприємство виготовляє і встановлює кухні у Львові. Ми співпрацюємо на пряму з виробниками польських фасадів "Drewpol" та "Stolzen" і з відчизняними виробниками фасадів. Наші потужності дозволяють вам втілювати любі ваші побажання і дизайн меблів, ми працюємо с такими матеріалами як мдф і двп, нержавійка, скло, дерево, кварцит та кованими елементами. Також ми створюємо дизайн-проект вашої майбутньої кухні ,  надаємо гарантію на наші меблі.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-09
9 Photos - View album

Post has attachment
Наша компанія надає послуги обшивки бетонних конструкцій дерев'яними елементами.
Обшивка бетонних конструкцій дерев'яними елементами вносить особливий колорит в атмосферу вашої оселі. Даний тип сходів виготовляється з твердих порід дерева (дуба або бука).
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
обшивка бетонних сходів
8 Photos - View album

Post has attachment
Сходи на металічному каркасі це один найсучасніших типів сходів. Металічний каркас виготовляється з листвого металу, в подальшому під бажання клієнта він шпаклюється та фарбується під колір стін або створюється імітація кованої поверхні металічного каракасу. Сходинки виготовляються з твердих порід дерева (дуба або бука).
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
сходи на металевому каркасі
16 Photos - View album

Post has attachment
Дерев'яні сходи це один з найпоширеніших типів сходів. Даний тип сходів виготовляється з твердих порід дерева (дуба або бука).
Класичні дерев'яні сходи ніколи не вийдуть з моди. Вони стануть оптимальним рішенням для будинків з традиційним дизайном.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
дерев'яні сходи
12 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded