Post has attachment
هم میهنان گرامی، ایرانیان،

اندکی به این سؤال بیاندیشید که چرا ملایان خائن، جهود، جنایتکار، غارتگر تازی تبار، که در هزار و چهارصد (۱۴۰۰) سال تسلط نبکت بار ''جهود اسلامی'' بر ایران یک ذره اهمیت و ارزشی برای ملت ایران قائل نبوده و نیستند، ناگهان با چنین شتاب، دستمال ابریشمی بدست در برابر ارباب‌های آمریکایی و اروپایی خود بزانو افتاده و دو دستی مشغول مالش شدند..؟

دلیل اصلی مذاکرات ملایان جهود، جنایتکار، غارتگر تازی تبار و زیر بار رفتن و قبول قرارداد بین‌المللی و موافقتنامه اخیر تحریم تولیدات و محدودیت‌های پژوهشی هسته ای ایران که مشابه آن دوازده (۱۲) سال پیش به ایران پیشنهاد شده بود در حقیقت آزاد سازسی اموال مسروقه از ایرانیان، ذخیره شده در حسابهای بانک های خارجی ذکر شده در زیر بنام ملایان و ایل و تبار آنهاست..!  نه خیر و صلاح ایران و ایرانیان..!  چنانچه ملایان بی وجدان غاتگر حقیقتاً قصد بهتر کردن و ایجاد شرایط اقتصادی و اجتماعی بهتر و مساعد برای ایران و ایرانیان میداشتند، با این قرارداد دوازده (۱۲) سال پیش موافقت میکردند، و باعث ایجاد میلیاردها، میلیارد دلار صدمات وارده مالی و اقتصادی جبران ناپذیر به ایران و ایرانیان و رنج و مرگ میلیون‌ها ایرانی بعلت ایجاد کمبود های اقتصادی، مواد خوراکی و دارویی نمی شدند..!

آندسته از هم میهنان گرامی که هنوز سر خود را در عمق شن صحرای نادانی، تعصب کور کورانه و اعتماد بیجا به ملایان تازی تبار جهود جنایتکار فرو برده، و از دنیای اطراف خود و حقایق امور کاملاً بیخبراند، خوب است که از خود سؤالات زیر را بپرسند و در ذهن خود بیاندیشاند و سپس براساس جوابهای بدست آمده دست به عمل شوند..؟

۱ – چرا این اشخاص خائن به ایران و ایرانیان، ذکر شده در متن گزارش خبرگزاری ''سی.ان.ان'' در زیر پول‌های خود را در بانکهای ایران در داخل کشور نگهداری نمیکنند..؟

۲ – اگر این ارقام پول‌های کلان میلیونی و میلیاردی پوندی، دلاری و یورو ذکر شده در گزارش زیر از راه صادقانه و قانونی بدست آمده‌اند، چرا این اشخاص خائن اینچنین سعی در مخفی کردن و کتمان حقیقت در مورد وجود و طریقه بدست آوردن این ثروتهای افسانه‌ای در طی ۳۶ سال گذشته داشته و دارند..؟

۳ – چرا این اشخاص خائن به ایران و ایرانیان به اتهامات اختلاس و ناپدید شدن ثروتهای ایرانیان پاسخ نداده و به بازرسان دوائر و وزارتخانه های دولتی اجازه پیگیری و تحقیق در مورد این پرونده ها را صادر نمیکنند..؟

ناپدید شدن ۲۰۰ میلیارد دلار از حساب ذخیره ارزی کشور در دوران ریاست محمود احمدی نژاد و پس از او ۱۵۰ میلیارد دلار از درآمدهای های نفتی ایران در چند سال اخیر تنها یک قسمت کوچکی از هزاران میلیارد دلار بسرقت رفته از خزانه داری ملت و کشور ایران در ۳۶ سال گذشته است.  فرق مابین این است مدارک سرقت ۳۵۰ میلیارد دلاری مذکور بخوبی مخفی نشده بودند و در نتیجه کشف و افشاء شدند..!  

هم میهنان گرامی، در حال حاضر، در نهایت تأسف، کشور ما، ایران با ۹ میلیون ایرانی فقیر، ۲۵ میلیون ایرانی بیکار، ۴ میلیون ایرانی معتاد از سن ۱۲ سال به بالا، ۳ میلیون دختر و زن ایرانی مجبور به فحشا از سن ۱۳ سال به بالا، ۱۴ میلیون بیمار روانی ایرانی، ۷۰۰ هزار کودک ایرانی خیابان گرد، ۲ میلیون ایرانی محروم از تحصیل، ۱۹۰ هزار نابغه فراری ایرانی، با ۳۲ تریلیون دلار خسارت ناشی از فرار مغز های نابغه ایرانی در ۳۶ سال گذشته، و کثیف ترین پایتخت جهان از نظر آلودگی هوا است..!  کشور بسیار ثروتمند و کهن ما، ایران در ردیف فقیر ترین و فلاکت بار ترین کشورهای اسلامی قرار گرفته، و حکام فاسد جهود تازی تبار و جنایتکار، بجای دلسوزی و پشتیبانی از ملت رنج کشیده ایران، ایرانیان، مدعی دارا بودن بهترین دین در دنیا هستند..!    

برای فهم بهتر بیآید تا لحظه ای خود را جای ایرانیان محتاج، تشکیل شده از کارمندان، کارگران، کارمندان بازنشسته، معلمان فقیر و لشگر بیکاران درمانده و شرافتمند غم زده ایرانی در شهرها و روستاها که اشک در چشم دارند و درد ناتوانی در دل، محتاج رقمی کمتر از پانصد دلار برای تامین مخارج عید نوروز باستانی و ایجاد شادمانی، خوشبختی خانوادگی و خوشحالی بچه هایشان در شب عید، سر در گم، سر تکان میدهند، چرا که باید بسیار سخت و چه کارها بکنند تا از پس خرید میوه و آجیل، چند تکه لباس نو برای بچه ها و غذای شب عید برآیند..!

ما، ایرانیان، نباید فراموش کنیم که خلفای جهود جنایتکار تازی تبار حاکم بر ایران، همان‌هایی هستند که در دوران جنگ هشت (۸) ساله ایران و عراق کودکان خردسال بی پناه یتیم شده ایرانی خوزستانی و دیگر خردسالان یتیم بی‌گناه و بی پناه ایرانی را بیرحمانه وادار به دویدن در منطقه های مین گذاری شده بتوسط ارتش عراق کردند و بدین روش هولناک و جنایتکارانه میدانهای مین گذاری شده را برای عبور پاسداران اسلامی باز نمودند و فرزندان ایران را تکه، تکه کرده و بقتل رساندند..!  فراموش نکنیم که کمتر از شش (۶) ماه پس از آغاز جنگ، صدام حسین ابراز ندامت کرد و پیشنهاد صلح و پرداخت خسارات و غرامت جنگی به خلفای ایران داد، اما ملایان پست فطرتان بی‌وجدان جهود جنایتکار تازی قبول نکردند و با کمال میل به جنگ و کشتار ایرانیان ادامه دادند تا بدینوسیله ارتش ایران را از کار انداخته، خنثی کرده و پایگاه حکومت استبدادی خود را پابرجا سازند..!

خبرگزاری ''سی.ان.ان'' اسامی یکصد و سی و نه (۱۳۹) نفر از غارتگران خائن اموال ملت ستم دیده در بند اسارت و استبداد را شامل محل حسابهای بانکی و مبالغ اختلاس شده از ایران را منتشر ساخت.  یکصد و سی و نه (۱۳۹) نفر از جنایتکار بی وجدان، پست‌فطرت، جهود تازی تبار، دزد و غارتگر رژیم ملایان جمهوری اسلامی را در زیر مشاهده کنید و بشناسید..!

اسامی یکصد و سی و نه (۱۳۹) نفر از سارقین خائن غارتگران اموال ايرانيان
 
Top 1000 of The Islamic Republic of Mullahs Officials' Bank Accounts

https://sites.google.com/site/jonbeshazadyiran/top-1000-of-the-islamic-republic-of-mullahs-officials-bank-accounts

مالکین حقیقی کشور ایران، ایرانیان، به جنبش آزادی ایران بپیوندید.  جنبش آزادی ایران به هیچ گروه، حزب، سازمان، دولت و یا کشوری وابسته نیست.  ما بدنبال کسب جاه، مال و مقام نبوده، و تنها هدف ما روشنگری و ایجاد شرایط مساعد جهت برگزاری رفراندم ملی روز جشن '' آخوند بدر ''، یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، برابر با ۳ ماه مه ۲۰۱۵، برای تصمیم گیری و تصویب یک سیستم مدیریت دموکراسی حقیقی مردم سالاری براساس احترام، آزادی و استقلال ملی، شامل: آزادی بیان و اندیشه، آزادی قلم و مطبوعات، برابری حقوق زن و مرد، جدایی تمامی ادیان از دوائر دولتی، لشکری، کشوری، جامعه، فرهنگ و هنر، و برقراری هویت ملی و فرهنگی ایرانی میباشد.  آگاه باشید که تنها راه نجات از استبداد و اسارت آگاهی است..!

با استفاده از نوشتارها و فنون چگونگی بهبودی یافتن از سرطان آخوند و کسب احترام، آزادی و استقلال ملی، منتشر شده در وبسایت جنبش آزادی ایران و فیسبوک، خود را برای انجام عمل آماده کنید.  لطفا دوستان خود را تشویق به مطالعه گفتارهای ذکر شده نمایید و ایشان را به گروه جنبش آزادی ایران در زیر اضافه نمایید و از پست کردن مطالب بی ربط و هرگونه تبلیغ خوددادری نمایید.

پاینده و جاودان باد ایران و ایرانیان،   جنبش آزادی ایران

وبسایت ما, ورود آزاد، بدون احتیاج به عضو شدن
https://sites.google.com/site/jonbeshazadyiran

گروه جنبش آزادی ایران در فیسبوک
https://www.facebook.com/groups/1482731392009163
Photo

Post has attachment
کدامین ارزش بیشتر دارند، مذاهب مردساخته جهود و دو شاخه مسیح و اسلام آن، یا پهن؟

پس از اندکی تفکر در این مورد خواهید دید که ادیان مردساخته، چیزی بجز قتل، غارت، جنایت، تجاوز، خرافات، حماقت، دروغ، تبعیض، عقب افتادگی، فقر، جنگ، زندان، اعدام، فلاکت و بدبختی نبوده و نیستند. خداییکه تازیان جهود جنایتکار در مرام و برپایه طینت فاسد مشابه بخود خلق کرده اند وجود خارجی ندارد. ادیان مردساخته ابراهیمی جهود تازی حتی با پهن قابل مقایسه نبوده و از پهن کم ارزش ترند. به مراتب پهن بسیار پرارزش و غنی کننده خاک کشاورزی است. با کمک پهن، کشاورزان خاک را غنی کرده و محصولات کشاورزی با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه میکنند.

برای درک بهتر، خود را در جای خدا مردساخته مذکر جهود تازی گذارید. این خدای ذکر شده، که فرضا خالق شما و جهان است، میبایست به مراتب خیلی باشعورتر، هشیارتر، عاقلتر، مدبرتر، مهربانتر و داناتر از شما باشد. حالا به این امر روشن فکر کنید، که اگر شما خدا میبودید، آیا تن به انجام بیعدالتی ها، جنایت ها، تبیعض ها، قتل عام ها، غارت ها، حماقت ها، و کلا رفتارهایی را به این خدای مذکر جهود نسبت میدهند میدادید؟

متاسفانه بعضی مردم، تحت نفوذ اراجیف ملایان جهود تازی تبار، اشتباها معتقد به احترام گذاشتن به ادیان، ملایان و آنهاییکه دین دارند هستند. با در نظر گرفتن صدمات وارده مذاهب مردساخته به ایران و ایرانیان در سه هزار و پانصد (۳۵۰۰) سال اخیر احترام به ادیان جهود و دو شاخه مسیح و اسلام تازی مردساخته و ملایان جنایتکار مروج این ادیان امری غیر ممکن است.

خوشبخت آنکه گرفتار عقل شد ❊ بیچاره آنکه کره خر آمد، الاغ رفت

عدالت ❊ راستی ❊ محبت ❊ پندار نیک‌ ❊ گفتار نیک‌ ❊ کردار نیک‌

https://www.facebook.com/groups/jonbesh.azady/
Photo

مذاهب ۳ گانه مردسالاری، وحشیانه و جنایتکار ابراهیمی، بر اساس و ساخته شده از دین میترای ایرانی و دین مرگ مصری، مروج مزخرفاتی مانند آدم و حوای خیالی، بهشت و جهنم و قوانین بر ضد زن و بشریت: دین جهود، و دو شاخه نکبت بار آن: مسیحیت و اسلام، همواره عوامل و مروج تمدن جهل، بی تفاوتی، خرافات، بچه بازی، دروغ، حماقت، نفرت، جنگ، غارت، وحشت، خشونت، تجاوز جنسی، قتل و غارت بوده و هستند. رجال و اشراف جنایتکار و مروج دین مردسالاری متجاوز، قاتل، و بی وجدان جهود و دو شعبه مشابه و نکبت بار آن: مسیحیت و اسلام، بلافاصله پس از فتح تمدن های شکوفا و پیشرفته سرزمین های پیرو مادرسالاری درآسیا، از ۳۵۰۰ سال پیش بی درنگ میلیون ها کتابهای ارزشمند، گنجینه بی همتای علم، دانش و خرد دست آورد ۸۰۰۰ تمدن مادرسالاری بشری را یا به غارت برده و مخفی کردند و یا به آتش کشیده و از بین بردند، تا نبکت و شر جنایتکارانه مردسالاری را جایگزین و حاکم بر جهان سازند.

Post has attachment
چرا اینگونه از موی زنان، ارشاد می ترسد؟ ❊❊❊ از این موی رها گشته به دست باد می ترسد؟
لباس تیره در بر کن، لباس قهوه ای، مشکی ❊❊❊ چرا؟ چونکه طرف از رنگ های شاد می ترسد
کند نابود آثار تمدن های پیشین را ❊❊❊ از آنچه آورد تاریخ را در یاد می ترسد
به یاسوج از نماد آریو برزن و شمشیرش ❊❊❊ و در ساری هم از سرباز قوم ماد می ترسد
چنان چون طالبان که می هراسیدند از بودا ❊❊❊ رفیق ما هم از سنگ و گچ و فولاد می ترسد
فقط باید ببوسی دست و گویی بل، بله قربان ❊❊❊ از اندیشه، از استدلال، از استعداد می ترسد
بزن خود را به آن راه و بگو چیزی نفهمیدم ❊❊❊ که او از هر که دو زاریش افتاد می ترسد
هم از سرخی گل ترسد، هم از سبزی برگ آن ❊❊❊ از آن سروی که محکم جای خود ایستاد، می ترسد
نه تنها از زبان سرخ و از سر های سبز ما ❊❊❊ از آن دیگی که بوی قورمه سبزی داد می ترسد
زمانی می هراسید از تجمع های میلیونی ❊❊❊ ولی امروزه روز، از تک تک افراد می ترسد
کسی که منطق او، داد و فریاد است و فحاشی ❊❊❊ برای چه خودش از واژه ی فریاد می ترسد؟
بزن بر فرق ما تا می توانی تیشه ی خود را ❊❊❊ عزیزم، کوه کی از تیشه ی فرهاد می ترسد؟
گذشت آن دوره ای که می رمید آهو ز صیادان ❊❊❊ کنون از سایه ی خود نیز هر صیاد می ترسد
کبوتر می کند پرواز هم بال پرستو ها ❊❊❊ و جغد از اینکه رفته هیبتش بر باد می ترسد
زمانی می رمید از چوب و باتوم آنکه می فهمید ❊❊❊ ولی حالا چماق از کله ی پر باد می ترسد
ندارد ماهی آزاد خوف از تور ماهیگیر ❊❊❊ کنون قلاب و تور از ماهی آزاد می ترسد
نمی ترسد دگر شمشاد از داس و تبر زیرا ❊❊❊ که امروزه تبر از قامت شمشاد می ترسد
بلی جانم، گذشت آن دوره و امروزه لولو هم ❊❊❊ چنین از بچه های این خراب آباد می ترسد
خدایا می شود روزی رسد گویند ای هالو ❊❊❊ ببین وارونه شد، مادر زن از داماد می ترسد
بخند ای هموطن، قهقه بزن، این خنده ها خاری ست ❊❊❊ به چشم آنکه از این قلب های شاد می ترسد

هالو (استاد عالی پیام )

دست به دست هم دهیم، به مهر ــ میهن خویشتن کنیم آزاد

چرا اینگونه از موی زنان، ارشاد می ترسد؟
Photo

Post has attachment
فرهنگ شکوفا و تمدن بی همتای زن شاهی، یا مادر سالاری
نقش و مقام بالا و شایسته زن ایرانی در تاریخ تمدن ۱۲۰۰۰ ساله جهان

تحقیقات گسترده علمی پیدایش نسل انسان امروزی را بر روی کره زمین تقریبا در دو میلیون سال پیش تخمین میزند. زندگی انسان اولیه بسیار خطرناک و دشوار بود. او نیز مانند بشر امروزی دارای احساس ذاتی اتحاد و همبستگی بوده و با ایجاد گروه های هم بسته و متحد، قادر به تامین مایحتاج روزانه، و دفاع از خود در دامان طبیعت وحشی، تحت کنترل و حکمرانی حیوانات خون خوار درنده بزرگ و بی رحم، زندگی، و تدریجا در سیر تکامل و تحول، بدون داشتن خدا و دین، بشریت به پیشرفت خود ادامه داد.

نسل بشر به عنوان یک جاندار متفکر، حیات خود را در پرتو اتحاد و همبستگی و با بی خدایی و بی دینی آغاز کرد. در بدو تمدن شهر نشینی، ۱۲۰۰۰ سال پیش، بشر شروع به شهرسازی و شهر نشینی کرد. در این راه زن و مرد بعنوان شرکای با حقوق مساوی در کنار یکدیگر تمدن بشری را در سراسر قاره آسیا، اروپا و شمال آفریقا بنیان نهادند. تمدن غنی و شکوفای ذکر شده ۸۰۰۰ سال دوام آورد و به دوران زن شاهی و یا مادر سالاری معروف شد.

خط و زبان، موسیقی، فلسفه زندگی شادمان و بدون دین، کسب و تجارت تعاونی، ریاضیات، علوم مدنی، اجتماعی و سیاسی، علوم طب گیاهی، کشاورزی طبیعی، آشپزی، ایجاد جوامع اجتماعی و هنری، آزادی بیان و اندیشه، برابری حقوق زن و مرد، شناشایی و احترام به حقوق بشر، ایجاد جشن ها و رقص های فصلی شکر گزاری، مانند: رقص موزون، شناخته شده به عنوان رقص شرقی، یا رقص عربی، شعر، و غیره، همه و همه دست آوردهای پر رونق امپراتوری مادر سالاری ایرانیان میباشند. امروز، تمامی ملل روی کره زمین در اشاره به این دوران پر گوهر تمدن ایرانیان، ایران را گهواره تمدن جهان نام گذاری کرده اند.

متاسفانه ۴۰۰۰ سال پیش یک مرد مالیخولیایی ایرانی به نام میترا خود را پیامبر و پسر خدا معرفی، و ادعا کرد که از مادر باکره، که بتوسط خدای مذکر حامله شده و بدون هم بستر شدن با مرد، در نیمه شب، در طویله، با حضور ۳ مرد دانا متولد شده، و سپس در جوانی، بعلت جانبازی برای بخشش گناهان نسل بشر، به صلیب کشیده، و ۳ روز بعد از مرگ زنده شده، به بهشت پرواز و به خدای مذکر، پدر خود، ملحق شده، و مجدادا به کره زمین به جهت حفظ بشریت از گناهان مرتکبه و هدایت بشریت به بهشت برگشته.

تدریجا پس از۶۵۰ سال از آغاز اولین کودتای تاریخ ایران و به دلیل آتش کشیدن و نابود کردن کتابخانه ها و دیگر آثار با شکوه فرهنگ پیشرفته و آزادی بخش مادر سالاری، بتوسط ملاهای پیرو میترا و در نتیجه رواج خرافات دین میترا و رژیم مرد سالاری، نظام امپراطوری زنان ایرانی خاتمه یافت. آگاه باشید که به دستور کنستانتین، امپراتور روم، دین مسیح ۲۰۰۰ سال پیش با دستیاری و زیر نظر ملاهای جهود، لغت به لغت از دین میترا کپی و تولید شد.

کشور ایران و فرهنگ غنی مادر سالاری و تمدن شکوفای ایران باستان در جهان امروز تحت عنوان ''مهد تمدن و فرهنگ جهان'' به رسمیت شناخته شده. تیسفون، زادگاه ''مهد تمدن و فرهنگ جهان''، پایتخت امپراتوری ایرانیان، واقع در بین النهرین، یک منطقه باستانی در جنوب غربی آسیا، بین دو رودخانه دجله و فرات در عراق امروزی که ۹۵ سال پیش به توسط انگلستان از ایران جدا و عراق نام گذاری شد.

در مقام یک ایرانی دلسوز و میهن پرست این گفتار ''تمدن بی همتای زن شاهی، یا مادر سالاری'' را با دقت مطالعه و به دانش خود افزوده کنید، و با دوستان و آشنایان خود در میان گذارید. ایشان را به فراگیری این گفتار و پخش آن تشویق کنید.

فرهنگ شکوفا و تمدن بی همتای زن شاهی، یا مادر سالاری امپراتوری ایران
Wait while more posts are being loaded