Post has attachment
O książce „Wywieranie wpływu na ludzi” Roberta Cialdiniego

Jak nakłonić innego człowieka do zmiany sposobu postępowania? Do podjęcia lub zmiany decyzji? Jak dokonać tego, by takiej zmiany sam zapragnął? Jak obronić się przed niepożądanym wpływem innych ludzi na nasze decyzje? Jak uniknąć sytuacji, w których dopiero po czasie orientujemy się, że oto (znów) ktoś nas naciągnął na coś, na co wcale nie mieliśmy ochoty? Książka „Wywieranie wpływu na ludzi” udziela jasnych i przekonujących odpowiedzi na te pytania.

#RobertCialdini #WywieranieWpływuNaLudzi #WpływSpołeczny #BogdanWojciszke #GdańskieWydawnictwoPsychologiczne #PsychologiaŻyciaCodziennego

http://pzc.innelektury.pl/crwp/

Post has attachment

Post has attachment
Jest to jedna z poruszających i mądrych powieści, przy której łzy mieszają się z uśmiechem, a wzruszenie z radością. Przepiękna historia prawdziwej przyjaźni, miłości oraz poświęcenia się dla dziecka.
http://przystanekszczescia.blogspot.com/2018/01/tajemnice-starego-domu-ilona-goebiewska.html

Post has shared content

Post has attachment
"Batman. The killing joke" to według mnie bez wątpienia jedna z najlepszych powieści graficznych (nie tylko tych dotyczących Bruce'a Wayne'a), jakie kiedykolwiek wydano. Piękne ilustracje, wspaniała, mroczna historia i zakończenie, które po prostu wgniata w fotel. Czytaliście? Co sądzicie o tym komiksie?

Post has attachment
O „Mieście z gliny” Przemka Corso

Przemek Corso - pisarz, konferansjer, felietonista, głos radiowy. Urodził się 5 sierpnia 1988 r. w Czeladzi. Choć w dzieciństwie mieszkał poza Legnicą, to przez pewien czas chodził do przedszkola w Legnicy, zaś w latach późniejszych spędzał tu każde wakacje. Szkołę średnią – V Liceum Ogólnokształcące – także ukończył w Legnicy. Tu zamieszkał i założył rodzinę (żona i córeczka Anastazja). Pierwsza jego powieść, Studium w czerwieni, ukazała się w 2012 r. Następna, Maska, w 2014 r. W tym samym roku wydał Podziemne miasto, przygodową powieść, której akcja dzieje się w Legnicy. Przełom w jego „życiu wydawniczym” nastąpił, gdy książką tą zainteresował się Wojciech Cejrowski. Został wydawcą Przemka, zaś pierwszym tego efektem było nowe, przerobione wydanie Podziemnego miasta. W nowej wersji powieść ta uzyskała tytuł „Legnickiej Książki Roku 2016”. Dalszy ciąg legnickich przygód bohatera Podziemnego miasta Roberta Karcza, czyli Miasto złodziei (2017), także dzieje się w Legnicy. Akcja kolejnej książka z tego cyklu, Miasto z gliny, rozgrywa się w Tunezji.

#TowarzystwoMiłośnikówLegnicy #Legnica #PrzemekCorso #MiastoZGliny

http://pro.legnica.pl/cpmg/

Post has attachment

Post has attachment
24 stycznia nakładem Wydawnictwa MUZA SA ukaże się książka „Dziewczęta z Auschwitz” Sylwii Winnik tuż przed 73 rocznicą wyzwolenia obozu.
Musicie ją mieć!!
http://przystanekszczescia.blogspot.com/2018/01/dziewczeta-z-auschwitz-zapowiedz.html

Post has attachment

Post has attachment
"Zamieć śnieżna i woń migdałów" bardzo mi się spodobała. Taka miła lekturka na jedno popołudnie, z trupem w tle (a nawet dwoma).
Wait while more posts are being loaded