Post has attachment

Post has attachment
Open Fatura Yazdırma Programı;

Web Muhasebe, Web Siteniz ile entegre Ön Muhasebe Programı;

E-Ticaret Web Sitesi ile entegreli fatura yazdırma modülü,

Web siteniz deki satışlarınızı tekrar girmeden, kolayca faturalarınızı bilgisayarınızdan kesebilirsiniz.

http://gurmanbilgisayar.com/opencart_fatura_yazdirma

Post has attachment
Seo danışmanlık hizmeti olarak her istediğiniz kelimede şirketinizi ilk sıraya getirmemiz sizi mutlu etmeyebilir bu kelimelerin değeri nedir, sizin için önemli olan kelimelerin analizi yapıldı mı? size hoş görünen bazı kelimelerde ilk sıraya gelmek size seo çalışmanızda başarı getirmeyebilir.

http://gurmanbilgisayar.com/aylik-seo-calismasi

Post has attachment
FATURA KESME PROGRAMI 70.00 TL

Faturalarınızı kolayca yazdırabileceğiniz program.

Ürünlerinizi girin, müşterilerinizi oluşturun ve müşerileri çift tıklayın, daha önce oluşturduğunuz ürünleri miktarları ile ekleyin ve fatura basımından girdiğiniz siparişleri yazdırın.

http://gurmanbilgisayar.com/fatura-kesme-programi

Post has attachment
Web Sitenizin popülerliğini arttırmak için gerekli olan seo analizi, haftalık seo çalışması ile aylık seo hizmeti içinde yapılır.

Facebook, Google+, Linkedin, Flicker, Pinterest, Twitter gibi birçok Sosyal ağlara ve arama motorlarına web sitenizin kaydedilmesi ve linklerin canlı tutulması, sosyal ağlarda sayfanızın güncellenmesi ve yeni sayfa tasarımları ile beğenilerin ve takiplerin arttırılması, sosyal medya akışı kurulması şirketinizin ya da ürününüzün Youtube da tanıtımı, web sitenizin metatagları, açıklamalarının ve duyurularınızın haftalık, gerektiği ölçüde değiştirilmesi, sayfanızın google analitik raporu, yetersiz hızdaysa hızının arttırılması ve eksikliklerin giderilmesi gibi devamlı güncelleme gerektiren işlerin yapılması.

http://gurmanbilgisayar.com/seo-analiz

Post has attachment
Fatura ve İrsaliye ayarlarınız ücretsiz yapılır, fatura tasarımına uymayan bölümler için eklemek ya da çıkarmak istediğiniz kısımlar ve faturanızda olmayan hesaplamalar varsa lütfen bildirin.
Basit Muhasebe Programı; Stok, Cari, Kasa Takibi.
Bütün Yazıcılarla Uyumludur.

http://gurmanbilgisayar.com/fatura-programi

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded