Ostatnio nic nie pisałem o jedzeniu... i aby zwyczajowi stało się zadość, to na dzisiejsze śniadanie zjadłem: chleb(kupiony na miejscowym targu dziś rano) posmarowany jogurtem greckim z odrobiną soli. No nawet nie wiecie jaki jestem zadowolony, wstałem rano, nabrałem powietrza i to było to! Powiew świeżości, czystości i ta nutka(chyba to były papierosy). Sam jestem niepalącym, niepijącym, wolnym od wszelkiego rodzaju zakazanych środków ale za to opętanym przez DEMONY(ach te Kobiety!??). Jest już praktycznie lato, i coraz więcej widać, coraz mniej się ukrywa.

Pralka... trzecia a nawet prawa ręka każdej Kobiety. Nie wiem, czy wiecie? Nawet najprostsza pralka ma ponad 60 programów łącznie z różnego rodzaju opcjami? niejeden raz pralka nie chce się uruchomić, bo jest niedoładowana a innym razem jest przeładowana. No i niejednej z Was, łatwiej wychodzi przygotowanie ubranka dla piesków, niż dla siebie samej? A przy okazji, co jest teraz modne, coraz częściej wracacie do okresu "Dzieci Kwiatów", bo z pralki właśnie takie, pstrokate ubrania wam wychodzą najlepiej? No i nie będę wspominać, jeszcze żadnej Kobiecie biel nigdy nie zaszkodziła?

Pamiętacie? Segreguj pranie a nie Chłopów? Kolorowe do kolorowych, białe do białych, barwiące do ręcznego, czarne do czarnych, bawełna do bawełny, tworzywa sztuczne do tworzyw sztucznych... Ale ja tu się wysilam a przecież wiem! Jesteście najmądrzejsze i takimi zostaniecie!

Teść rozwiązaniem na każde zło. Ja się tu przyznam szczerze, trochę tych Teściów miałem, i byli to wyłącznie niedoszli teściowie, bo zanim się oświadczyłem, Teściowa zabrała córkę i oświadczyła jej przy mnie, że jestem łotr, łobuz, fleja i walę konia! A tak nawiasem mówiąc, Teściowie dzielą się na doszłych i tych niedoszłych. Doszły Teść, Teściowa to chyba jest oczywiste - wyciągnęła kopyta. Jedni zastanawiają się, czy był to efekt troski o dzieci? Czy może nie mogli Oni znieść tego, jak Zięć rżnie ich córkę każdej nocy? A tak nawiasem mówiąc, z mojego, własnego doświadczenia wiem, że Teściowie to mają taaak-ie metody pedagogiczne i taaak znają się na wychowaniu, że co jest oczywiste, dzieciom muszą odebrać władzę rodzicielską, czego namacalne dowody znajdują się w szkołach różnego szczebla. Takie to gówniarstwo bezczelne, aroganckie, bez zasad i jakiejkolwiek wiedzy a przy okazji każde z nich jeszcze twierdzi, że wszystko im wolno i każdą decyzję dorosłego chcą mieć na piśmie z pieczątkami i podpisem a w dodatku uważają, że czyjaś praca, należy im się za darmo, bo to jest ich, dzieci... DOBRO! W szczególności, tym dobrem jest czyjaś - PRACA INTELEKTUALNA! A narkotyki, dopalacze to codzienność i nie powinno się karać dealerów za to że handlują w obrębie szkoły a ich samych umieszczać na odwyku. A tak nawiasem mówiąc, może ktoś wie, czego ci gówniarze chcą od Kobiet? Podobno im to też się należy, bo muszą i tego też nauczyć!

Pamiętacie tego małego chłopca, którego pokazano w telewizji? Na wniosek Nauczycielki, wprost ze szkoły został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym a tylko pochwalił się w szkole przed uczniami, tym co go pasjonuje... robotyka, mechatronika... Nauczycielka zadecydowała o natychmiastowym wezwaniu pogotowia, bo uczeń zagrażał innym uczniom(pokazał tylko zbudowany własnoręcznie model), rodzicom natychmiast odebrano władzę rodzicielską a syn jest na bardzo silnych lekach i nie będzie już nigdy rozwijał swojej pasji. Mnie kiedyś nauczono, że moje, prywatne zainteresowania nie powinienem wnosić do szkoły, i to dlatego szkoła niewiele wie o moich pasjach a są one ściśle związane z moim zawodem... Dobra rada! Chociaż nie wymagam aby ktokolwiek się do niej kiedykolwiek zastosował, ale warto pamiętać - nie warto się nachalnie chwalić tym, co się umie i należy pamiętać o tym również, że Mój dom, moją twierdzą, w domu wszystko wolno...(nie to co w szkole, czy na uczelni, zakładzie pracy). Aha! Aby pokazać kolegom, znajomym efekt pracy swojej inteligencji, może warto skorzystać z zaproszenia w publiczne miejsce do tego celu przeznaczone, albo skorzystać z Internetu. Pod nadzorem profesjonalisty, pokaz na pewno się uda a na pewno samemu jest się
tym Profesjonalistą! I o tym zawsze należy pamiętać!

Kochani Diabetycy!
Jest taka fajna pogoda, biomed niekorzystny... na drugie śniadanie, aby nie stracić dziś przytomności coś ekstra: Ja zjadłem kanapkę z masłem roślinnym, z chleba pszenno-żytniego, z szynką oraz płatki owsiane na mleku. Gdy byłem rano na spacerze mocno zakręciło mi się w głowie a teraz bym góry przeniósł(zjadłem drugi posiłek). Zazwyczaj na drugi posiłek jest zwykła przekąska: jabłko, chrupki kukurydziane, jedna kromka chleba... według mnie, od nikogo nie wymagam aby mnie posłuchał, dziś..., drugie śniadanie powinno być bogatsze. Co polecam..., każdemu!

Ostatnio, w samokontroli cukru otrzymywałem wyniki odbiegająca znacznie od dotychczasowych. Pojawiały się one najczęściej w porze poobiedniej... No cóż, mamy praktycznie już lato, wysoka emisja słoneczna, wysokie temperatury a przy tym bardzo duża aktywność słoneczna... Mówiąc krótko - lato!!! W związku z czym, moje wyniki są odpowiedzią organizmu na aktualną, lokalną pogodę. Wszak jesteśmy częścią ekosystemu jakim jest Ziemia, czego następstwem jest oddziaływanie tego ekosystemu na jednostkę i oddziaływanie jednostki na ten ekosystem... (ładnie mi wyszło, musiałem sobie co nieco przypomnieć z fizyki środowiska), czyli Matka Natura robi swoje! Oczywiście to nie oznacza, że można sobie puścić cugle i pogonić konia w galop! Teraz jeszcze bardziej należy dbać o dietę, ilość płynów, regularne zażywanie leków(bez luk i wyrw) oraz aktywność fizyczną i intelektualną nie zapominając o czasie przeznaczanym na odpoczynek i relaks, pozwalający zregenerować organizm i motywujący do działania w cyklu 24/7 bo o urlop to chyba będę musiał prosić Stwórcę, ale to już po śmierci(za 30 lat przynajmniej).

Przemyślenia o poranku 13-05-2018

Osobiście, Siebie uważam za mężczyznę, no jak to bywa z mężczyznami do Życia jest im potrzebna Kobieta. I aby uczynić gest ku teorii, postanowiłem skoczyć w konkury! Praktycznie mamy już Wakacje, porę wakacyjnych romansów, przelotnych gierek miłosnych, seksu bez zobowiązań. To świadczy wyłącznie o tym, że już się dorosło. Wypady wakacyjne, a szczególnie te samotne to dobra okazja aby wykręcić numerek. Żadna mi nie powie, że mąż, po urodzeniu dziecka, nadal patrzy na nią jak na obiekt pożądania! Byłbym skłamał, gdybym stwierdził, że młodość nie dodaje skrzydeł, nie odejmuje lat! Tak jak to zwykle bywa, a z natury nie jestem bezczelny, ruszyłem na polowanie!

Niestety, jako człowiek obeznany z praktyką, jestem mocno zdziwiony. Dojrzała, niedoceniana żona o której mąż w łóżku już dawno zapominał, że jest Kochanką okazała się zwykłą gówniarą. Obiekt pożądań, młoda Kobieta, rozbijająca niejeden związek mocno dała do zrozumienia, że jestem pedofil a seks ze starym dziadkiem ją nie interesuje. Doskonale pamiętam, gdy sąsiadka wystawiła sąsiadowi za próg walizki, gdy ten okazał się zwykłym skurwysynem i zaliczył nastoletnią córkę sąsiadów a ją olewał przy każdej nadarzającej się okazji. Fakt, sąsiadka przemilczała to, że córka sąsiadów nie wniosła oskarżenia, no ale męża to ona wywalił za drzwi i wysłała do mamusi.

Kiedyś, gdy Kobieta była niedoceniana przez partnera i gdy wszelkie próby naprawy związku spełzły na niczym, Ona szukała natchnienia u Innego. Teraz, "Zakochane" w jednym, patrzące cielęcymi oczami w dar miłości nie zdają sobie sprawy z tego, że rodzicielstwo polega na partnerstwie i to zarówno w życiu prywatnym, intymnym, osobistym..., jak i tym - zawodowym. Dziecko widząc rodziców, którzy już nie są partnerami nie będzie czuło się komfortowo, nie będzie czuło się bezpiecznie. Dziewczynka widząc jak jej matka płacze z powodu mężczyzny, na pewno nie zwiąże się z żadnym chłopcem, bo dla niej to będzie ogromny ból i tym bardziej nie zdecyduje się na małżeństwo, tylko zdecyduje o samotnym rodzicielstwie.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że to co tu piszę jest w całości niezgodne z naukami Kościoła Katolickiego. Jednak ważniejsze dla mnie od wiary a ja jestem agnostykiem, jest zdrowie, w szczególności zdrowie psychiczne. Partnerstwo nie obejdzie się bez seksu a seks dla dorosłych ludzi jest receptą i lekarstwem na bolączki dnia codziennego. Tu jest tylko jeden mały feler, o którym mało, kto wie?! Alkohol, papierosy, narkotyki i wszelkiego rodzaju wspomagacze typu viagra nie są dla partnerów rozwiązaniem i to jakimkolwiek, a gdy to się już zrozumie, i gdy jeszcze zaufa się partnerowi, to chyba zdrowszym nie da się już być(szczęśliwszym, radosnym, zadowolonym, zakochanym, zrelaksowanym, docenianym).

Tego ja wam życzę...
Autor.

Post has attachment
samo życie! a do tego efekt pracy własnych rąk i własnego umysłu... a o smaku nie wspomnę nic!?<:)
Chłodnik litewski home made
Chłodnik litewski home made
blogmajsterklepka.blogspot.com

Dzisiejsza wizyta Leonidów, czyli spadających gwiazd nasunęła mi myśl. Według wszelkiego rodzaju odchyleńców, czyli eks psychiatrów, psychologów, pedagogów - czytaj Wróżek i Wróżbitów, wróży to klęskę i nieszczęście a ponieważ jestem Radioamatorem, co nie oznacza, że tylko dla krótkofalowców coś robię, może tak by jako coś w stylu PRL'u? Radio-Gadaczka na 225 kHz AM? Dwa pokrętła: głośność i barwa tonu, oraz wyłącznik. Głośnik 5 Watt, zasilanie bateryjno-sieciowe, akumulator żelowy 12 V no i jakaś taka nieprzyzwoita obudowa w stylu klasycznej Gadaczki. W dobie różnego rodzaju przesłań medialnych, stylów i gatunków, ktoś zapewne zapomniał o Polskim Radiu Program Pierwszy słyszalnym nawet w Ameryce!

... ciągle słychać u mnie dźwięk obijanych butelek... ciągle coś stuka... ciągle coś brzęczy... no i jak znam życie.... sąsiedzi już donieśli do gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Niestety, to tylko ocet, napój dający właściwe pH organizmu, zapomniany, niedoceniany, nielubiany. Mam ocet winny, jabłkowy, balsamiczny... i jak on niesamowicie pięknie brzęczy, gdy się go używa. A skoro, sąsiad doniósł, to ostatnio kupił flaszkę wódki i czteropak piwa! Wolno mu, bo to Ojciec i dorosły, odpowiedzialny partner! Pili razem, z całą rodziną! To wyjdzie w badaniach.

Chciano abym się uzależnił... To jestem uzależniony! Moim uzależnieniem jest moje hobby a moje hobby to również jest mój zawód! Chyba bardziej odchylonym nie można być???? Jestem inżynierem, jestem też hobbystą, ale moje osobiste zainteresowania leżą wyłącznie w obrębie zainteresowań politechnicznych. Robienie zdjęć?? To bardzo przydaje się w prowadzeniu bloga! Grafika komputerowa, muzyka??? To chyba oczywiste! Obróbka video i przygotowanie materiałów? Który z blogów bez tego się obejdzie! Nie piję, nie palę, nie rozglądam się za dziwkami, nie ćpam, nie walę konia ( a powinienem, bo według teoretyków to jest niemożliwe, aby nie walić konia ). Wolny czas spędzam w zaciszu domowym, ściśle stosuję się do zaleceń w leczeniu schorzeń, na które zapadłem, nie gram w gry komputerowe! Mam w d...pie panienki, które dużo mówią, i nie wprowadzają w czyn swoje słowa! Mam w d..pie uczelnię, której mury dawno temu opuściłem a tym samym mam w d..pie studentów, naukowców, inżynierów, kadrę pomocniczą z tej i innych uczelni! Powód? Każdy sobie rzepkę skrobie! Lekarz, gdy pacjent nie leczy się, ma w d..pie pacjenta, idzie do sądu i umieszcza pacjenta w szpitalu psychiatrycznym! To dlaczego, Ja mam poważać Lekarzy? Leczę się, mam doskonałe wyniki badań laboratoryjnych, jestem bardzo aktywny fizycznie i intelektualnie, nie narzucam się komukolwiek... mam w d..pie swoje dawne szkoły, bo nikt z moich dawnych kolegów nawet nie zadzwonił do mnie gdy zorganizowano spotkania klasowe, absolwenckie! Tym samym, mam w dupie wychowanków tych szkół, bo znam życie! Znam życie lepiej niż ktokolwiek inny, i żadna, żaden nie wmówi mi, że on jest najważniejszy, bo dla siebie samego, Ja sam jestem najważniejszą osobą pod Słońcem. Hemoglobina glikowana: 5,8 % to samo mówi za siebie.
Wait while more posts are being loaded