Post has attachment

Post has attachment
Ekşioğlu İnşaat Karasu’da yatırımlarına hızla devam ediyor. Çok hızlı bir şekilde karasu satılık yazlıklarının arttığını hepimiz görmekteyiz. Yazılarımızda da sürekli bahsettiğimiz gibi 1014 yılında ortalam 70 bin TL olan dairemiz, 2015 yılında 120 bin sularında olmuşlardır.

İstanbul’da yapımı devam eden 3.körpü’nün bağlantı yollarının 2016 yaz aylarında aktif ve kullanılabilir hale geleceğini Başbakan’ımız duyurmuştur. Hal böyleyken herkesin tahmin ettiği gibi 2016 yaz aylarında karasu yazlıklarının fiyatları çok daha fazla artacaktır. Bu fırsatı gerek yerli gerek ise yabancı yatırımcılar hızla devam ettiriyorlar. Ekşioğlu inşaat yıllardan beri devam ettiği projelerine Karasu’da hız kesmeden devam etmektedir.

01.02.2016 tarihinde Ekşioğlu İnşaat Karasu’da Lansmana özel bir proje ile sizlerin karşısına çıkıyor. Yeni projesinde 74.500 TL lansman fiyatı ile gerek yazlık düşünenlere gerek ise yatırımcılara çok büyük imkan sunuyor. Ekşioğlu Küçük Boğaz sitesinde 1+1 ve 2+1 dubleks daireler mevcuttur. En önemlisi ise sadece fiyat avantajı değil, onunla birlikte 36 aya kadar sıfır faiz vade farksız elden senet ile de daire sahibi olabileceksiniz. Karasu’da 2016 yaz aylarından itibaren fiyatların %40 artış olması bekleniyor. Ekşioğlu Küçük Boğaz sitesi gerçekten fiyat olarak çok büyük bir avantaj…

Ekşioğlu inşaat Karasu satılık yazlık fiyatlarında, bahsettiğimiz gibi lansmana özel bir fiyattır. Normalde 74.500 TL gibi rakamlar Karasu’da hemen hemen mümkün gözükmemektedir. O yüzden Karasu’da daire düşünenler için ellerini çabuk tutmalarını tavsiye ederiz…

08.02.2016
Küçük Boğaz Sitesi

Yukarıdaki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi Ekşioğlu İnşaat Karasu’da küçük boğaz sitesi satışa henüz yeni açtı. Fakat satışa açıldıktan bir gün sonra çok ciddi şekilde dairelerimiz tükenmeye başladı diyebiliriz. Özellikle yatırımcıların gözde yeri olan Küçük Boğaz sitesi karasu satılık yazlık arayanlar için adeta bulunmaz bir fırsat.
Karşısında Karasu Adliyesi, Karasu devlet Hastanesi ve yapımı Alışveriş merkezi olan Ekşioğlu Küçük Boğaz sitesinde, Karasu’da yazlık düşünenler geç kalmamanızı tavsiye ederiz. 24 ay ve 36 ay sıfır faiz imkanı da sizleri bekliyor.

Ekşioğlu İnşaat yaklaşık 20 yıldır Karasu’da yatırımlarına hızla devam ediyor. Bunun sebeplerinden bir tanesi ise son zamanlarda gördüğümüz gibi devlet yatırımlarının karasu’ya akın etmesi diyebiliriz. Ekşioğlu İnşaat 7 den 70 e herkesi daire sahibi yapana kadar lüks konutlarını inşa etmeye devam edecek.
Her zaman bahsettiğimiz gibi yılda ortalama 1.500 aileyi daire sahibi yapmanın vermiş olduğu mutluluk ile, çalışmalara hız kesmeden devam edilecektir. 2016 temmuz ayından sonra karasu satılık yazlıklarını tanıyamayacağız desek yeri olabilir. Elbette bunun bir çok sebebini sayabiliriz ama en başta gelen sebeplerden bir tanesi yapımı tamamlanacak olan 3.köprü projesi. İstanbul-Karasu arasını 50 dakikaya düşürecek olan proje…
İstanbul’un arka bahçesinde ki saklı cennet olarak adlandırılan karasu’da daire almayanlara ısrarla sesimizi duyurmak istiyoruz. Fiyatlar çok daha fazla yukarı çıkacaktır.Karasu satılık yazlık almayı düşünenlere biraz daha hızlı olmalarını tavsiye ederiz.

Yaz tatilinizi evinizde yapın !

Havaların ısınması ile yazlıkçıların harekete geçmesi de geç olmadı. Bir çok yayın organında Ekşioğlu İnşaat’ın karasudaki konutlarını herkes takip ediyordur. Karasu satılık yazlık arayanlar, bu aralar kampanya fiyatları ile çok alırken ciddi kar elde edebiliyorlar. Son zamanlarda karasu’ya olan yatırımlar arsa fiyatlarının artması ile birlikte çok ciddi şekilde artış göstermektedir. Fakat asıl konu, gerçek artışın 2017 yılının başında beklenmesidir. Karasu’da yapımı devam eden projeler aktif olduktan sonra şuan konuşulan rakamların çok daha üstüne çıkacağının herkes tahmin ediyordur. Bu yüzden sıklıkla bahsettiğimiz gibi sadece karasuda yazlık değil aynı zamanda yatırım açısından da çok büyük imkan arz etmektedir. Yabancı yatırımcıların bile gözde yeri haline gelen Sakarya Karasu’da yerinizi almanın tam vakti diyebiliriz. Ekşioğlu İnşaat Şubat 2016 da başlattığı bir kampanya ile kısa süreliğine de olsa fırsat kovalayanların yüzünü güldürmeyi başardı. 75 bin TL’ye havuzlu site içerisinde denize yürüme mesafesinde bir daire almak şuan için mümkün. Ekşioğlu İnşaat’ın karasu’da açmış olduğu göl evleri projesi adete harika bir fırsat desek yeridir. Devlet yetkililerinin açıkladığı 3.köprü projesinde, İstanbul-Karasu arası mesafe 1 saate ineceğinden yoğunluğun çok fazla olduğunu söyleyebiliriz.
Ekşioğlu İnşaat 10 bin TL si olan herkesi daire sahibi yapıyor. Üstelik isteyene sıfır faiz elden senet imkanı, isteyene banka kredisi. Müşterilerimiz ödeme şekillerini kendileri belirliyor. Yaklaşık 20 yıldır sadece karasu’da 15 binin üzerinde konut inşa eden ekşioğlu inşaat her yıl ortalama 1.500 daire inşa edip, 1.500 kişiyi daire sahibi yapıyor. Bu konuda müşterilerimizden gelen tepkiler, bizleri oldukça memnun ediyor.
Ekşioğlu inşaat Karasuda satılık yazlık inşa etmeye devam ediyor. Herkesi geç olmadan karasuya hem tatil yapmaya hem yatırım yapmaya devem ediyoruz.

http://karasuevleri.com/karasu-satilik-yazlik/

Post has attachment
10 Bin Peşinat ile daire sahibi olmak isteyenlere duyurulur!
Ekşioğlu İnşaat, İstanbul'un arka bahçesi Karasu'da herkesi daire sahibi yapıyor.

www.karasuevleri.com

Post has attachment
Yatırım yapmak isteyenlere duyurulur !
www.karasuevleri.com
Photo
Wait while more posts are being loaded