Post has attachment
Hej - wspólnie z +Milena Piasecka byliśmy w sobotę na ProductCamp w Gdyni i rzutem na taśmę wystąpiliśmy z prelekcją opowiadającą jak w STX Next wykorzystujemy Impact Mapping do wspomagania rozwoju produktu.

Zainteresowanie tematem przerosło nasze oczekiwania i mimo tego, że konkurowaliśmy z 4 innymi równoległymi wystąpieniami, zebraliśmy nadkomplet słuchaczy, którzy zajmowali każdy wolny skrawek przestrzeni.

Samą konferencję oceniamy bardzo pozytywnie. Często mieliśmy problem, którą prelekcję wybrać - tyle ciekawych tematów znalazło się w agendzie. Gorąco polecamy kolejne edycje wszystkim zainteresowanym rozwojem produktów, designem i szeroko pojętym UX.

Post has attachment
W tym roku bieg firmowy we Wrocławiu jest 14 maja, niestety mi nie pasuje termin ale może znajdą się chętni?

Sztafeta 25km, 5 osób, okolice stadionu olimpijskiego.

http://www.biegfirmowy.pl/

Post has attachment
Europython 2016, Bilbao, Spain 17-24 July - Early Birds

Message from the organisers that was sent at 26.02:
"We have started these two days ago and already sold most of the available 300 early bird tickets."

Ticket types:
Student: EUR 80.00 (only available for students; please bring your student card)
Personal: EUR 250.00 (for people enjoying Python from home)
Business: EUR 380.00 (for people using Python to make a living)

More details:
https://ep2016.europython.eu/en/

Post has attachment
Not sure if you are using Zapier (similar to IFTTT but focused more on saas aps) but they just introduced workflow to actions and possibility to code some actions. What I read Python is also available. Now it is easy to make some advanced automatizations. It is not perfect, but quite usable. We use it to add some extra notification functionality to our CRM

https://zapier.com/blog/zapier-code/?utm_campaign=Introducing%20Code%20Steps%20for%20Zaps%3A%20Calculate%2C%20Convert%2C%20Manipulate%20Data%20and%20More&utm_medium=email&utm_source=blogblogposts

Post has attachment

Post has attachment
Free test management tool. Offers basically the same functionalities as Test Rail (if not even more). You can try it out yourself without downloading and registration (Tour > Demo). Looks interesting, fancy alternative for regular, priced tools.

Post has attachment
Jutro w Krakowie odbywać się będzie mini konferencja OWASP EEE. Szczegóły pod linkiem:
https://www.owasp.org/index.php/OWASP_EEE_Krakow_Event_2015
Event będzie streamowany: https://www.youtube.com/watch?v=nb_pTyX2eAo
Start o godz. 17

Post has attachment
STX Next współorganizatorem Dnia Agile w Pile
Wspólnie z Inwest Parkiem - pilskim inkubatorem przedsiębiorczości - zorganizowaliśmy w Pile Dzień Agile pod hasłem "Zostań Superbohaterem IT". Z +Daniel Kaszuba poprowadziliśmy prezentacje wprowadzające uczestników do idei Lean Startup oraz Scruma oraz poprowadziliśmy warsztat Lego. 
Zebraliśmy pozytywny feedback od gości wraz z deklaracją, że chętnie pojawiliby się w przyszłości na podobnym wydarzeniu. 

Wielkie podziękowania dla +Aneta Grzymska, która zajęła się zorganizowaniem całego wydarzenia!

#AgilePila
PhotoPhotoPhoto
2015-09-17
3 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
STX Next na Codepot 2015!
W miniony piątek w Warszawie odbyła się konferencja Codepot 2015, na której nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów STX!

+Radosław Ganczarek prowadził warsztat wprowadzający do programowania obiektowego w Pythonie, a ja przybliżałem uczestnikom iteracyjne wytwarzanie produktów podczas Scrum Lego Game.

Obydwa warsztaty wzbudziły bardzo duże zainteresowanie uczestników konferencji i sprowokowały kilka ciekawych dyskusji na zakończenie.

Mnie z całego wydarzenia najbardziej urzekły identyfikatory osób prezentujących w kolorach STX - how cool is that? :) 
Photo
Wait while more posts are being loaded