Post has attachment
- Kilonuza Dikkat Edin: Fazla kilolar sağlığı pek çok şekilde tehdit eder. Kalbe yük bindirir ve dolaşımı yavaşlatır, kemik ve kaslarda stres oluşturur, nefes almayı zorlaştırır. Şeker, Kanser ve yüksek tansiyon gibi hastalıklara yakalanma riskini artırır. Kilo vermek istediğinizde daha az yemek yiyin ve fiziksel faaliyetinizi artırın. Aşırı zayıf olmanın da kadınlarda aybaşı atlaması, sindirim sorunları, Hormon dengesizlikleri, cinsel istek ve doğurganlık kaybı ve düzensiz kalp atışları gibi sağlığa yönelik riskleri vardır. Aerobik metabolizmayı hızlandırır ve vücudunuzun enerjiyi daha etkin kullanmasını sağlar."
Photo

Post has attachment
Temizlik Maddeleri ve Deodorantlar

Temizlik maddeleri de bir tür kimyasal maddedir. Temizledikleri organ veya dokuda hasara sebep olurlar. Kıyafetlerin, ev eşyalarının, beyaz eşyaların, banyo, tuvalet gibi yerlerin temizlendiği kimyasal maddeler uzun ve sık temaslar sonucunda ciddi hasarlara neden olabilir.

Oda ve araba spreyleri olarak kullanılan etrafın güzel kokmasını sağlayan parfüm ve deodorantlar anında veya bir süre sonra bedenimizde meydana gelecek alerjik reaksiyonlar için tetikleyici rol oynayabilir.

Bu kapsamda bayanların kullandıkları saç boyaları, rujlar ve özellikle lastikten yapılmış ürünler dikkatli kullanılmalıdır. Lateks alerjisi yeteri kadar bilinmeyen veya birçok kişi tarafından fark edilemeyen oldukça yaygın bir alerji çeşididir.

Bu yüzden diş macunlarının doğal bitki özlü olanları daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.
Photo

Post has attachment
Sağlıklı beslenin: Uygun bir beslenme hem hastalığı önler hem de başgösteren hastalığın iyileşmesini hızlandırır. Önemli besleyici Maddeler içeren yiyecekleri seçin. Doğru oranlarda çeşitli yiyecekler yiyerek kemikleriniz, dokularınız ve organlarınızın çalışması için gerekli olan farklı maddeleri sağlarsınız.

Sizde sağlığınızı önemsiyorsanız görüşelim....
Photo

Post has attachment
Sağlık için Aloe vera
Bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım;

www.gercekis.com/is_basvuru/p.kuslu_0002/form.html

Post has attachment
Yeterli ve Dengeli beslenme omega 3
Besin takviyeleri için 0544 6778716

Post has attachment
yorumsuz mutlaka izleyin....
Wait while more posts are being loaded