Post is pinned.
Uwaga! Sprawdźcie czy należycie do grupy testerów klikając na ten link: https://play.google.com/apps/testing/pl.mapa_turystyczna.app

Sama przynależność do społeczności nie wystarczy, aby mieć dostęp do wersji Beta aplikacji!

:)

Post has attachment
Testerzy! Dawno nie mieliście nic do testowania, ale dziś mamy do was prośbę :) W Google Play powinna być dostępna nowa wersja aplikacji (1.5), a w niej logowanie i synchronizacja tras pomiędzy kontami www i zapisanymi trasami w aplikacji.

Ściągnijcie, poklikajcie, niech spłyną do nas ewentualne błędy ;)

Synchronizacja powinna wykonać się po zalogowaniu. Czasem konieczne jest odświeżenie widoku w aplikacji (standardowo - przeciągnięciem w dół). Nie uznajemy tego za błąd w tej wersji. Można też logować się przez Facebook - wypróbujcie również to.
Sprawdźcie czy trasy pojawiają się w serwisie www (wymagane F5) i czy zmieniają się w aplikacji.

Z góry dziękujemy wam za testowanie i zachęcamy do poświęcenia na nie kilku chwil. :)
Photo
Photo
2016-07-26
2 Photos - View album

Hey

How can I syncronize between routs that I saved in the cweb version to to the  android app? (I made some routs on my comuter web version and I need it on my android)
Tnx alot
Roie

Post has attachment
Zgłoś się do testów map offline!

Praca nad mapami dostępnymi offline powoli dobiega końca. Nowa wersja aplikacji jest dostępna w Google Play. Z tej okazji zapraszamy was do intensywnych testów.

Co trzeba zrobić?

 * Jak tylko aplikacja w twoim telefonie zaktualizuje się do wersji 1.3...
 * … koniecznie przeczytaj wpis na blogu, w którym wyjaśniamy wszystkie szczegóły (http://blog.mapa-turystyczna.pl/zglos-sie-do-testow-map-offline/).
 * Teraz możesz brać się za wypełnianie krótkiej ankiety (http://goo.gl/forms/wDwHEIhBV5).
 * Po wysłaniu ankiety daj nam chwilę, abyśmy przyznali ci dostęp.
 * W końcu: testuj i zgłaszaj błędy!

Jeśli nie udało ci się zaktualizować aplikacji do wersji 1.3, prawdopodobnie nie jesteś jeszcze w grupie testerów. Żeby dołączyć kliknij na ten link: https://play.google.com/apps/testing/pl.mapa_turystyczna.app.
Photo

Witam
Stronę mapa-turystyczna.pl polecam. Mam tylko takie pytanie, czy mapa ograniczy się tylko do szlaków górskich? Może rozszerzyć jej funkcjonalność o szlaki rowerowe zlokalizowane po całej Polsce.
Pozdrawiam

Post has attachment
Dziś do beta testów poszła wersja 1.2.2 aplikacji. Główne usprawnienia to:

 - zapisywanie danych mapy w pamięci podręcznej,
 - zapamiętywanie stanu aplikacji (np. przy obrocie ekranu),
 - paski postępu,
 - poprawki błędów.

Jutro upalna sobota, więc testujcie w akcji! :) 
 
Photo

W wersji beta jest już dostępna kolejna aktualizacja (jeśli ktoś z was jej jeszcze nie widzi, to powinien zobaczyć w ciągu najbliższych godzin). W najnowszej wersji (1.2):
- dodaliśmy możliwość zapisywania ułożonych tras,
- można także rozpocząć trasę z widoku szczegółów miejsca,
- poprawiliśmy również kilka błędów.

 
Dwa dni w Karkonoszach, 37km i jestem częściowo zadowolony :D Aplikacja spełnia swoje zadanie, niestety jest kilka mankamentów. Brak trybu offline, bez którego w Czechach był problem (roaming i drogie "dane pakietowe" ;-) ) ... poza tym w miejscach ze słabym sygnałem ładowanie szlaków trwa długo. Można już planować trasę według własnych punktów i super, ale po obróceniu ekranu, dotknięciu czegoś innego na ekranie itd. cała trasa znika. Fajnie by było ustawić trasę i zapisać ją, żeby usunąć tylko jakimś konkretnym przyciskiem, albo w przypadku nowego planowania, tak żeby po zminimalizowaniu mieć stały dostęp do mapy. Nagrywanie trasy mało przydatne, ale jakiś tam bajer jest i całą trasę nagrało jak należy. Niestety nie można wyeksportować tej trasy, żeby udostępnić w innych aplikacjach.   Brakuje profilu trasy. Nie wiedziałem ile podejść jeszcze przede mną i nie mogłem jak najlepiej rozłożyć siły. Po włączeniu aplikacji mapa wędruje gdzieś w Tatry, a nie pozostaje w ostatnim przeglądanym paśmie górskim.  Ogólnie jestem zadowolony i czekam na dalsze aktualizacje z Waszej strony. 

Dziś do testów poszły poprawki błędów (v. 1.1.1). Po zmianach aplikacja powinna być bardziej stabilna.
Wait while more posts are being loaded