Post has attachment
Ses renginizi beğeniyorsanız, tonlama ve vurgularınıza güveniyorsanız, çevreden sesinizle ilgili olumlu eleştiriler ve seslendirme yapmanızla ilgili öneriler alıyorsanız hemen Seslendirme dublaj kursları için kaydınızı yaptırın!
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/seslendirme-dublaj-kursu/
#seslendirmekursu #dublajkursu #sinemakademi
Photo

Post has attachment
Beğenerek izlediğiniz film ve dizilerde seslendirme yapmak ister misiniz? Ses renginizi beğeniyorsanız, tonlama ve vurgularınıza güveniyorsanız, çevreden sesinizle ilgili olumlu eleştiriler ve seslendirme yapmanızla ilgili öneriler alıyorsanız hemen Seslendirme dublaj kursları için kaydınızı yaptırın!
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/seslendirme-dublaj-kursu/
#seslendirmedublajkursu #seslendirmedublajkursları #seslendirmedublajeğitimi
Photo

Post has attachment
Başarılı Filmlerin Anahtarı İyi Bir Yapımcı! – Yapımcılık Eğitimi
Film ve dizi sektöründe yapılan çekimlerin bütçe ve plan aşamalarını öğrenmek isteyen, kendi prodüksiyon şirketini kuracak olan, yapımcı olarak çalışmak isteyen herkesi Sinema Akademi Yapımcılık Atölyesi’ne bekliyoruz! Deneyimli eğitmenlerden yapımcılık eğitimi alma fırsatını kaçırmayın!
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/yapimcilik-kursu/
#yapımcılıkkursu #yapımcılıkkursları #yapımcılıkeğitimi
Photo

Post has attachment
Sinema – TV sektöründe yer almak isteyen, ajanslarda görüntü yönetmeni olarak çalışacak kişiler için Sinema Akademi Görüntü Yönetmenliği Eğitimi almak için iletişime geçiniz.
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/goruntu-yonetmenligi-kursu/
#görüntüyönetmenliği #görüntüyönetmenliğikursu #görüntüyönetmenliğieğitimi
Photo

Post has attachment
21.yüzyıl Sadri Alışık Sinema Ödülleri adayları, dram ve komedi dallarında kadın ve erkek oyuncu adayları, tiyatro ve sinemada onur ödülleri.
http://www.sinemaakademi.com.tr/21-sadri-alisik-odulleri-adaylari-aciklandi/ #sadrialışıksinemaödülleri #sadrialışıksinemaödülü #sinemaakademi
Photo

Post has attachment
Televizyon, sinema, dizi filmlerinde görüntü yönetmeni olarak çalışmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat; Görüntü Yönetmenliği Kursu! Sinema Akademi yeni dönemde erken kayıt yaptıranlara %50 indirim fırsatı sunuyor!
http://www.sinemaakademi.com.tr/goruntu-yonetmenligi-kursu-kampanyalari/ #görüntüyönetmenliğikursukampanyaları #görüntüyönetmenliğikursufırsatı #sinemaakademi
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded