[ [ شرکت خدمات بازرگانی الماس شرق شاهین ] ]
اراده دهنده کلیه خدمات { واردات از کشورهای اروپایی و آسیایی \ صادرات به کشورهای عراق ، افقانستان ، قطر \ توزیع و پخش محصولات تولید کنندگان داخلی به صورت علمی با حفظ ارزش محصول و دوام تقاضا از سو ی مصرف کننده \ مشاوره به وارد کنندگان و تولید کنندگان از طریق سنجش محصول وسنجش میزان تقاضای محصول مورد نیاز مصرف کننده نسبت به زمان \ اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برندهای معتبر دنیا در کشور ایران \ اعطای نمایندگی برنده‌ای داخلی به متقاضیان خارج کشور \ برگزاری و شرکت در کلیه مناقصات و مزایده های دولتی و خصوصی \ راه اندازی شرکتهای نو پا بسته به نوع فعالیت در کوتاه ترین زمان بازدهی و تضمین سود دهی بر اساس برنامه و طرح توجهی ارائه شده##


گروه بازرگانی الماس شرق شاهین 

Post has attachment
چگونه یک بیوگرافی حرفه‌ای برای اینستاگرام بنویسیم؟
نگاه اول و آن چند ثانیه تاثیر ویژه و مهمی بر روی دیگران می‌گذارد. خواه این نگاه در ملاقات حضوری باشد خواه در دیدار از حساب‌های کاربری اینستاگرام و توییتر. شما دقیقا ۷ ثانیه فرصت دارید تا هنگام ملاقات با فردی برای اولین بار، تاثیر و حس خوبی بر روی آن‌ها داشته باشید.
https://goo.gl/Ll708F


Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment

Post has shared content
قیمت: 1,580,000 تومان (96/2/16)
http://baneh90.com/buy-domestic-bane/
در این سری جدید که ساخت 2016 است ، شرکت جنرال گاز کولرگازی را از R22 به گاز نسل جدید و سازگار با محیط زیست R410a تغییر داده است که پیشرفت و عملکرد بسیار عالی در سیستم های سرمایشی و گرمایشی دارد .
بزرگترین مزیت کولرگازی های جنرال ، قیمت بسیار مناسب آنهاست که تقریبا هر خانواده ای با درآمدی متوسط قادر به خرید این مدل از کولرگازی است . در عین حال مصرف و عملکرد کولرگازی نیز بسیار بهینه و مناسب است . اگر میخواهید برای اتاق یا خانه خود یک کولرگازی با بودجه ای نسبتا کم تهیه نمایید ، جنرال لبخندی استیل می تواند بهترین گزینه شما باشد.
لطفا برای اطلاعات بیشتر به لینک مراجعه کنید
#خرید_بانه #خرید #خریدآنلاین #خرید_اینترنتی #جهیزیه_ایرانی #جهیزیه_عروس #جهیزیه_شیک #لوازم_خانگی #لوازم_منزل #وسایل_منزل

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded