Post has attachment
Доброго здоров'я, шановні читачі!

І так, ви хотіли акцій прямої дії? Тримайте! Ви хотіли настанов і справ гідних істинного націоналіста? Та без проблем!

Кожен з нас сидячи вдома на дивані, замислювався "А що я можу зробити? Я ж один!" завалити когось страшно, та й час не той. Змінювати світ вже пізно, адже всі ми пропали.Кожен день ви придумуєте відмовки, але так хочете бути своїм серед своїх. Ви носите модний одяг, критикуєте уряд і чекаєте почесного години Рахови, коли ви вже точно щось зробите. Тоді, але не зараз.

Ваше невігластво, ваш юнацький максималізм, мода ... мода на довгі язики, котрі не підкріплюють нічого справою.Хочеш внести користь для суспільства? Хочеш сам змінити світ, зробити різницю між добром і злом? Будь ласка, я дам вам шанс. У тебе вдома залишилися старі дитячі іграшки? Бути може у тебе залишилися непотрібні тобі речі? Старий телевізор або пилосос, який не представляє для тебе цінності? Віддай їх у дитбудинок. Зберися з друзями,розгребіть вдома весь непотрібний мотлох, почистіть іграшки, виперіть одяг і віддайте все це тим, хто потребує цього більше ніж ви. Віддайте це білим слов'янським дітям, які позбавлені можливості це отримати. Обділеним українцям, чим вам не Рахова? Чим не націоналізм, допомагаючи ближньому? Чим не націоналізм, допомагаючи дітям? Складно? Ні ...зовсім не складно ...

Бути може у зв'язку з обставинами ти не в силах зробити щось значуще для руху, але, ти ж якось існуєш, на щось живеш, щось їси. У цей час наші соратники, які віддали свої життя, свою молодість катівнях в'язниці сидять у камерах з кримінальниками.Так допоможи їм? Збирай з друзями по 100 гривень з людини і раз на місяць посилай в'язням? 500 гривень на місяць, більш 5000 на рік. Якщо таких компаній збереться 10? То вашому соратнику, що потрапив в біду може бути врятований, у нього буде шанс отримати хорошого адвоката, буде шанс продовжити свою боротьбу, ту боротьбу, яку ти ще навіть не почав.Це складно? Ні, це зовсім не складно ...

На даний момент існує повно волонтерських організацій неекстремістского толку, боїшся що за тобою прийде СБУ і тому нічого не робиш? Без проблем - допомагай волонтерам, дерзай! Адже ти завжди хотів зробити щось на благо свого народу, покажи справою,а не словом? Немає часу? Не для тебе? Ну так йди нахер, що не націоналіст ти, простіше бути треба. Сходи до притулку, погодуй бездомних звірів, допоможи побудувати будки, прибрати територію, пограй зі звірами, знайди їм нового господаря! Не для тебе? Навіщо потрібні ці блохасті? Так будь простішим, ти півень, а не націоналіст. Ми творці, а не руйнівники,ми несемо життя, а не смерть. Вбити бездомну собаку куди простіше ніж віднести її до притулку або принести додому, але ми ж не комуністи, ми націоналісти. Ми не шукаємо легких шляхів, ми вибрали складний щоб пройти його до кінця.

Кожен з нас може змінити світ, кожен день, в будь-який відповідний момент. Просто не треба бути байдужим,не проходи мимо проблеми іншоїлюдини, не залишай в біді своїх одноплемінників, допоможи бездомному коту знайти будинок, а не смерть в найближчій смітнику, допоможи дитині в дитбудинку знайти надію, а не ненависть і презирство суспільства, допоможи бабусі з продуктами ... просто допоможи. Зроби. Не говори, не ний як все навколо тебе погано,а почни з себе. Ну а якщо ти не хочеш або не можеш, то ти звичайний півень, і від того що ти називаєш себе націоналістом, ти ним бути не будеш. Бути а не здаватися. Робити, а не говорити.

Слава перемозі.
(Wotan ᛏJugend)
Photo

Post has attachment
Наші ідеї - це не шлях руйнування, не шлях агресії і навіть не шлях війни. Наші ідеї - це шлях створення. Створення здорових ідей, чистих ідеалів і великих спонукань в розумі молоді. Наша справа - це велике добро, якими б радикальними методами воно не вершилося.
Photo
Wait while more posts are being loaded