Post has attachment
Güzel konuşma teknikleri, etkili ve güzel konuşma için yapılacaklar, diksiyon kurslarının yararları ile fiyatları hakkında bilgi için sitemizi ziyaret edin.
http://www.sinemaakademi.com.tr/guzel-konusma-sanati/
#güzelkonuşmasanatı #konuşmasanatı #sinemaakademi

Post has attachment
Oyunculuk kursu seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Eğitim içerikleri, deneyimli eğitmenler, ferah derslikler, sertifika verilmesi ve uygulama imkanları.
http://www.sinemaakademi.com.tr/oyunculuk-kursu-secerken-nelere-dikkat-etmelisiniz/
#oyunculukkursu #oyunculukkursları #oyunculukeğitimi

Post has attachment
Yeteneklerinizi Keşfedin!
Eğer yetenekli oyuncular arasına girmek, bedeninizi tanımak, kendinizi geliştirerek tercih edilen bir isim olmak istiyorsanız Sinema Akademi destekleyici eğitimlerinden Dans Kursları tam size göre.
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/dans-kursu/
#danskursu #danskursları #danseğitimi
Photo

Post has attachment
Ses renginizi beğeniyorsanız, tonlama ve vurgularınıza güveniyorsanız, çevreden sesinizle ilgili olumlu eleştiriler ve seslendirme yapmanızla ilgili öneriler alıyorsanız hemen Seslendirme dublaj kursları için kaydınızı yaptırın!
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/seslendirme-dublaj-kursu/
#seslendirmekursu #dublajkursu #sinemakademi
Photo

Post has attachment
Beğenerek izlediğiniz film ve dizilerde seslendirme yapmak ister misiniz? Ses renginizi beğeniyorsanız, tonlama ve vurgularınıza güveniyorsanız, çevreden sesinizle ilgili olumlu eleştiriler ve seslendirme yapmanızla ilgili öneriler alıyorsanız hemen Seslendirme dublaj kursları için kaydınızı yaptırın!
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/seslendirme-dublaj-kursu/
#seslendirmedublajkursu #seslendirmedublajkursları #seslendirmedublajeğitimi
Photo

Post has attachment
Başarılı Filmlerin Anahtarı İyi Bir Yapımcı! – Yapımcılık Eğitimi
Film ve dizi sektöründe yapılan çekimlerin bütçe ve plan aşamalarını öğrenmek isteyen, kendi prodüksiyon şirketini kuracak olan, yapımcı olarak çalışmak isteyen herkesi Sinema Akademi Yapımcılık Atölyesi’ne bekliyoruz! Deneyimli eğitmenlerden yapımcılık eğitimi alma fırsatını kaçırmayın!
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/yapimcilik-kursu/
#yapımcılıkkursu #yapımcılıkkursları #yapımcılıkeğitimi

Post has attachment
Sahnede sesinizi doğru kullanmak, nefesinizi ve heyecanınızı kontrol edebilmek, doğru bir konuşma temposu ve enerjik bir ses tonuyla tane tane, anlaşılır konuşmak için Sinema Akademi Ses ve Nefes Kursları kayıtlarını kaçırmayın!
http://www.sinemaakademi.com.tr/egitim/ses-ve-nefes-kursu/
#sesvenefeskursu #sesvenefeseğitimi #sesvenefesdersi
Photo

Post has attachment
21.yüzyıl Sadri Alışık Sinema Ödülleri adayları, dram ve komedi dallarında kadın ve erkek oyuncu adayları, tiyatro ve sinemada onur ödülleri.
http://www.sinemaakademi.com.tr/21-sadri-alisik-odulleri-adaylari-aciklandi/ #sadrialışıksinemaödülleri #sadrialışıksinemaödülü #sinemaakademi
Photo

Post has attachment
69. Cannes Film Festivali'nde gösterilecek filmler, açılış, yarışma ve yarışma dışı filmler, gece gösterimleri ile özel gösterim filmler.
http://www.sinemaakademi.com.tr/69-cannes-film-festivalinde-gosterilecek-filmler-belli-oldu/ #cannesfilmfestivalifilmleri #cannesfilmleri #sinemaakademi
Photo
Wait while more posts are being loaded