Post has attachment
İslam düşmanı AMERİKAN PİSLİĞİ FACEBOOKTAN SONRA

Bir diğer AMERİKAN PİSLİĞİ GOOGLE PLUS Türkiyedeki Müslümanların Halifesinin hesabını askıya aldı,yasakladı..
Kendi topluluğundaki paylaşımlarını bile kaldırmışlar İBLİSİN İTLERİ

Gerekçeleri ne...belirli bir dini inanç ve ırkı kötülemek....
AMERİKAN PİÇLERİNİN IRAKTA SURİYEDE AFĞANİSTANDA MÜSLÜMANLARI ÖLDÜRMESİ NE...İSLAM İNANCINA SAVAŞ DEĞİL Mİ...
-
SİZİN DEMOKRASİNİZİ SK......
ŞEYTANIN PİÇLERİ

Bu Amerikan pisliği Facebook ve Google ne kadar ŞEREFSİZSE..

İslami sosyal paylaşım sitesi kurmayıp müslümanlaru bu AMERİKAN PİSLİKLERİNE muhtaç eden İKTİDARLAR DA ONLARDAN DAHA ŞEREFSİZDİR.


Google+ profiliniz askıya alındı.
Metin, resim veya diğer içeriklerinizden bazıları Google+ Kullanıcı İçeriği ve Davranış Politikası'nı ihlal ettiği için Google+ profil hesabınız askıya alındı.

Belirli bir ırk, etnik köken, dini inanç, engellilik, cinsiyet, yaş, uyruk, gazilik durumu, cinsel tercih veya cinsel kimliğe yönelik şiddeti veya nefreti teşvik eden içeriğe izin verilmez.

Profiliniz askıya alınmış durumdayken, etkin bir profilinizin olmasını gerektiren Google+ gibi Google hizmetlerinden tam olarak yararlanamazsınız. Gmail ve Arama gibi diğer Google hizmetlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi Edinin.
Photo

Post has attachment
Siz hiç efendisinden 30 kat daha fazla maaş olan hizmetçi gördünüz mü...
-
GÖRMEDİYSENİZ ...GÖRÜN...
Photo

Tevbe / 31 (Yahudiler) Allah'ı bırakıp bilginlerini (hahamlarını); (hıristiyanlar) da rahiplerini ve Meryem oğlu Mesih'i (İsa'yı) rabler edindilerTÜRKİYEDEKİLER DE PARTİ LİDERLERİNİ RABLER.SÖYLEDİKLERİNİ DE DİN EDİNDİLER..ONLARIN SÖYLEDİĞİNİ YAPTILAR.. Halbuki onlara ancak tek ilaha kulluk etmeleri emrolundu. ALLAHI RAB,SÖYLEDİKLERİNİ DİN EDİNMELERİ,YAPMALARI EMREDİLDİ.. O'ndan başka tanrı yoktur. O, bunların ortak koştukları şeylerden PARTİ LİDERLERİNDEN,PARTİ LİDERLERİNİ RAB,ONLARIN SÖYLEDİKLERİNİ DİN EDİNENLERDEN uzaktır.

Post has attachment
Hûd / 113
İSLAMDIŞI YÖNETİMLE,KAPİTALİZMLE,İŞSİZLİKLE AÇLIKLA,YOKSULLUKLA Zulmedenlere meyletmeyin DESTEKLEMEYİN ; sonra size ateş dokunur (cehennemde yanarsınız). Sizin Allah'tan başka dostlarınız yoktur. Sonra (O'ndan da) yardım göremezsiniz!
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

ÇOK ÖNEMLİ....
-
RAD 11 Bir toplum kendilerindeki özellikleri değiştirinceye kadar İSLAMLA YÖNETMEYEN İKTİDARLARI DESTEKLEMEYİ BIRAKP,İSLAMLA YÖNETEN İKTİDARI DESTEKLEYENE KADAR Allah, onlarda bulunanı değiştirmez. İSLAMLA YÖNETMEYEN İKTİDARLARI İKTİDARDAN İNDİRMEZ, İSLAMLA YÖNETEN İKTİDARI GETİRMEZ Allah bir topluma İSLAMLA YÖNETMEYEN İKTİDARLARI DESTEKLEYENLERE kötülük diledi mi, artık onun için geri çevrilme diye bir şey yoktur. Onların Allah'tan başka yardımcıları da yoktur.
-
Yani İSLAMDIŞI İKTİDARLER KENDİLİĞİNDEN GİTMEZ,İSLAMIN İKTİDARI KENDİLİĞİNDEN GELMEZ...İSLAMDIŞI İKTİDARLARI DA İNSANLAR GETİRİR..İSLAMİ İKTİDARI DA İNSANLAR GETİRİR...
-
İSLAMDIŞI İKTİDARLAR DUA VE TEMENNİ İLE GİTMEZ..İSLAMIN İKTİDARI DA DUA VE TEMENNİ İLE GELMEZ...
Peygaönerimiz MÜŞRİK iktidarı yıkmak ve İslami iktidarı getirmek için 23 yıl mücadele etti,27 savaş yaptı.
Dua ve temenni ile olacak olsaydı...Peyğamber mücadele etmezdi..
-
En’âm / 158 Onlar KÖTÜLÜĞÜN KENDİLİĞİNDEN GİDECEĞİNİ,İYİLİĞİN KENDİLİĞİNDEN GELECEĞİNİ ZANNEDENLER ancak kendilerine meleklerin gelmesini veya Rabbinin gelmesini yahut Rabbinin bazı alametlerinin gelmesini bekliyorlar. İSLAMDIŞI İKTİDARI ALLAHIN,MELEKLERİN İNDİRMESİNİ,İSLAMİ İKTİDARI ALLAHIN VE MELEKLERİN GETİRMESİNİ BEKLİYORLAR. Rabbinin bazı alametleri KENDİLERİNE ÖLÜM geldiği gün, önceden inanmamış ya da imanında bir hayır kazanmamış İSLAMDIŞI İKTİDARLARI YIKMAK,İSLAMİ İKTİDARI GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMAMIŞ olan kimseye artık imanı İSLAMA İNANMIŞ PŞMASI bir fayda sağlamaz. De ki: İSLAMDIŞI İKTİDARI ALLAHIN YIKACAĞINI İSLAMİ İKTİDARI ALLAHIN GETİRECEĞİNİ Bekleyin, BOŞUNA BEKLERSİNİZ...şüphesiz biz de MÜSLÜMANLARIN İSLAMDIŞI İKTİDARI YIKMASINI İSLAMİ İKTİDARI GETİRMESİNİ beklemekteyiz!
-
Bugün Türkiyedeki müslümanların yapması gereken islamdışı partileri desteklemeyi bırakp,TÜRKİYEDEKİ MÜSLÜMANLARIN HALİFESİNİ VE PEYĞAMBERİMİZİN DEVLETİNİ kurma hareketini desteklemeleridir..İSLAMDIŞI İKTİDARI YIKMAK VE İSLAMİ İKTİDARI BAŞA GETİRMEK İÇİN.
İSLAMDIŞI İKTİDARLA BU ŞEKİLDE ĞİDER,İSLAMIN İKTİDARI BU ŞEKİLDE ĞELİR.
-

Hangi fırkanın. Cemaatin,Devletin İslam olduğunu öğrenmek istersen...
-
Gavurlara bak....
Gavurlar kiminle savaşıyor,kime TERÖRİST diyorsa İSLAMİ FIRKA,CEMAAT VE DEVLET O dur...
Ğavurlar ğerçek müslümana insanlar teveccüh ğöstermesin,desteklemesin diye müslüman demezler,desteklemesinler diye TERÖRİST VE SAPIK DERLER..
Mütrefiki münafıklara müslüman derler,,müttefiklerini müslüman sansınlar ve desteklesinler diye
-
Gavurlar kim ile savaşıyor...İslam Hilafet Devletiyle Savaşıyor.
*
Nisâ / 76 İman edenler MÜSLÜMANLAR Allah yolunda İSLAM DEVLETİ İÇİN savaşırlar, inanmayanlar KAFİRLER VE MÜSLÜMAN OLDUĞUNU İDDİA EDEN ĞAVURLARLA MÜTTEFİK OLAN MÜNAFIKLAR.ise tağut (İSLAMDIŞI DEVLETLER İÇİN İSLAM DEVLETİNE KARŞI) yolunda savaşırlar. O halde şeytanın dostlarına İSLAM DEVLETİYLE SAVAŞANLARA karşı savaşın; şüphe yok ki şeytanın KAFİR VE MÜNAFIKLARIN kurduğu düzen zayıftır

Post has attachment
Müslüman KATİLİ Amerika ile MÜTTEFİK olanlar da ŞEREFSİZDİR. NAMUSSUZDUR..
Photo
Wait while more posts are being loaded