Post has attachment

Pamatyk Vakarinį Kauną nuo Nemuno!
Registruokis čia: http://www.baidares-kanojos.lt/baidariu-nuoma-kaune-vakarinis-marsrutas-kauno-hidroelektrine-santaka/
Atstumas - 15 km. Plaukimo trukmė – 2,5 - 3 val. Plaukiant šiuo maršrutu, galima pamatyti, kaip atrodo Kauno Hidroelektrinė iš apačios, susipažinti su pramoniniu Petrašiūnų vaizdu, pasigrožėti Panemunės šilu, pažvelgti į Jiesios piliakalnį (dar vadinamą Napoleono kalnu) ir nustebti, pamačius, kokie gražūs Kauno senamiesčio bokštai, iš toli šviečianti Prisikėlimo bažnyčia. Plaukimo starto vieta - krantinė dešiniame krante, keletas šimtų metrų už HE užtvankos. Finišas - Vilijampolės prieplaukoje ( klubas COMBO) arba pievelėje tarp Aleksoto tilto ir Santakos.

Post has shared content
JONINIŲ NAKTIS BAIDARĖSE - tai . 3-asis, drįstame sakyti jau respublikinis, plaukimas baidarėmis ir kanojomis. Plaukimą organizavo bedražygių komanda "ŽEMYN UPE" . Labai džiaugiamės, kad šioje JONINIŲ NAKTYJE BAIDARĖSE prie mūsų prisijungė, tikimės, nauji nariai iš Kėdainių ir Kauno, kurie ne tik pirmą kartą plaukė su mumis, bet ir pirmą karta dalyvavo šiame tikrai įspūdingame 40 km. žygyje nuo Jonavos iki Kauno. Ir ne tik dalyvavo, bet ir patyrė akimirkų, pripildytų ir džiaugsmo, ir adrenalino, ir nežinomybės ir naujų patyrimų.

Dėkojame visiems, kad buvote su mumis!
Laukiame Jūsų atsiliepimų mūsų puslapiuose.

Post has shared content
Puiki 2 dienų iškyla Birželio 28 - 29 d.d. MARŠRUTAS VISIEMS nuostabia Dubysos upe.
SKAMBINK DABAR: Vilius Baidarių Guru, Tel. +370 615 64326
REGISTRUOKIS čia: http://eepurl.com/Tq8mj

Maršrutas : 1 diena - nuo Baisogalos kelio tilto per Dubysa iki Pirtelės. Atstumas – apie 25 km. Plaukimo trukmė: apie 6 - 7 val. su Atrakcijomis. Pietūs prie laužo: apie 2 - 3 val. Viso užtruksim 8 -11 val. Nakvynė – vaizdingoje Dubysos slėnio vietoje, palapinėse, puikioje privačioje saugioje mokamoje valdoje su garine pirtele, puikia maudymosi vieta, vakaronės stalu, žaidimams skirta aikštele.
2 diena. „Vaikų darbs...“ - tik apie 15 km. Iki Ariogalos - Raseinių kelio tilto. Pagal situaciją pietūs prie laužo, pasimaudymas, poilsiukas.

Maršrutas puikiai tinka ir labai „žaliems“ , ir vaikams ir saugusiems vaikams …, ir šeimoms su vaikais.

Jei dar niekad neplaukiojai baidarėmis ar kanojomis, patirk šį malonumą, pasigrožėk nuostabia Dubysos draustinio gamta kartu su mumis!

Telefonas pasiteiravimui: (8-615) 64326

KIEK KAINUOS ? KAS ĮSKAIČIUOTA Į KAINĄ?

- 2 vietų baidarė 2 dienoms - 100 Lt.
- 4 vietų kanoja 2 dienoms – 140 Lt ( galima plaukti ir trise, arba dviese su 2 vaikais )

SPECIALIOS NUOLAIDOS „MERKYS – 2014, „LAKAJA – 2014“ ir „JONINIŲ NAKTIS BAIDARĖSE -2014“ dalyviams

Į kainą įskaičiuota: valčių ir beauto mobilių irkluotojų transportavimas, gelbėjimo liemenės ( labiausiai reikia, kad šiknytei būtų minkščiau … :) ), palapinės nakvynės vieta prie Pirtelės, Pirtelė, malkos, gera nuotaika

Susidomėjai? Registruokis.
Susidomėjai, bet negali nuspręsti plaukti dabar? Registruokis kitiems plaukimams.

Ką pasiimti? Kokio amžiaus vaikai gali dalyvauti? Kaip elgtis prie vandens ir laivelyje? Ar tu sugebėsi?

P.S. Pasiimk palapinę (jei neturi, reikės ieškoti partnerio su palapine), vakaronės priemones „cementovkei“, šaukštą, šakutę arba valgymo lazdeles (jei neturi to ar ano – pasiimk peilį * išsidroši iš tošies :) )

Į kitus, nabaidariškus klausimus tikrai atsakysime telefonu.

Registruokis čia http://eepurl.com/Tq8mj ir mes Tau paskambinsime.

Laukiam Tavęs su Draugais!

Post has shared content
JONINIŲ NAKTIS BAIDARĖSE - Joninių (Rasų) nakties plaukimas kanojomis ir baidarėmis, Nerimi nuo Jonavos iki Kauno. 2014 - 06 23 - 06 24 (pirmadienis – antradienis). Registruotis tel. 8 615 64326

PROGRAMA:

1. Startas Jonavoje, prie Achemos tilto pirmadienį, 2014-06-23 apie 22-22.30 val. Instruktažas ir saugos technika

2. Po pusantros-dviejų valandų priplaukiame stovyklavietę ant aukšto vaizdingo Neries kranto pušų paūksmėje. Sukuriam laužą, ieškom paparčio žiedo, merginos pina vainikėlius, vyrai joms padeda... Vaikai padeda mamoms ir tėčiams.

3. Sinoptikai šią naktį žada giedrą, todėl stebėsim horizontu link rytų slenkančią naktinę Saulės žarą. Kai ji atsidurs dešiniau Šiaurinės žvaigždės, plauksim toliau - palydimi šviesėjančio dangaus, rūko skraistės virš vandens paviršiaus ir patekančios saulės...

Finišas numatomas apie 6 - 7val. ryto Kaune, prie geltonojo Aleksoto tilto.

KAINOS:

Kaina valtyje (kanojoje ar baidarėje) – 30Lt.
Užsakant baidarę (2 žmonės) ar kanoją (4 žmonės), ar esant didesnei grupei – kainos derinamos sutartiniu pagrindu.

Kviečiame planuoti, klausti žygio detalių, ryžtis ir registruotis telefonu +370 615 64326

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded