Post has attachment
ما دوباره برگشتیم البته اینبار با قدرت بیشتر
دوستان عزیز حمایت کنید
starproject.ir

🌐ستاری: هر ویال داروی بایوتکنولوژی معادل ۲۰۰ بشکه نفت

📎⚡️به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، سورنا ستاری - معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مراسم امضای تفاهمنامه توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه سلامت با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیان کرد: براساس مصوبه دولت 10 هزار میلیارد تومان بازار جدید برای شرکت‌های دانش بنیان ایجاد می‌شود که با توجه به ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در حوزه پزشکی، امیدواریم درصد قابل توجهی این فعالیت‌های بازارسازی به شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه سلامت اختصاص یابد.

وی افزود: امروز هر ویال داروی بایوتکنولوژی معادل 200 بشکه نفت ارزآوری دارد، بازار داخلی، که با توجه به اهمیت این بخش باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.
به گفته ستاری، در شرایط فعلی فروش شرکت‌های دانش بنیان حدود دو هزار میلیارد تومان است اما این تفاهم نامه در راستای همکاری دو دستگاه در اجرای برنامه دولت برای ایجاد بازارهای جدیدی است که برای تجاری سازی تکنولوژی های جدید
ادامه مطلبhttp://edarionline.com/index.php?route=blog/article&article_id=157

Post has attachment
🌐ترفندی مناسب برای کم کردن مصرف اینترنت شما در تلگرام

⚡️تمامی نرم افزار های گوشی شما بدون اجازه به اینترنت متصل هستند که هم حجم دیتای شما را مصرف می کند، سرعت اینترنت را کند می کند و حافظه کوشی شما کاهش می دهد. با استفاده از یک راه حل سریع می توانید دسترسی خودکار برخی از نرم افزار ها را به اینترنت مسدود کنید.
کلیک- بسیاری از نرم افزار های پیش فرض و نصب شده توسط کاربر به اینترنت دسترسی مستقیم دارند که از طرفی حجم بسته و سرعت اینترنت شما کاهش میابد و از طرفی دیگر حافظه گوشی شما پر شده و در نتیجه سرعت عکس العمل گوشی شما نسبت به گذشته کمتر می شود و می توان گفت در مصرف باتری هم بی تاثیر نیست.
اگر شما می خواهید دسترسی خودکار برخی از نرم افزار ها را به اینترنت محدود کنید کافیست با چند کلیک این مشکل را برطرف کنید
به تنظیمات گوشی بروید و گزینه ی Data usage را انتخاب کنید
ادامه مطلب همراه با آموزش تصویری در لینک 👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽
http://edarionline.com/index.php?route=blog/article&article_id=155

🌐اعلام آمادگی «ایدرو» برای حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان‌

⚡️رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: این سازمان جهت ارتقای فناوری و استفاده از استعدادهای موجود در میان تحصیلکردگان دانشگاهی آماده حمایت از فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان‌ است.
به گزارش ایسنا، دکتر منصور معظمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از پارک فناوری پردیس با اشاره به اهمیت جایگاه شرکت‌های دانش بنیان اظهار کرد: برای دستیابی به رشد و رونق در حوزه فناوری، چاره‌ای جز سپردن کارها به افراد با استعداد و توانمند جهت بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌های قشر جوان و تحصیلکرده وجود ندارد.

وی ادامه داد: ما در کشور راهی جز استفاده از شرکت‌های دانش بنیان نداریم و این امری است که در دنیا مورد توجه قرار گرفته است و نباید اجازه دهیم این شرکت‌ها درگیر فرآیند اداری شوند.

دکتر معظمی با بیان اینکه سازمان‌های اداری ‌ما خلاقیت و نوآوری را سرکوب می‌کنند، گفت: ما در حقیقت با حجم گسترده‌ای از دانشجویان روبرو هستیم و این قشر از جامعه ایده‌های بسیاری دارند که اگر آنها را ساماندهی و سازماندهی نکنیم، از دست‌شان خواهیم داد.

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم...
ادامه مطلب...http://edarionline.com/index.php?route=blog/article&article_id=153

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
سلام
ترجیح می دهید چه دوره هایی آموزش ببینید؟
-
votes visible to Public
23%
فیلم سازی
12%
اندیشه ها انقلاب
32%
گرافیک
23%
فرزند پروری
10%
تغزیه اسلامی

Post has attachment

Post has attachment
چرا نباید احمدی نژاد را دستگیر کرد(

در اینکه بیش از نیمی از کابینه احمدی نژاد تخلفات قانونی و مالی داشتند، هیچ شکی نیست، در اینکه بسیاری از آدمهای اصلی باند احمدی نژاد، نه بخاطر اینکه قدرت پیدا کردند، بعد فاسد شدند، بلکه اصولا برای رسیدن به ثروت و فساد، به طرف قدرت رفتند هم شکی نیست و در اینکه حداقل ده نفر آدم اصلی تیم احمدی نژاد مثل "مشائی، داوری، مرتضوی، پوستین دوز، زریبافان، زنجانی، رویانیان، دانشجو، ملک زاده" پرونده فساد مالی دارند و لازم است مجازات شوند هم شکی نیست و در اینکه علت اصلی فساد مالی این افراد شخص احمدی نژاد بوده که با حمایت همه علمای اعلام، مجلس، شورای نگهبان، قوه قضائیه و اصولگرایان سرکار آمده هم هیچ شکی نیست، اما من با دستگیری و زندانی شدن احمدی نژاد مخالفم.

البته همین هفته گذشته یکی از نمایندگان مجلس گفته است که "احمدی نژاد باعث شد که رشد اقتصادی کشور از هفت به زیر صفر رسید، پس باید محاکمه می شد." آقای پورمختار نماینده مجلس هم گفته است که: "احمدی نژاد چندین مرتبه از سوی دستگاه قضایی به دادگاه احضار شده است، ولی در هیچ یک از جلسات دادگاه شرکت نکرده است."
خود احمدی نژاد هم بعد از اینکه در طول هشت سال حداقل ده نفر از اعضای کابینه اش به اتهامات مالی، فساد، دزدی، کلاهبرداری، تقلب، تخلف، و غیره توسط قوه قضائیه محاکمه و محکوم و زندانی شده، در کمال پررویی گفته که "غرب به دنبال دستگیری امام زمان است." و یکجوری که یعنی من معاون امام زمان بودم و هر چه پول از کیسه ملت غیب شده با امداد غیبی آقا امام زمان بوده، با این حال من مخالف دستگیری شخص احمدی نژاد هستم و دلیل دارم:

یک، احمدی نژاد مثل کارنامه مردودی است: کارنامه مردودی را نباید گذاشت توی صندوق و درش را قفل کرد، برای اینکه آدم یادش می رود که باید درس بخواند.

دو، احمدی نژاد مثل ایدز است: آدمی که ایدز دارد، نباید بیماری اش را پنهان کند، چون می میرد. انداختن احمدی نژاد به زندان مثل پنهان کردن بیماری ایدز توسط آدمی است که هنوز مریضی اش خوب نشده.

سه، احمدی نژاد مثل آلبوم است: یک آدمی یک زمانی بخاطر رفیق بد یا ذغال خوب، معتاد شده، بعد رفته دزدی کرده، آبروی پدر و مادر و همسایه ها را برده، محله را به هم ریخته، حالا هم از خانه بیرونش کردند و توی محله ول و سرگردان است. حالا هم مصرفش را کم کرده ولی ترک نکرده. انداختنش به زندان مثل این است که آلبوم عکس های قدیمی دوران اعتیادش را بسوزانیم، یعنی کلا برویم توی فاز آلزایمر، اتفاقا باید عکس هایش را بزنیم جلوی چشممان که یادمان نرود چه اشتباهی کردیم.

چهار: احمدی نژاد که پست ریاست جمهوری را از توی جیب کسی کش نرفته، یک گروه بزرگ سیاسی، یک صدا و سیما، یک جمع بزرگ از مخالفان حکومت، گروهی از مردم، همه در این اشتباه نقش داشتند. انداختن احمدی نژاد به زندان، مثل این است که آدم بدهی اش را فراموش کند، با فراموش کردن بدهی که مشکل آدم حل نمی شود، درست همان روزی که شنگول و دد خوشحال هستی، طلبکار می آید پس یقه ات را می گیرد و یادت می اندازد که کارگر پروفیل بوده و می گوید: پول منو بده، برم.

نتیجه گیری: احمدی نژاد را نباید زندانی کرد، همینطوری باید بگذاریم جلوئی چشممان بماند که یادمان نرود چه اشتباهی کردیم و دیگر تکرارش نکنیم..
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded