Post has attachment
AntyKOD
AntyKOD
plus.google.com

Pomału trzeba będzie wrócić do tej społeczności, strona ma już 140 obserwatorów :)

Nasz G+ drgnął: wczoraj doszło 9 nowych followersów i pojawiły się komenty od osób spoza "żelaznego kręgu" ;) Ciekawa obserwacja: G+ przestaje być miastem duchów, jak dołącza się do różnych społeczności i obserwuje się ciekawych userów. Ciszę powoduje opór przed kliknięciem "obserwuj".

CO MOŻNA ROBIĆ: 1) jak ktoś nie ma oporów - próbować redagować newsy na libertarian.pl, kto chce, niech da znać - zaczniemy przymiarki, 2) linkować ciekawe informacje tutaj 3) ROZMAWIAĆ na fanpage - oczywiście nic na siłę ;) 4) uczestniczyć. w głosowaniach LiquidFeedback - jak ktoś jest w PL.

Post has attachment
Za to się chcę dzisiaj wziąć, jak dam radę :) +Michał Tyl jak znajdziesz chwilę, to szrajbnij dwa zdania w wersji dla laików - jak Iranowi udaje się blokować (kiedyś zablokowali, ale szybko ludzie z Tora sobie poradzili).

OK. Do Libertarian.pl dołączył +Dennis Gabriel Kruk , od jakiegoś czasu newsy daje też +Michał Tyl , tutaj będzie nasza protoredakcja :) Pierwsza sprawa: fanpage G+. To jest wybór strategiczny. Perspektywa jest następująca: traktujemy G+ jako zajebiste rozszerzenie Wordpressa ;) W tym momencie wszelkie problemy związane z syndromem "miasta duchów" przestają się liczyć. Na fp Libertariana udziela się też +Przemysław Pintal - być może zechce dać swój support.

Zgodnie z sugestią +Michał Tyl - zmieniłem nazwę grupy.

Zgodnie z planami - zainstalowałem wtyczkę z komentarzami G+ na Libertarian.pl. Jestem oczarowany :) Zapraszam do testowania (jeśli ktokolwiek czyta wpisy w tej grupie - to jest znana bolączka Miasta Duchów)

Witam wszystkich członków grupy. Z uwagi na komercjalizację istotnych usług na Facebook'u (płatny zasięg organiczny fanpage'ów) zaryzykuję budowanie społeczności libertariańskiej na G+. Postaram się pomału integrować Libertarian.pl z G+. +Michał Tyl - wszelkie przeznaczone do publicznego widoku uwagi wrzucaj tutaj :)

Heja Dennis, dzięki za wsparcie w poruszaniu się po g+.
Wait while more posts are being loaded