Post has attachment
Copaibauniwersalny lek Brazylijczyków .

40 milionów Brazylijczyków mieć w swojej apteczcebutelki oleju Copaiba . Od oleju Copaiba żadnych skutków ubocznych w przypadku prawidłowego stosowania
Czy używać , w brazylijskich aptekach w stosunku
leki przemysłowych jest bardzo niska , to w Brazylii , jednego z
się powszechne środki naturalne .


Zastosowania Copaiba są :

Grzybica , owrzodzenia , wysypka , zapalenie skóry , wyprysk , rak skóry , wrzody żołądka , łupież , kaszel, zapalenie sutka , zapalenie oskrzeli , przeziębienia , grypa , leucorrhoea , zapalenie pęcherza moczowego , rzeżączka , biegunka , hemoroidy , odmrożenia, zapalenia stawów , opryszczka , kiła , grzybica , ból gardła , trądzik i Prostatabescherden itp.

Niestety olej Copaiba został zatwierdzony w USA jako żywność i nie miesza się między innymi jako dodatek do soków . , Co w niedalekiej przyszłości
Cena na rynku światowym może znacznie podnieść koszty , z całą negatywny wpływ na
biedni ludzie w Brazylii . Jednakże , ten fakt
jego dobre strony . Copafeira drzewo jest chronione przez możliwość zrównoważonego zarządzania przed biustonosze Holzmaffia . do tej pory
Mam tylkosklep drewno w Holandii made ​​zlokalizować , która sprzedaje drewno drzewa Copaiba . Dla tego nawet duże
Powierzchnie o Copafeira drzewa sadzone .
Duże drzewo może Copafeira 3-4 razy w roku trwały urlopu ge do żyły , co prymitywne ludzie upokorzyć w Amazonii
Einkommensmöglickeiten pomaga .
W związku z energetycznym interwencji biustonoszy rząd może Copaiba olej zapobiec może zostać zarejestrowany przez American korporacji patentu, a zatembiopiractwaśruba została przesunięta do przodu.
Oczekuje Copaiba oleju w najbliższej przyszłości ze względu na rosnącą antybiotyku
Opory jako główny substytut antybiotyków w branżach farmaceutycznej
geometrii werden.Bleibt nadzieję , że rząd staniki na dużą skalę na -
zakup gruntów zapobiec przez duże korporacje .

www.gingermontel.com
Photo
Photo
2014-02-10
2 Photos - View album

Post has attachment
Copaiba olej to musi w swojej apteczce

Olej Copaiba lub Copaiba , jest otrzymywana z ekstraktu oleożywicznych drzewa , które rośnie w brazylijskiej i peruwiańskiej lasów i jest bardzo popularny w kosmetyce i perfumerii . Olej zawiera scarless gojenie , przeciwbakteryjne, oczyszczające , przeciwbakteryjne, ściągające , przeciwutleniacz, pokarmowego pobudzające , przeciwgrzybicze , łupież - walk, kojący , hemoroidalnej , wykrztuśne , moczopędne i właściwości tonik nerek .

Dlategoolej Copaiba do mieszanej i tłustej skóry, łupieżu , podrażnień skóry , łuszczyca, egzema, rany , rogówki, katar i modzele nadaje . Olej leczy również dolegliwości układu hormonalnego , wrzody żołądka , problemy układu rozrodczego kobiety , kaszel, trudności w oddychaniu, udaru słonecznego , oparzenia, zapalenie oskrzeli , astma, opryszczka , zapalenie pęcherza moczowego , leucorrhoea , ukąszenia owadów , gruźlicę, nietrzymanie moczu, anginy , hemoroidy i zapalenie migdałków . Olej Copaiba z innym olejem nośnym jest odciążenie doskonały olejek do masażu , zwłaszcza wokół bólu mięśni . Jednak nie jest to zalecane w ciąży . Z drzewa takżeolejek Otrzymuje który jestmedycynie .

Copaiba oleju jest połączony splotu słonecznego. Olejek może być również wdychane , rozprowadzane lub zrobione z cukru , isprawia, że ​​ostry spadek cukru . Olej ten jest również przydatny w przypadku zwierząt domowych , zwłaszcza w pielęgnacji leiszmanioza, oraz do produkcji biodiesla . U zwierząt , że troszczy się o następujących objawów : nietrzymanie moczu u psów , zapalenie stawów u kotów i psów lub infekcje żołądka u koni .

www.gingermontel.com
Photo
Photo
2014-02-10
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded