Post has attachment
Dzisiaj prezentuję kolejny utwór na skrzypce, w wykonaniu Lindsey Stirling. "Crystallize" znakomicie oddaje piękno zimowej przyrody, tworzącej niesamowite "zamki z lodu". Są one scenerią wykorzystaną w owym teledysku, z czym doskonale współgra liryczna gra skrzypiec. Zapraszam:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/06/lindsey-stirling-crystallize.html

Post has attachment
Doskonały utwór na skrzypce i gitarę elektryczną - skrzypce oczywiście w wykonaniu Vanessy Mae. "Red Hot" jest dynamiczny i pełen żaru jak letni, gorący dzień, hipnotyczno-transowy jak techno. Zobaczmy:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/03/vanessa-mae-red-hot.html

Post has attachment
Przeróbka "Burzy" Vivaldiego w wykonaniu Vanessy Mae. Jest to utwór na skrzypce, dobrze znany współczesnym wielbicielom tegoż gatunku. Zobaczmy, jak dzieło wybitnego kompozytora mogłoby zabrzmieć dzisiaj:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/03/vanessa-mae-storm.html

Post has attachment
Motyw bożonarodzeniowy, czyli singiel Lindsey Stirling "Hallelujah" (w oryginale Cohen). Na Święta jak znalazł, chociaż już minęły. Wart uwagi i chwili zastanowienia. Gorąco polecam:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/02/lindsey-stirling-hallelujah.html

Post has attachment
Lindsey Stirling i "The Arena" - przepiękny utwór na skrzypce. Teledysk jest opatrzony na początku cytatem z Roosvelta, który mówi o niekłamanej "chwale człowieka na arenie". Warto posłuchać i zobaczyć:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/01/lindsey-stirling-arena.html

Post has attachment
Kolejny utwór Lindsey Stirling, prosty i liryczny zarazem. To piękne połączenie muzyki skrzypcowej oraz elektronicznej. Jest też ... przekaz. Jaki ? Zobaczcie sami:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/01/lindsey-stirling-minimal-beat.html

Post has attachment
Muzyka skrzypcowa w nowoczesnym wydaniu. Lindsey Stirling potrafi łączyć w swoich utworach różne style, a muzyczne treści dodatkowo wzbogaca tańcem i piękną choreografią. Warto obejrzeć:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/01/lindsey-stirling-roundtable-rival.html
Wait while more posts are being loaded