Post has shared content
با سلام
مبارزه با هتاکان به اهل بیت ع بر هر مسلمانی واجب است
لطفا این افراد ملعون رو به نیت چهارده معصوم چهارده بار ریپورت و سپس بلاک کنید ان شاء الله ریشه اشون خشک بشه
اخر کار حتما بلاک کنید
یازهرا یا زهرا یا زهرا
حضور محترم تمامی هموطنان عزیز

چندیست گروهی مزدور و وطن فروش با هتتاکی به مردم و باورهای مردم دست به دشمنی به ملت بزرگوار ایران می زنند
این افراد که عده ای قلیل هستند با ترکیب تصاویر خلاف عفت عمومی با تصاویر اهل بیت علیهم السلام اقدام به توهین به مقدسات میکنند و این حرکت خود را آزادی اندیشه می نامند
این گروه با تشکیل انجمنی به نام Block it در پلاس اقدام به گزارش تخلف و مسدود کردن ، نمایه های مذهبی و معترض به عملکردشان کرده اند


لطفا با کلیک روی پیوندها گزارش تخلف انجمن و نمایه های مالکین را انجام دهید

ادرس انجمن :https://plus.google.com/communities/117702992430357385654


آدرس مالکین :


https://plus.google.com/115980181709211129025


https://plus.google.com/107965879375635019820


https://plus.google.com/114573697571689610994
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ه‍.ش.
13 Photos - View album

شبهات وهابیت
󾀄󾀄󾀄󾀄󾀄󾀄󾀄󾀄
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

󾫻پاسخ به چهار شُبهه مهم وهابیت علیه شهادت حضرت زهرا(س)

󾭊شبهه اول؛ حدیث «فاطمة بضعة منی» در مذمت حضرت علی(ع) از پیامبر صادر شده است!

󾭊شبهه دوم؛ افسانه بودن شهادت حضرت فاطمه زهرا(س).

󾭊شبهه سوم؛ چرا علی(ع) نرفت درب منزل را باز کند؟

󾭊شبهه چهارم؛ اصلاً خانه‌‌های مدینه درب نداشتند؟!

❗❗❗❗❗❗❗❗❗

󾫻شبهه اول؛ شأن صدور حدیث «فاطمة بضعة منی»

وهابی‌‌ها شبهه‌‌ای ساخته‌‌اند مبنی بر اینکه حدیث «فاطمة بضعة منی» در مذمت حضرت علی(ع) از پیامبر صادر شده است!
توضیح: در کتاب «صحیح بخاری» حدیث ۳۱۱۰ آمده است که پیامبر(ص) فرمودند: «فاطمة بضعة منی» یعنی: «فاطمه پاره تن من است». سپس به نقل از «مسور بن مخرمه» حدیثی جعلی نوشته است که: علی(ع) می‎‌‌خواست «جُوِیریه» دختر ابوجهل را خواستگاری کند و به اصطلاح عامیانه بر سر حضرت زهرا(س) هوو بیاورد که پیامبر(ص) این سخن را فرموده‌‌‎اند و منظورشان این بود که: یا علی اگر بخواهی با دختر ابوجهل ازدواج کنی باید دختر مرا طلاق بدهی!!!

󾭊اما پاسخ این شبهه:
اولاً) طبق شهادت علمای رجال ـ مثل «ابن حجر» در جلد ۶ کتاب «العصابة»، ص ۹۴ ـ «مسور بن مخرمه» در سال دوم هجرت تازه به دنیا آمده بود. بنابراین ـ همانگونه که «ابوعلم» از علمای بزرگ دانشگاه الازهر نیز در ص ۱۷۰ کتاب «فاطمة الزهراء» نوشته است ـ روایت جعلی خواستگاری علی(ع) از جویریه در سال دوم هجرت بوده است. پس در آن زمان یا «مسور» متولد نشده بود یا در قنداق بوده است!
ثانیاً) «جُوِیریة» تا سال هشتم هجرت کافر بود و ازدواج با کافر حرام است.
ثالثاً) این دختر تا زمان حیات پیامبر(ص) ـ سال دهم هجرت ـ اصلا به مدینه نیامد تا این اتفاقات رخ دهد.


󾭊شبهه دوم؛ افسانه بودن شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)
علمای وهابی جدیداً سخن مضحکی بر زبان می‌‌آورند که:شهادت حضرت زهرا(س) از سال ۱۳۷۴ شمسی به تقویم ها اضافه شده است و تا قبل از آن این مسأله وجود نداشته است.

󾫻اما پاسخ این شبهه:
اولاً) «ابن تیمیه» رهبر وهابی‎ها ـ یا بهتر است بگوییم خدا و پیغمبر وهابی‎ها(!) ـ در کتاب جلد ۴ کتاب «منهاج السنة» ص ۲۲۰ نوشته است که: «کبس بیت فاطمه(س)» یعنی: «عوامل خلیفه وقت به زور وارد خانه فاطمه(س) شدند».
ثانیاً) «جوینی» استاد «ذهبی»، در کتاب «فرائد السمطین» آورده است که پیامبر(ص) فرموده‌‌اند: بعد از من می‎بینم که دخترم «مغمومة مغصوبة مقتولة» خواهد شد.
ثالثاً) «مرحوم کلینی» از امام صادق(ع) روایت کرده است که فرمود: مادرمان فاطمه زهرا(س) شهیده است.
رابعاً) «شهرستانی» در جلد اول کتاب «الملل والنحل» ص ۶۷ از «نظّام» نقل می‌‌کند که خلیفه دوم با لگد به شکم حضرت زهرا(س) زد و جنین او را سقط کرد.
خامساً) موضوع بالا را «ابن حجر» در «میزان الاعتدال» و «لسان المیزان» نیز نوشته است.

󾭊شبهه سوم؛ چرا علی(ع) نرفت درب منزل را باز کند؟
شبهه دیگری مطرح می‌‌کنند مبنی بر اینکه: اگر حضرت علی(ع) در خانه حاضر بود چرا حضرت زهرا(س) درب منزل را باز کرد تا آن حادثه اتفاق افتد در حالی که باز کردن در توسط زن در صورت حاضر بودن مرد در منزل، خلاف غیرت مردان خصوصا مردان عرب است.

󾫻پاسخ:
اولاً) «ابن عساکر» در جلد ۴۲ کتاب «تاریخ دمشق» ص ۴۷۰ آورده است که:
پیامبر(ص) در خانه نشسته بود که در زدند و ایشان به ام سلمه گفتند: «یا أم السلمة قومی فافتحی له» یعنی: «ای أم سلمه! برخیز و در را باز کن».
ثانیاً) در جلد ۴۴ همین کتاب صفحه ۳۵ آمده است که: عمر بن خطاب آمد و دقّ الباب کرد، پیغمبر خانه بود ولی به حضرت خدیجه(س) فرمود: «افتحی یا خدیجة» یعنی: «ای خدیجه در را باز کن».
ثالثاً) در جلد اول کتاب «احتجاج طبرسی» ص ۲۹۲ آمده است که: روزی پیامبر(ص) در خانه نشسته بودند که امیرالمؤمنین علی(ع) در زدند و پیامبر(ص) به عایشه فرمود که: «افتحی له الباب» یعنی: «در را برای او(علی) باز کن». حال آیا علمای وهابی غیرتمندتر از پیامبرند؟!
رابعاً) طبق آنچه ابن تیمیه در کتاب «منهاج السنة» نوشته است، کسی در منزل را باز نکرد؛ بلکه مهاجمان به زور وارد خانه حضرت(س) شدند.
خامساً) قرآن کریم در آیه ۲۷ سوره نور می‎‌‌فرماید: «یا أیها الذین آمنوا لا تدخلوا بیوتا غیر بیوتکم حتی تستأنسوا» یعنی بدون اجازه به خانه کسی وارد نشوید.
و در جای دیگر می‎فرماید: «یا أیها الذین آمنوا لاتدخلوا بیوت النبی إلا أن یؤذن لکم».
از سوی دیگر «سیوطی» در جلد ۵ کتاب «الدر المنثور» ص ۵۰ نوشته است که: «خانه زهرا خانه نبوت است». بنابراین حضرت زهرا(ع) و مولا علی(ع) بر این باور بودند که مهاجمان حریم خانه نبوت و لااقل حرمت خانه مؤمنان را حفظ می‎‌‌کنند نه اینکه بی توجه به دستور خدا و رسول، در خانه اهل‎بیت پیامبر را آتش زده و به زور وارد خانه می‎شوند.

󾭊شبهه چهارم؛ اصلاً خانه های مدینه درب نداشتند؟!
شبهه دیگری مطرح می‌‌کنند که: اصلاً خانه‌‌های آن زمان مدینه
درب نداشتند و فقط یک پرده یا حصیر در منزل بود! آنها این شبهه را طرح کردند تا جریان پشت درب ماندن حضرت زهرا(س) تکذیب شود.

󾫻اما پاسخ:
اولاً) قرآن کریم در سوره نور می‎فرماید: «ولا عَلَی أَنفُسِکُمْ أَن تَأْکُلُوا مِن بُیُوتِکُم أَو بُیُوتِ آبَائِکُم أَو بُیُوتِ أُمَّهَاتِکُم أَو بُیُوتِ إِخوَانِکُم أَوْ بُیُوتِ أَخَوَاتِکُم أَو بُیُوتِ أَعمامِکُم أَوْ بُیُوتِ عَمَّاتِکُم أَوْ بُیُوتِ أَخوالِکُم أَوْ بُیُوتِ خَالاتِکُمْ أَوْمَا مَلَکتُم مَّفَاتِحَهُ أَو صَدِیقِکُم لَیسَ عَلَیْکُم جُنَاحٌ أَن تَأْکُلُوا جَمِیعًا أَوْ أَشْتَاتًا» یعنی «شما در بعضی خانه ها ـ مانند خانه عمو، دایی، عمه، خاله و همچنین کسانی که مفتاح و کلید منزل خود را به شما می‎‌‌دهند ـ می‌‌توانید بدون اجازه غذا بخورید». حال اگر خانه، در و قفل نداشته باشد کلید معنا دارد؟ آیا روی حصیر و پرده کلید می‎زدند؟ یا اینکه نعوذ بالله قرآن در این موضوع اشتباه کرده است؟! باید گفت که طراحان این شبهات متاسفانه با قرآن هم آشنا نیستند.
ثانیاً) در کتاب «صحیح مسلم» ـ که معتبرترین کتاب اهل سنت پس از قرآن است ـ در جلد ۶ صفحه ۱۰۵ حدیث ۵۱۳۶ آمده است که پیغمبر اکرم(ص) دستور داده بودند که: «شب‎ها درها را ببندید». آیا حصیر و پرده را می‎بندند؟! آیا به پرده می‌‌گویند در؟!
ثالثاً) «بخاری» در جلد اول کتاب «الادب المفرد» صفحه ۲۷۲ نوشته است که: «روای می‌‌گوید سوال کردم که: درِ خانه عایشه دو لنگه بوده یا یک لنگه؟ و از چه جنسی بود؟ پاسخ می‎گیرد که: یک لنگه و از جنس چوب درخت ساج بوده است». حال چطور خانه عایشه در داشته آن هم از نوع درخت ساج؛ ولی خانه حضرت زهرا(س) که دختر پیغمبر و با آن همه اوصاف بوده در نداشته است؟!
برای دفاع از حریم ولایت، این گونه جان فشانی نمود؛ آیا ما شیعیان حاضریم با پخش این دفاعیه ها از ایشان دفاع کنیم؟؟
🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

Post has attachment
سير كردن گرسنگان از بهترين حسنات است


نه تنها در آيات مورد بحث اطعام طعام را يكى از كارهاى برجسته ابرار و عباد الله مى شمرد، بلكه در بسيارى از آيات قرآن روى اين معنى تكيه و تاءكيد شده است ، و نشان مى دهد اين كار در پيشگاه خدا محبوبيت خاصى دارد.
و اگر نگاه به دنياى امروز كنيم كه طبق اخبار منتشره هر سال ميليونها نفر از گرسنگى مى ميرند، در حالى كه در مناطق ديگر دنيا آن قدر غذاى اضافى به زباله دانها مى ريزند كه حسابى براى آن نيست ، اهميت اين دستور اسلامى از يكسو و دورى دنياى امروز از موازين اخلاقى از سوى ديگر روشن مى گردد.

در روايات اسلامى نيز تاءكيد بسيار در اين زمينه ديده مى شود كه به عنوان نمونه چند حديث را در اينجا مى آوريم :
1 - در حديثى از پيغمبر اكرم (صلى اللّه عليه و آله و سلّم ) آمده است : من اطعم ثلاثة نفر من المسلمين اطعمه الله من ثلاث جنان فى ملكوت السموات : «كسى كه سه نفر از مسلمانان را اطعام كند خداوند او را از سه باغ بهشتى در ملكوت آسمانها اطعام خواهد كرد«.
و در حديثى از امام صادق (عليه السلام ) مى خوانيم : من اطعم مؤ منا حتى يشبعه لم يدر احد من خلق الله ما له من الاجر فى الاخرة ، لا ملك مقرب ، و لا نبى مرسل الا الله رب العالمين : «كسى كه مؤ منى را اطعام كند تا سير شود احدى از خلق خدا نمى داند چقدر در آخرت پاداش ‍ دارد، و نه فرشتگان مقرب الهى ، و نه پيامبران مرسل ، جز خداوند كه پروردگار عالميان است «.
در حديث ديگرى از همان امام آمده است كه فرمود: لان اطعم مؤ منا محتاجا احب الى من ان ازوره ، و لان ازوره احب الى من ان اعتق عشر رقاب : «اگر مؤ من نيازمندى را اطعام كنم نزد من محبوبتر است از اينكه تنها به ديدار او بروم ، و اگر بديدار او بروم نزد من محبوبتر است از اينكه ده برده را آزاد كنم «!.
قابل توجه اينكه در روايات تنها روى نيازمندان و گرسنگان تكيه نشده بلكه در بعضى صريحا آمده است كه اطعام مؤ منان هر چند بى نياز باشند همچون آزاد كردن برده است ، و اين نشان مى دهد كه هدف از اين كار علاوه بر رفع نيازمنديها جلب محبت و تحكيم پيوندهاى دوستى و صميميت است ، به عكس

آنچه در دنياى مادى امروز معمول است كه گاه دو دوست نزديك ، يا دو خويشاوند به مهمانخانه اى مى روند هر كدام بايد سهم خود را بپردازد گوئى مساءله ميهمانى كردن مخصوصا نفرات بسيار براى آنان بسيار شگفت آور است .
در بعضى از روايات نيز تصريح شده كه اطعام گرسنگان به طور مطلق (هر چند مؤ من و مسلمان هم نباشند) از افضل اعمال است ، چنانكه در روايتى از پيغمبر گرامى اسلام (صلى اللّه عليه و آله و سلّم ) آمده است كه فرمود: من افضل الاعمال عند الله ابراد الكباد الحارة و اشباع الكباد الجائعة و الذى نفس محمد صلى الله عليه و آله بيده لا يؤ من بى عبد يبيت شبعان و اخوه - او قال جاره - المسلم جائع : «يكى از برترين اعمال نزد خدا خنك كردن جگرهاى داغ است ، و سير كردن شكمهاى گرسنه ، سوگند به كسى كه جان محمد در دست او است بنده اى كه شب سير بخوابد و برادر - يا فرمود همسايه - مسلمانش گرسنه باشد به من ايمان نياورده است «!.
ذيل حديث فوق گرچه درباره سير كردن مسلمانان است ، ولى آغاز آن هر تشنه و گرسنه اى را شامل مى شود، و بعيد نيست گستردگى مفهوم آن حتى حيوانات را نيز شامل شود. و در این زمینه روایات بسیار است.
Photo

Post has shared content

Post has shared content

دوستان من این متنوصبح خوندم حیفم
اومدبراشمانذارم.
چگونه عطرگل یاس ابدی شد.قلمم و زبانم این بار قاصر و عاجز و درمانده است ...
این بار خوارتر و کوچکتر از آن است که بتواند نامی از "فاطمه" به میان آورد ...
و این اشکهای همیشه روان ، دیگر تاب ایستادن ندارند،
اما چه کنند که از فاطمه یاد گرفتیم رسم ایستادن و ماندن تا پای جان را ......

فاطمه ، از تو و ارثیه هایت  بنویسم ؟؟؟ بنویسم که چه چیز به جگر گوشه هایت رسید ؟؟؟؟
هنوز شیعه آن شب تار را ، آن سیلی کینه دار را فراموش نکرده ، همان که در نینوا به زینب ارث رسید را می گویم ...
هنوز شیعه میخ در سینه را ، بغض در گلو را ، همان که به حسین در  کربلا به ارث رسید را فراموش نکرده است ... مادرم هنوز شیعه ، غربت یاری خواستن های شبانه ات را ، همان که به حسن ارث رسید فراموش نکرده است ...زهرا جان ، هنوز شیعه اشکهای تنهاییت را ، همان که نصیب علی شد فراموش نکرده است .... بی بی جان هنوز شیعه فراموش نکرده است که پدرتان تاب و تحمل ماندن شما در بین این انسانهای خاکی را بعد از خود نداشت و مژده کوتاهی عمرتان پس از خودش  را به شما داد ....

مادر جان ، خوب یادمان است که چگونه عطر گل یاس ابدی شد ...

مادر جان ....
اگر از احادیث برترین مخلوق خدا حضرت محمد (ص) در مورد جگر گوشه اش بگذرم ! مگر می شود از ناله های شبانه علی در فراق شما گذشت ؟ مگر می شود از یتیمی زینب ، از تنهایی حسنین ، چیزی نگفت ؟ مگر می شود دنیا را بی زهرا تحمل کرد ؟

فاطمه که بود ؟
فاطمه که بود که هر تکه اش را یک امام به ارث برد ؟
فاطمه که بود که مادر برترین فرستادگان خداست ؟
فاطمه که بود که سرور زنان بهشت است ؟

اما اگر از همه اینها بگذرم ! فاطمه که بود که جزء 5 تن آل عبا شد ؟
فاطمه که بود که در بین 3 امام و یک پیامبر در زیر کساء دعوت شد ! ، همانجا که حضرت جبرئیل با آن همه عظمتش برای ورود به آنجا اجازه می گرفت ؟

یقین دارم که فاطمه مقامی بالاتر از فرشته را داشت ، چرا که مقرب ترین فرشته درگاه خداوند برای ورود به خانه او اجازه می گرفت ....
یقین دارم که در زمره امامان است ، چرا که اگر چنین نبود مادر ائمه نمی شد ...
یقین دارم که پیام آور خدا بود ...... چرا که اگر نبود ، شفیع قیامت نمی شد ...
همانجا که علی میزانش است ..... فاطمه ی پهلو شکسته،شفیعه اش ....

خدای متعال روز قیامت به حضرت فاطمه زهرا (س) می‌فرماید:
 یا حَبِیبَتِی وَ ابنَةَ حَبِیبِی سَلِینِی تُعطَی وَ اشفَعِی تُشَفَّعِی‏؛
اى حبیبه و فرزند رسول من از من بخواه تا عطا نمایم، شفاعت كن تا من بپذیرم‏ ...
... پس حضرت زهرا (س) عرضه می دارد:
إِلَهِی وَ سَیدِی ذُرِّیتِی وَ شِیعَتِی وَ شِیعَةُ ذُرِّیتِی وَ مُحِبِّی وَ مُحِبِّی ذُرِّیتِی‏؛
بار خدایا! فرزندان، شیعیان، دوستان، و دوستان دوستان فرزندان مرا به من ببخش!


نویسنده:سیداحمدحسینی


التماس دعا

Post has shared content
امر به معروف عملي
« ماجرای غیب شدن بازیکن تیم ملی در استرالیا»

خبرنگاری که به تمرین تیم ملی در استرالیا رفته بود ، گزارش خود را اینگونه نقل می کند:
« همه چیز خوب بود و همه بازیکنان با تلاش به بازی ادامه می دادند.
کی روش مثل همیشه سختگیری خاصی برای تمرین بازیکنان داشت.
همه چیز خوب پیش می رفت که متوجه غیبت ناگهانی سردار آزمون در تمرین شدم. مهاجم 20 ساله تیم ملی ، وسط تمرین های سخت کی روش غیبش زده بود و جالب این بود که کادر فنی واکنشی به این غیبت از خود نشان نداد.
سوژه خوبی گیر آورده بودم. »فرار بازیکن جوان از تمرین تیم ملی»
اما ناگهان سردار را گوشه ای دیدم.
زیر یک درخت. داشت نماز می خواند. جوان 20 ساله اهل گنبد حتی وسط تمرین هم به فکر نماز اول وقتش بود.

Post has shared content
درباره این مطالب کمی فکر کنیم...

گفتم: «لعنت بر شیطان»!
لبخند زد.
پرسیدم: «چرا می خندی؟»
پاسخ داد:«از حماقت تو خنده ام می گیرد»
پرسیدم: «مگر چه کرده ام؟»
گفت: «مرا لعنت می کنی در حالی که هیچ بدی در حق تو نکرده ام»
با تعجب پرسیدم: «پس چرا زمین می خورم؟!»
جواب داد:
«نفس تو مانند اسبی است که آن را رام نکرده ای. نفس تو هنوز وحشی است؛ تو را زمین می زند.»
پرسیدم: «پس تو چه کاره ای؟»
پاسخ داد: «هر وقت سواری آموختی، برای رم دادن اسب تو خواهم آمد؛ فعلاً برو سواری بیاموز. در ضمن این قدر مرا لعنت نکن!»
گفتم: «پس حداقل به من بگو چگونه اسب نفسم را رام کنم؟»
در حالیکه دور می شد گفت: من پیامبر نیستم جوان...
***************************
ﺭﻭﺯ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺩﮐﺘﺮ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ﺑﻪ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﻧﺶ ﮔﻔﺖ :
ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺷﻔﺎﻫﯽ!

ﻫﻤﺎﻥ لحظه ﺩﮐﺘﺮ ﮔﻔﺖ :
ﺍﺻﻼ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﻭ ﺍﻭﻥ ﻫﻢ ﮐﺘﺒﯽ!

ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻫﻤﻪ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﺩﮐﺘﺮ ﮔﻔﺖ :
همینی ﮐﻪ ﻫﺴﺖ!

ﻫﺮ ﮐﺲ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﯿﺎﺩ ﺟﻠﻮ ﺩﺭ ﮐﻼﺱ ﺑﺎﯾﺴﺘﻪ!

ﺍﺯ 50 ﻧﻔﺮ فقط 3 ﻧﻔﺮ ﺭﻓﺘﻦ ﺟﻠﻮﯼ ﺩﺭ ﻭ ﺩﮐﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﻘﯿﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮔﺮﻓﺖ!!!

ﺑﻌﺪﺵ ﺑﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺭﻭ ﮐﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ:
ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺷﻤﺎ 10 ﻧﻤﺮﻩ ﮐﻢ ﻣﯿﮑﻨﻢ!

ﻫﻤﻪ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ولی ﺩﮐﺘﺮ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﻧﻤﺮﻩ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺍﯾﻦ 3 ﻧﻔﺮ ﻫﻢ 20 ﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ!

ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﻫﺎ ﺑﺎ ﺷﺪﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ...

ﺩﮐﺘﺮ ﮔﻔﺖ : ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺯﯾﺮ ﺑﺎﺭ ﻇﻠﻢ ﺭﻓﺘﯿﺪ ...

"ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺭﺱ ﻇﻠﻢ ﺳﺘﯿﺰﯼ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ "...* ﺩﺭﻭﺩ ﺑﺮ ﺭﻭﺍﻧﺶ*

من از این دنیا فقط اینو دریافتم که...
.
.
.
اوني كه بيشتر مي گفت "نميدونم"، بيشتر ميدونست!
.
اوني كه "قويتر" بود، كمتر زور ميگفت!
.
اوني كه راحت تر ميگفت "اشتباه كردم"، اعتماد به نفسش بالاتر بود!
.
اوني صداش آرومتر بود، حرفاش با نفوذتر بود!
.
اوني كه خودشو واقعا دوست داشت، بقيه رو واقعي تر دوست داشت!
.
اوني كه بيشتر "طنز" ميگفت، به زندگي جدي تر نگاه ميكرد!

.**********************************
سوال یک پسر بچه9ساله شیعه ازمدیرخودکه باعث شدتمام کارشناسان شبکه های وهابی جوابی بجز سکوت برایش نیافتند:
مادرکلاس که 24 نفرهستیم،معلم ماوقتی میخاداز کلاس بیرون بره،به من میگه:خانم محمدی،شما مبصرباش تانظم کلاس بهم نریزه...وبه بچه ها میگه:بچه ها،شما گوش به حرف مبصر کنید،تا من برگردم
شما میگید پیامبر ص از دنیا رفت و کسی را به جانشینی خودش انتخاب نکرد،آیا پیامبرصلی الله علیه و آله،به اندازه معلم ما،بلد نبود یک مبصر و یک جانشین بعد از خودش تعیین کند که نظم جامعه اسلامی بهم نریزد؟!
جواب مدير اهل سنت به دانش آموز شیعه:برو فردا با وليت بيا کارش دارم ,دانش اموز رفت وفرداش با دوستش اومد. مدير گفت پسر چرا وليتو نيووردي,مگه نگفتم وليتو بيار ؟ دانش اموز گفت اين وليه منه ديگه .مدير عصباني شدو گفت : منظور من سر پرستته، پدرته، رفتي دوستتو آوردي؟ دانش اموز گفت : نشد ديگه اينجا ميگي ولي يعني سر پرست، پس چطور وقتي پيامبر ميگه اين علي ولي شماست ميگيد معني ولي ميشه دوست.
بنازم به اين بچه شيعه

(دوستان عزیز قصد توهین به اهل تسنن رو نداشتم )
Photo

Post has attachment
امام علی (ع) :

بهره شما از نگاه به زنان نامحرم همان نگاه اول است که بطور اتفاقی و ناخودآگاه چشمتان به آن افتد پس آن را دنباله روی نکنید که شما را به فتنه می اندازد. 

  تحف العقول صفحه 117
Photo

Post has shared content
با تشکر از برادر بزرگوار
سلام دوستان
نگاه کنید و انتشار بدهید
تمام دنیا دست به دست هم داده اند تا دین مبین اسلام رو تضعیف کنند و ازاسلام فقط نامی بگذارند .تاکید میکنم نگاه کنید و انتشار بدهید
دل صاحب زمان را خون کردند
اقا جان بیا و نجاتمان بده
امین
حتما خواهران نگاه کنندhttp://hn2.asset.aparat.com/aparat-video/b1927ba7c1e3c1b376b02c20aeef0c341914711__87457.mp4منتشر کنید تا میتونیدحضرت زهرا مارا ببخشید.....
Wait while more posts are being loaded