Post is pinned.Post has attachment
Завдання міського етапу олімпіади з математики 4 клас 2017-2018

Шановні колеги, вчителі початкових класів міста Кропивницького, які будуть працювати у 1-х класах у 2018-2019 навчальному році!
На електронні адреси закладів освіти надіслані сертифікати, які засвідчують проходження вами підготовки до роботи у 1-х класах НУШ. Для отримання даного сертифікату необхідно звернутися до адміністрації вашого закладу або перейти до блогу "Початкова освіта: кроки до втілення концепції "Нова українська школа" у місті Кропивницькому". Оксана Крамаренко.

Post has attachment
Національна академія педагогічних наук України проводить веб-конференції для вчителів
27-30 серпня 2018 року Національна академія педагогічних наук України проводить веб-конференції для вчителів з усіх предметів в режимі онлайн трансляції. Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН України, буде висловлено поради вчених академії щодо реалізації концепції «Нова українська школа», модернізації змісту початкової освіти, подано коментарі до освітніх і навчальних програм, змісту нових підручників, що запроваджуються цього навчального року, ознайомлено освітян із новітніми результатами науково-педагогічних досліджень.

Post has attachment

Post has attachment
Україна починається з тебе! Методичні рекомендації для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році / укладачі: Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, О.Г. Чернецька. – Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2018. – 108 с.
У виданні містяться розробки уроків і позакласних заходів для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році. Подані матеріали різняться структурою та вибором методичних прийомів і форм роботи.
Методичні рекомендації адресовані керівникам закладів освіти, їх заступникам, педагогічним працівникам, методичним службам та батьківській громадськості, усім, хто зацікавлений у формуванні цінностей підростаючого покоління.

Post has attachment

Post has attachment
Про новий Порядок створення груп подовженого дня розповідає радниця Міністра освіти і науки Ivanna Kobernik у студії Сніданок з 1+1

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded