Post has attachment

Post has attachment
صحبتهای رییس هیات مدیره نتورک پنبه ریز

Post has attachment
آشنایی با محصول پرفروش شرکت پنبه ریز
Photo
Photo
۱۳۹۵/۲/۵ ه‍.ش.
2 Photos - View album

Post has attachment
درآمد و خرید پرسود در منزل
درآمدی عالی با فروش لوازم بهداشتی و آرایشی. حتی از خرید لوازم روزمره خود و خانواده و دوستانتان درآمد کنید
https://telegram.me/daraamadd

Post has attachment
چگونه نماینده فروش پنبه ریز شویم؟
ثبت نام در سایت پنبه ریز:
به سایت مراجعه نمایید(panberes.ir )و روی گزینه عضویت کلیک کرده تا فرم ثبت نام نمایش داده شود و گزینه بعنوان نماینده فروش کلیک نمایید .
مشخصات فردی و ارتباطی، آدرس و مشخصات کاربری(شامل کد معرف:2031583972 ، کلمه عبور: رمز عبور دلخواه شما، تکرار کلمه عبور: تکرار نمودن رمز درج شده در مقابل کلمه عبور)، در قسمت دیگر موارد وراث خود را معرفی کرده و گزینه آخر را تیک زده و در انتها روی دکمه عضویت کلیک نمایید.
توجه: درج کد معرف (2031583972) الزامی می باشد.
ثبت شماره حساب بانكی :
با وارد شدن به حساب كاربری اختصاصی خود در قسمت "حساب من" شماره حساب بانك ملت تحت شتاب خود را جهت دریافت پورسانت و پاداشها وارد نمایید .

ارسال تصویر الكترونیك كارت ملی :
كارت ملی خود را اسكن نموده و فایل مربوطه را از طریق گزینه "ارسال مدارك"آپلود نموده و برای شركت ارسال نمایید .قبل از ارسال درخواست نمایندگی ،سریعا اقدام به ارسال تصویر الكترونیك كارت ملی خود نمایید و دقت داشته باشید شماره بانك ملت تحت شتاب خود را هنگام ثبت نام درست و كامل وارد نمایید .
نكته : لازم به ذكر است درصورتی كه اطلاعات دریافتی از شما هنگام ثبت نام با اطلاعات تصویر كارت ملی و شماره حساب بانكی شما مطابقت نداشته باشد، قادر به دریافت پورسانت فروش نمی باشید،لذا در ورود اطلاعات نهایت دقت را بفرمایید .
درخواست نمایندگی فروش :
 پس از وارد كردن شماره حساب خود و آپلود تصویر كارت ملی در قسمت "حساب من" با مراجعه به قسمت "نمایندگی فروش" و پس از مطالعه دقیق متن قرارداد با كلیك كردن بر روی گزینه "درخواست نمایندگی" درخواست خود را جهت اخذ نمایندگی فروش از طریق بازاریابی شبكه ای اعلام نمایید.از این پس می توانید كد ملی خود را به عنوان معرف در اختیار مشتریان خود قرار دهید .در صورت مغایرت هر یك از اطلاعات، قبل از ارسال درخواست نمایندگی،اقدام به ویرایش آن در دفتر كار مجازی خود نمایید. 
Photo

PISC
شرکت خرید اینترنتی پنبه ریز
Panberes internet shopping company
Web:
👉www.panberes.ir
Channel:
👉https://telegram.me/panberes
👉@panberes
Robot:
👉@panberesRobot
https://telegram.me/panberes

Post has attachment
خرید پرسود در منزل
درآمدی عالی با فروش لوازم بهداشتی و آرایشی. حتی از خرید لوازم روزمره خود و خانواده و دوستانتان درآمد کنید
https://telegram.me/daraamadd

Post has attachment
🍃 @daraamad🍃

وقتى کارمندان به اداره رسیدند ، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود:
دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ۱۰ در سالن اجتماعات برگزار مى‌شود دعوت مى‌کنیم!
در ابتدا ، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت مى‌شدند اما پس از مدتى، کنجکاو مى‌شدند که بدانند کسى که مانع پیشرفت آن‌ها در اداره مى‌شده چه کسی بوده است!!؟
این کنجکاوى، تقریباً تمام کارمندان را ساعت۱۰ به سالن اجتماعات کشاند. رفته رفته که جمعیت زیاد مى‌شد هیجان هم بالا مى‌رفت. همه پیش خود فکر مى‌کردند: این فرد چه کسى بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟ به هر حال خوب شد که مرد!
کارمندان در صفى قرار گرفتند و یکى یکى نزدیک تابوت مى‌رفتند و وقتى به درون تابوت نگاه مى‌کردند ناگهان خشکشان مى‌زد و زبانشان بند مى‌آمد.

آینه‌اى درون تابوت قرار داده شده بود و هر به درون تابوت نگاه مى‌کرد، تصویر خود را مى‌دید. نوشته‌اى نیز بدین مضمون در کنار آینه بود:
تنها یک نفر وجود دارد که مى‌تواند مانع رشد شما شود و او هم کسى نیست جزء خود شما. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید زندگى‌تان را متحوّل کنید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید بر روى شادى‌ها، تصورات و موفقیت‌هایتان اثر گذار باشید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید به خودتان کمک کنید.

زندگى شما وقتى که رئیستان، دوستانتان، والدین‌تان، شریک زندگى‌تان یا محل کارتان تغییر مى‌کند، دستخوش تغییر نمى‌شود. زندگى شما تنها فقط وقتى تغییر مى‌کند که شما تغییر کنید، باورهاى محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسى هستید که مسئول زندگى خودتان مى‌باشید.
مهم‌ترین رابطه‌اى که در زندگى مى‌توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است.
خودتان را امتحان کنید. مواظب خودتان باشید. از مشکلات، غیرممکن‌ها و چیزهاى از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت‌هاى زندگى خودتان را بسازید.
دنیا مثل آینه است. انعکاس افکارى که فرد قویا به آن‌ها اعتقاد دارد را به او باز مى‌گرداند. تفاوت‌ها در روش نگاه کردن به زندگى است.
👇👇

🍃https://telegram.me/daraamadd

Post has attachment
جوش آکنه یا مشکلی پوستی بوده و زمانی رخ می دهد که فولیکول های مو در اثر تجمع چربی و سلول پوستی مرده در آن پر می شود. معمولا جوش (آکنه) در نواحی پوست صورت، گردن، قفسه سینه، شانه ها و گرده رخ می دهد. بعضی از افراد از آکنه با نام جوش سرسیاه، جوش سرسفید، جوش، جوش صورت و … رخ می دهد. 
آکنه می تواند ناراحت کننده باشد، زخم ها و جای جوش به آرامی بهبود پیدا می کنند و قبل از بهبود کامل جوش های قبلی جوش دیگری برروی پوست ظاهر می شود. بسته به شدت آکنه می تواند باعث مشکلات عصبی، استرس و ناراحتی و همچنین باعث زخم های پوستی شود.

رول ژل زون استاپ اکنه  
مخصوص پوستهای مستعد جوش و آکنه
حاوی مواد فعال http://AC.NET™ و Acnacidol™
دارای ترکیبات قوی از مواد آنتی باکتریال با تأثیر فوری و عملکرد مستقیم روی جوشهای صورت که باعث بهبود سریع پوست می گردد. غنی شده با عناصر لایه بردار، که به طور قطع جوش های پوستی را برطرف کرده و همراه با عملکرد بازسازی طبیعی پوست، از بازگشت دوباره نشانه های جوش جلوگیری می کند. رول ضد جوش پاک کننده  فاقد چربی بوده و دارای اسید سالسیلیک که موجب تسریع فرآیند خشک شدن جوش ها و از بین رفتن نشانه های آنها میگردد.
روش مصرف: بطری را تکان داده و سپس غلتک آن را مستقیماً روی مناطق مورد نظر صورت بمالید. برای جذب بهتر با نوک انگشتان تمیز به صورت ملایم ماساژ دهید.
  قیمت: 997,000 ریال
https://telegram.me/zibaeeandsalamati
Photo

Post has attachment
عفونت و جراحت، حاصل خرید دستمال‌های نامرغوب توالت!
استفاده ازدستمال توالت برای حفظ بهداشت و خشک کردن پس از شست‌وشو همواره از سوی پزشکان، بویژه متخصصان زنان توصیه می‌شود، اما گاهی دستمال‌های نامرغوب مشکلاتی بخصوص در ابتلا به بیماری‌های عفونتی پیش می‌آورد که فرد استفاده کننده را دچار مشکلات بسیار می‌کند. دکتر مارک لیوی، متخصص داخلی از مرکز پزشکی مرسی در بالتیمور می‌گوید: ایجاد بریدگی‌های میکروسکوپی ناشی از استفاده از دستمال توالت آنقدر‌ها که فکر می‌کنید، ناشایع نیست.
علت این آسیب چیست؟ طیف گسترده‌ای از دستمال توالت در بازار موجود است که میزان نرمیشان متفاوت است. برخی از دستمال توالت‌های ارزان‌تر آنقدر زبر هستند که گویی دارید خودتان را با سمباده پاک می‌کنید.
هنگامی که به دفعات مکرر با چنین دستمال‌هایی خودتان را خشک می‌کنید، فیبرهای موجود در آن‌ها اعضایتان را تحریک می‌کند و حتی ممکن است بریدگی‌های میکروسکوپی ایجاد کنند. لیوی می‌گوید، این بریدگی‌های میکروسکوپی با اینکه چندان عمیق نیستند، اما به سطح پوست آن‌قدر آسیب می‌زنند که باعث تحریک و نارحتی شود. در این صورت ممکن است هنگام نشستن احساس ناراحتی کنید و حتی موقع راه رفتن هم این ناراحتی ادامه یابد، اما موضوع به این ناراحتی ختم نمی‌شود و این بریدگی‌ها امکان ورود باکتری‌ها به پوست و ایجاد عفونت موضعی را فراهم می‌کنند.
دستمال توالت(دلسي) 4قلو دايلکس  
استفاده ازتکنولوژی روز دنیا در امر تولید محصولات سلولزی مطابق با استانداردهای جهانی
   استفاده از بهترین تیشو خارجی
   بسیار نرم و لطیف
   با جذب بالا
   فاقد پرز (الیاف خرد شده)
   طرح های متنوع
   دارای رایحه مطبوع  از بهترین اسانس های دنیا
قیمت 89,000 ریال 
@zibaeeandsalaamati
@daraamadd
جهت خرید محصولات میتوانید:
♡ با شماره های درج شده تماس بگیرید
شماره تماس سفارش:
آقای رحیم زاده 09118744926

♡ به سایت panberes.ir مراجعه و روی گزینه عضویت در باشگاه مشتریان کلیک نمایید. در صفحه ظاهر شده مشخصات خواسته شده را به طور دقیق وارد کرده و برای اعمال تخفیف 10درصدی در بخش کد ملی معرف کد (2031583972) را وارد نمایید و در آخر روی دکمه درخواست عضویت کلیک نمایید.سپس با گزینه ورود به حساب کاربری وارد حساب خود شده و محصولات مورد نظر خود را خرید نمایید و محصولات را درب منزل خود تحویل بگیرید.
Photo
Wait while more posts are being loaded