Post is pinned.Post has attachment
Запрошуємо до співпраці філологів, літературо-, музикознавця, історика, графічного дизайнера, представників різних регіонів. Докладніше:
http://liveua.in.ua/pryjednatys-do-komandy
Photo

Про національний характер: https://olegvoloshchuk.com/ukr-prostir/viewtopic.php?f=75&t=220
Шановні українці, невже ми й справді такі???

Post has attachment
Мовні квоти на музику - загальноприйнята в усьому світі практика, що дозволяє бути відкритим світовій культурі, захищаючи при цьому свій мовний простір. Тож говорити я збираюся не про них, а про квоти на мовлення, явище, можливе лише у постколоніальних суспільствах.
До чого вони призведуть? Про це у статті: http://liveua.in.ua/dumka/movni-kvoty-quo-vadis.html
Обговорити цю статтю можна на нашому форумі: https://olegvoloshchuk.com/ukr-prostir/viewtopic.php

Post has attachment
Як бомба вибухнуло повідомлення про те, що наш пан президент таки наважився закрити усі основні російські Інтернет-сервіси: Яндекс, Однокласники, ВКонтакті. Мабуть мало хто очікував від нього на такий сміливий крок, однак мабуть і справді причини на те були ну дууже вагомі. І наслідки реальні, а не теоретичні.

Шановні, розкажіть тим нещасним, що життя собі не уявляють без російського пошуковика, пошти та соцмереж, які є альтернативи? Що українські, що інтернаціональні?

Зі свого боку перерахую: Фейсбук, Твіттер, плюс основні сервіси Гугла: соцмережа, пошта, пошук.
А з українськими якось напряжно дуже. Пошуковики не витримують жодної критики, спроба знайомства з соцмережами теж закінчилася нічим. Лиш пошта радує, вибір є: укрнет, мета, і.юей тощо.

Цікавить не теорія, а практика - якими Ви реально користаєтесь і цілком ними задоволені?
https://olegvoloshchuk.com/ukr-prostir/viewtopic.php?f=13&t=218

Post has attachment
8 і 9 травня ми згадуємо загиблих у страшній м'ясорубці Другої Світової та вшановуємо пам'ять всіх тих, хто боровся проти фашизму. Але ці вшанування будуть неповними, якщо ми забуваємо про інших, про тих, хто кілька років протистояв німецькому фашизму, та понад 10 років - радянсько-сталінському.

І якщо 8-9 травня 1945 року ми здобули перемогу над німецьким фашизмом, то 24 серпня 1991-го - над радянським. А прийде час, святкуватимемо й нашу третю перемогу - над путінським фашизмом.
Photo

Post has attachment
Друзі, даруємо Вам нашу першу аудіокнигу для дітей, яку ми записали з люб'язного дозволу авторки, української письменниці Ірини Мацко: http://liveua.in.ua/literatura/audioknyhy/abchildren/mamyne-serdenko.html
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded