Post has attachment
Platíte bankovkami nebo platí bankovkami vám? Poznáte, která bankovka je tak poškozená, že je neplatná? Víte, jakou můžete v obchodě zaplatit a obchodník ji musí přijmout nebo jakou můžete odmítnout?
Tak schválně! Která z těchto poškozených bankovek je neplatná?
a) bankovka přetržená na dvě části, které prokazatelně patří k sobě
b) bankovka orazítkovaná z obou stran, u které lze ověřit pravost
c) bankovka částečně zahnědlá ohněm, u které lze ověřit pravost
Pište své tipy do komentářů.
Správnou odpověď najdete později zde nebo ihned v našem novém kurzu: http://rozvojovna.cz/?p=profil-kurzu&cid=29
Photo

Post has attachment
Základy nočního fotografování je skvělý kurz pro každého, kdo už nechce cvakat ale chce začít skutečně fotit. Na příkladech a cvičeních se naučíte pracovat s clonou a časem závěrky a najdete zde mnoho zajímavých tipů, které vám pomohou pořizovat fantastické fotky při nedostatku světla. Jedná se o interaktivní online kurz zdarma - stačí kliknout.
http://rozvojovna.cz/?p=profil-kurzu&cid=10

Post has attachment
Jaký je rozdíl mezi Arabicou, Robustou a Libericou? Jak se káva pěstuje, zpracovává a připravuje? Co by vám v kavárně měli přinést když si objednáte Ristretto, Lungo nebo Americano? Pronikněte do kultury kávy díky našemu volně přístupnému interaktivnímu kurzu.

Post has attachment
Kdo by nechtěl být v novém roce lepším člověkem. Základy společenského chování jsou základní výbavou každého muže.Tento kurz vás seznámí s důležitými znalostmi etikety, které jsou aktuální i v tomto tisíciletí (dámy prominou, tento kurz je určený pánům).
Wait while more posts are being loaded