Post has attachment
Mehrdad Ght:
در مدلهای مختلف چه صنعتی و چه غیر صنعتی یکی از فاکتورهای همواره مشهود تقارن و تکرار است. این مورد در اغلب نرم افزارهای طراحی نیز مد نظر بوده و اکثر این نرم افزارها مانند اتوکد ، کتیا و سالیدورک ابزارهای برای ایجاد طرحهای متقارن و تکرار شونده دارند. در اینجا نیز ما با طراحی یک مدل زیبا به تمرین دستور پترن در سالیدورک میپردازیم.

Post has attachment
Mehrdad Ght:
هزینه های پزشکی در بسیاری موارد اغلب سرسام آور است و مردم همواره بدنبال بیمه های تکمیلی درمان برای این موارد هستند. پوشش تکمیل درمان بیمه عمر میتواند تا حدی این معضل را برطرف کند البته این پوشش به اندازه یک بیمه تکمیل درمان مستقل قدرتمند نخواهد بود اما به عنوان یک پوشش در کنار بیمه عمر بسیار عالیست.

Post has attachment
Mehrdad Ght:
زندگی بی نهایت زیباست اما زندگی هیچ کس بدون درد نیست. دردهای زندگی ما اشکال مختلفی دارند اما شاید یکی از بدترین دردهایی که یک انسان میتواند در زندگی با آن دست و پنجه نرم کند بیماریهای خاص مانند سرطان است. از ته قلب امیدواریم هیچ کس با این درد دست به گریبان نشود اما امیدواری ما کافی نیست و زندگی واقعی گاه همراه با این دردهاست. تنها درمان این درد نیز عشق نزدیکان انسان برای امیدوار کردن فرد به مبارزه است اما بیمه عمر نیز میتواند در این میان سهم کوچکی در تسهیل تحمل این مشکل داشته باشد. با داشتن بیمه عمر میتوانیم پوشش بیماریهای خاص را نیز در اختیار داشته باشیم تا در چنین مواقعی خانواده را در هزینه ها را یاری کند

Post has attachment
Mehrdad Ght:
یکی از اشتباهات رایج در شناخت بیمه عمر مقایسه کردن آن با حسابهای سپرده بانکیست و نمایندگان فروش بی تجربه اغلب روی سود بیمه عمر مانور میدهند ولی به محض اینکه مشتری این سود را با سود مدت مشابه یک حساب سپرده بلند مدت بانکی مقایسه کند دچار مشکل میشوند واین مقایسه از پایه اشتباه است زیرا بیمه عمر در وهله اول یک بیمه است و دارای پوششهای مختلف برای بیمه گذار حال آنکه حساب بانکی تنها یک سپرده است و ریسکی را برای بانک به همراه ندارد . اما با این حال علاوه بر مزایا و پوششها ، سود تضمینی و سود مشارکت در منافع بیمه عمر در بلند مدت چشمگیر وقابل توجه است.

Post has attachment

اگر در زمره کارمندان هستید پس مالیات دولت پیش از رسیدن حقوقتان به دست شما از آن کسر میشود اما درصد زیادی از مردم خویش فرما ، کاسب و تاجر هستند و برای همه ی این افراد بسیار مهم است که تا جای ممکن مالیات کمتری پرداخت نمایند و اکثرا چه از راههای قانونی و چه غیر قانونی به این مهم میرسند. در این میان یکی از مزیتهای جالب بیمه عمر آنست که حق بیمه عمر جز هزینه های قابل قبول مالیاتیست و میتواند از درآمد خالص فرد کسر شود. مطمئنا این گزینه میتواند برای بسیاری از افراد جالب باشد.

Post has attachment

در تهیه بیمه عمر شاید آخرین موردی که باید نگران آن باشیم پرداخت حق بیمه است. درواقع اگر ما به این بینش رسیده باشیم که بیمه عمر برای ما برای خود ما و خانواده ما چه از لحاظ سرمایه گذاری مالی و چه از لحاظ پوششهای بیمه ای لازم و ضروریست آنگاه در پرداخت حق بیمه مشکلی نخواهیم داشت چرا که یکی از مزیتهای اصلی بیمه عمر پاسارگاد آنست که میتوانیم میزان و نحوه پرداخت حق بیمه را به دلخواه خود انتخاب کنیم.

Post has attachment

آیا میدانستید هر ساله فقط در تهران نزدیک به 1500 واحد مسکونی دچار آتش سوزی میشوند؟! بهتر است لحظه ای درنگ کنیم. آتش سوزی یک حادثه ساده برای زندگی افراد نیست و تقریبا تمام دارایی فیزیکی خانواده را از بین میبرد. سوال اینجاست که آیا این افراد کوچکترین حدسی داشته اند که این بلا بر سرشان نازل خواهد شد؟...مطمئنا خیر زیرا علت اینگونه اتفاقات معمولا بیش از حد ساده است و مردم در زندگی روزمره توجهی به آن ندارند. اما اگر فقط یکی از افراد این خانواده ها پوشش ساده آتش سوزی منزل مسکونی بیمه عمر پاسارگاد را در بیمه نامه خود داشته باشد حداقل مرهمی کوچک بر گوشه ای از این درد خواهد بود. بیایید بیشتر بیاندیشیم.

Post has attachment

تخفیف عموما برای همه ما مقوله جالبیست. هر جا که محصولی میخریم و یا از خدماتی استفاده میکنیم همواره اگر گزینه تخفیفی وجود داشته باشد استقبال خواهیم کرد. در بیمه عمر پاسارگاد هم این مورد لحاظ شده است و ما میتوانیم با داشتن بیمه عمر این شرکت در حق بیمه مابقی بیمه های اموال خود مانند بیمه ثالث ،بدنه ، آتش سوزی ، حوادث و بیمه مسافرتی تخفیف بگیریم.

Post has attachment

امروزه دنیای پیرامون مارا اخبار منفی فرا گرفته ، از تلویزیون تا روزنامه و شبکه های اجتماعی پر است از مواردی که افراد مختلف دچار سوانح متفاوتی شده اند و زندگی روز مره شان تحت تاثیر قرار گرفته است. البته پی گیری مداوم اخبار منفی تاثیر مخربی بر ذهن ما خواهد داشت اما از طرفی این حقیقت دنیای امروز پیرامون ماست. وجه اشتراک تمامی قربانیان این حوادث نیز بی خبری آنهاست ، هیچ کدام از قربانیان این حوادث حتی تصور این را نیز نمیکردند که امروز زندگی آنها به طرز سهمگینی دچار چالش شود و این طبیعت حادثه است. دفع خطر احتمالی یک امر منطقیست و این امر به عنوان یکی از مزیت های بیمه عمر پاسارگاد در نظر گرفته شده و شخص بیمه شده میتواند پوشش از کار افتادگی را نیز در بیمه عمر خود داشته باشد

Post has attachment

در زندگی برای همه ما زمانی بوده که به سرمایه ای بیش از آنچه پس انداز کرده ایم نیاز داشته ایم و معمولا برای تامین آن دچار چالش شده ایم . امکان دریافت وام از محل اندوخته بیمه عمر در بیمه عمر پاسارگاد میتواند در چنین مواقعی بسیار راه گشا باشد. در واقع ما میتوانیم هر زمان که نیاز داشتیم میتوانیم تا 90 درصد اندوخته بیمه نامه خود را وام بگیریم.
Wait while more posts are being loaded