Post has attachment
Цікаве опитування щодо дітей у веб-просторі. Запрошую долучитися до опитування.

Post has attachment

Post has attachment

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі в обласному вернісажі інтелектуальних завдань серед учителів інформатики закладів загальної середньої освіти Миколаївської області "Бобер-2018" . Захід проводитиметься з 14 до 24 травня 2018 року. З детальною інформцією щодо участі у вернісажі можна ознайомитися на порталі МОІППО у розділі "Конкурси". Чекаємо на цікаві завдання!

Post has attachment
Нещодавно відбувся онлайн-вікітренінг для всіх, хто бажає долучитися до конкурсу статей «Пишемо про інформаційну безпеку» Вікімедіа Україна / Wikimedia Ukraine, який підтримує компанія Cisco.
Запис вікітренінгу за посиланням: http://cs.co/6181DZ5Lf
Деталі про конкурс на сторінці: http://cs.co/6182DZ5LA

Приєднуйтесь до ініціативи та станьте автором найкращої україномовної статті! Конкурс триватиме до 30 квітня.

Post has attachment
Програма мережних академій Cisco запрошує вчителів разом с учнями на святкування Дня дівчат в ІТ.

Заходи відбудуться у співпраці з Інститутом модернізації змісту освіти в рамках ініціативи «STEM-весна».

Дні дівчат в ІТ відбудуться в Києві, Тернополі та Запоріжжі. До події в Запоріжжі можливо долучитися не тільки очно, але й онлайн.

В рамках подій відбудеться спілкування з успішними жінками, які поділяться своїми порадами, розкажуть чому вони обрали ІТ,
як навчались і як будують кар’єру. Цього року зустрічі будуть присвячені Інтернету речей.

26 квітня, 10:00 – 14:00 - Офіс компанії Cisco

26 квітня, 13:00 – 15:30 – Запорізька державна інженерна академія

http://cisco.netacad.zsea.edu.ua/girls_in_ict_2018/#more-1842

24 квітня – НВК №141 ОРТ (Київ) – контактна особа: Сергій Дзюба, Sergey.Dzyuba@ortlyceum.kiev.ua
https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655970

26 квітня – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655570

27 квітня, 10:00 – 16:00 – ФРЕКС, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655253

Щиро прошу ознайомитися з програмою та умовами участі на сторінках заходів.

Post has attachment
Люди намагалися зрозуміти навколишній світ з найдавніших часів: чому тіла падають на землю, чому різні речовини мають різні властивості тощо. Цікавили людей також питання про будову світу, про природу Сонця і Місяця. Спочатку відповіді на ці запитання намагалися шукати в філософії. Здебільшого філософські теорії, які намагалися дати відповіді на такі запитання, не перевірялися на практиці. Однак, попри те, що нерідко філософські теорії неправильно описували спостереження, ще в давні часи людство добилося значних успіхів в астрономії, а грецький мудрець Архімед навіть зумів дати точні кількісні формулювання багатьох законів механіки й гідростатики. А деякі теорії давніх мислителів, як, наприклад, ідеї про атом, які були сформульовані у стародавніх Греції та Індії, випереджали час.

Вивчаючи той чи інший закон з фізики ми рідко задумуємося про те, з ким пов’язана його назва і яка історія винаходу.
Чому рентгенівські промені називають рентгенівськими? Хто винайшов перший телевізор? Кого називають людиною-гелікоптером? Скількох видатних вчених фізиків українців ви знаєте? Чому фізиків називають ліриками? І чи всі фізики займалися виключно фізикою?

Запрошуємо усіх охочих учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти відкрити для себе потаємні дверцята історії та взяти участь у веб-квесті “Секрети великих імен”. Грати можна індивідуально або командою. Початок гри 16 квітня 2018 року.

Поспішайте зареєструватись!

"Запрошуємо відвідати інформаційні вебінари, які проводитимуть О.В. Коршунова та І.О. Завадський - автори одного з підручників з інформатики для 5 класу, що пройшли конкурсний відбір і друкуватимуться у 2018 році за державний кошт.

На вебінарах будуть розглянуті такі питання:
1) Особливості підручника "Інформатика. 5 клас" та його використання в навчальному процесі.
2) Інтерактивний онлайновий підручник з інформатики для 5-11 класів.

Вебінари проходитимуть о 19:00 з 12.04 по 16.04 щодня, а також 22.04. Посилання для входу на вебінар будуть опубліковані на сайті http://itknyga.com.ua. Для участі у вебінарі потрібна попередня реєстрація, яку можна пройти на цьому ж сайті."

Post has attachment
Ви читали про еко-бум? Стела Маккартні створює екосумку для шоппінгу. Світові дизайнери відмовляються від натурального хутра та шкіри.

А як вам такі слова Джулії Робертс: “Я обожнюю це відчуття: в кінці дня зізнатися собі, що я зробила ще один крок, який дозволить мені та моїм дітям прокинутися завтра в більш чистому, здоровому та безпечному світі”. Жити у злагоді з природою стає надзвичайно модно! Саме час ставати справжніми модниками та приєднатися до еко-тенденцій!

Ми можемо дуже скептично ставитися до закликів змінити світ і врятувати землю, але коли людина матиме уяву хоча б про деякі розміри збитків, які вона наносить своєю діяльністю,то обов’язково відреагує на дзвони про екологічну катастрофу.

Тільки подумайте:
80 літрів води щодня безглуздо витікає у каналізацію, якщо твій кран навіть не протікає, а ледь помітно капає;
330 літаків можна побудувати, переробивши алюмінієві банки з-під прохолоджуючих напоїв, які щороку викидаються жителями одного мегаполісу;
1000 метрів проїде авто на тій кількості нафтопродуктів, яка міститься в десяти пластикових пакетах із супермаркету.

Вражає? Тоді гайда змінювати світ!
Запрошуємо учнів 5-11 класів взяти участь у черговому веб-квесті з природознавства "Життя у стилі ЕКО", який розпочинається 26 березня 2018 р.
Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму та виконувати завдання вчасно.

Post has attachment
Подорож Математики у світ Мистецтва

Людина багатогранна. У кожного з вас є якийсь дарунок від природи. Хтось складає вірші, хтось співає, хтось малює, хтось уміє робити все це відразу. Чи допомагає вам у цьому математика? Ви над цим навіть не задумуєтеся.

Математика та мистецтво пов'язані здавна. Математику описували як мистецтво, мотивоване красою. Математика існує в таких мистецтвах як музика, танець, малярство, архітектура, скульптура та текстиль.

Для багатьох світ математики – це тільки задачі, формули, перпендикуляри, трикутники… (як говорять: сіра та суха наука). Але для декого цей світ здається різнокольоровим, яскравим, цікавим та загадковим. Тому їм вдається самим бачити світ людей у всіх кольорах веселки. Хоча не всі їх розуміють.

Отож, запрошуємо учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти з 26 лютого до 12 березня 2018 року здійснити цікаву подорож світом Мистецтв разом з царицею наук Математикою.
https://sites.google.com/site/planetavebkvestiv/matematika/podoroz-matematiki-u-svit-mistectva
Wait while more posts are being loaded