Post has shared content
Hatice Nur Doğru ve Mehtap Dinç'ten Başarı

Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ finali Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşti. 9 Aday Projelerini Demo Day etkinliğinde sundu. “Yeni İşim Girişim” Programı kapsamında tıptan, bilgisayar programlamaya; akıllı tekstil ürünlerinden yeni nesil tarım aletlerine; yaratıcı mobil uygulamalardan dijital sosyal sorumluluk faaliyetlerine kadar belli alanlarda birçok yenilikçi uygulamaya yer veren projeler Silikon Vadisi’ne gitmek için kıyasıya yarıştı. Yaklaşık 200 kişi arasından finale kalan dokuz adayın projesi katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Dokuz aday projelerini sunduktan sonra profesyonellerden oluşan jüri, Silikon Vadisi’ne gitmeye hak kazanan üç projeyi belirledi. Bu kapsamda Topluluk Üyelerimizden olan ve Elektrik Elektronik Mühendisliği 4.sınıf öğrencileri Hatice Nur Doğru ile Mehtap Dinç’in birlikte geliştirdiği “ Akıllı Giysi” projesi ilk üç proje arasına seçildi. Silikon Vadisi’ne gitmeye hak kazanan arkadaşımız Hatice Nur Doğru’yu ve projede emeği geçen Mehtap Dinç arkadaşımızı tebrik eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz..

Ek: http://www.trakyaka.org.tr/haberdetay-1247-uc_finalist_yeni_isim_girisim_programi_ile_silikon_vadisine_gitmeye_hak_kazandi.html

Haber: http://argebilisim.trakya.edu.tr/news/hatice-nur-dogru-ve-mehtap-dinc-ten-basari

Trakya Üniversitesi Ar-Ge Bilişim Topluluğunda seçim zamanı!

Trakya Üniversitesi Ar-Ge Bilişim Topuluğunda seçim zamanı. Bu seneki mezun olacak yönetim üyelerinden dolayı Yeni Yönetim seçilecektir. Yapılacak seçime bütün Ar-Ge Bilişim Topluluğu Üyeleri davetlidir.
Saat: 15.00'da
Mühendislikte

Post has attachment
RoboTrak Etkinlik Takvimimiz Belli Oldu! Aşağıdaki resimden bakabilir, dilerseniz ilgili bağlantıdan etkinlik programımızı indirebilirsiniz.

Haber: http://argebilisim.trakya.edu.tr/news/2-robotrak-etkinlik-takvimimiz-belli-oldu

Post has attachment
Ar-Ge Reform Paketi Tanıtım ve Bilgilendirme

11 Mayıs 2016 tarihinde saat 13:30 da Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezinde “Ar-Ge Reform Paketi Tanıtım ve Bilgilendirme” konulu toplantı gerçekleştirilecektir. Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü Sanayi ve Teknoloji Uzmanlarından Ahmet Yaşar ŞAĞBAN Ar-Ge Reform Paketi hakkında katılımcılara bilgilendirmelerde bulunacaklardır.

Haber: http://argebilisim.trakya.edu.tr/news/ar-ge-reform-paketi-tanitim-ve-bilgilendirme-toplantisi

Post has attachment

Post has attachment
RoboTrak Tanıtım Filmimiz Hazırlandı!

''Trakya Üniversitesinin Yükselen Değeri'' Ar-Ge Bilişim Topluluğu olarak düzenleyeceğimiz 2.RoboTrak Robot Yarışması yaklaşıyor! Düzenleyeceğimiz yarışmamıza sizleri de bekleriz.

Sitemizdeki ilgili bağlantılardan yarışma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yarışmaya Kayıt olmak için: http://argebilisim.trakya.edu.tr/forms/2015-2016-robotrak-kayit-formu

Habere gitmek ve filmimizi izlemek için: http://argebilisim.trakya.edu.tr/news/robotrak-tanitim-filmimiz-hazirlandi

Post has attachment
Kemal İDİN ile Kariyer Söyleyişisi gerçekleştirildi!

Sayın Kemal İDİN ile düzenlediğimiz kariyer söyleyişisini gerçekleştirdik. Geçekleştirdiğimiz etkinliğe katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, atılacakları meslek hayatında başarılar dileriz.

Haber: http://argebilisim.trakya.edu.tr/news/kemal-idin-ile-kariyer-soyleyisisi-gerceklestirildi

Post has attachment
Photo

Post has attachment
2.RoboTrak Robot Yarışması Mayıs'a ertelendi!

28-29 Nisan'da gerçekleştirmeyi planladığımız 2.RoboTrak Robot Yarışması sponsorluk görüşmelerinin devam etmesi ve robot yapımlarının yetiştirilebilmesi için 12-13 Mayıs'a ertelenmiştir. Yarışmaya katılacak öğrencilere duyurulur.

Haber: http://argebilisim.trakya.edu.tr/news/2-robotrak-robot-yarismasi-mayis-a-ertelendi

Post has attachment
Kemal İDİN ile Kariyer Söyleyişisi

Ar-Ge Bilişim Topluluğu olarak düzenleyecek olduğumuz ''Kemal İDİN ile Kariyer Söyleyişisi'' isimli kariyer söyleyişisini 20 Nisan Çarşamba günü ''Mühendislik Fakültesi Mimar Sinan Salonu''nda saat 16.00'da gerçekleştireceğiz. Düzenlediğimiz bu etkinliğe bütün Trakya Üniversitesi öğrencileri davetlidir.

Not: EEMKON'a katılanların Katılım Belgeleri Kemal İDİN'in konuşmasından sonra dağıtılacaktır, katılanlara duyurulur.

Haber: http://argebilisim.trakya.edu.tr/news/kemal-idin-ile-kariyer-soyleyisisi
Wait while more posts are being loaded