Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Оголошено Всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе»
#GlobalUkraineNews

Post has attachment
Віолета Москалу, ініціаторка та співзасновниця мережі Global Ukrainians, розповідає про курс лекцій «Глобальний світ успішного хеппі-менеджера», які відбудуться 21-22 вересня у Києві.
Успішний хеппі-менеджер – це менеджер-садівник! Якщо Вас зацікавила така метафора – запрошуємо відвідати наш марафон конференцій! Поспішайте зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/vxU81hNXt8IHEJhc2 www.global-ukraine-news.org
#GlobalUkraineNews

Post has attachment
Высшее образование в Чехии. Уникальная возможность для украинских выпускников 2016 года

Институт трансформации общества создал новое направление в своем образовательном проекте.

Мы создали проект в сотрудничестве с чешским университетом, частью которого является обучение группы выпускников украинских средних учебных заведений на технологическом факультете данного университета.

Мы получили возможность сформировать группу из 15 представителей Украины. Обучение будет осуществляться по таким специальностям:
- полимерные материалы и технологии,
- инженерия материалов,
- химия и технология пищевых продуктов.

В стационарной форме бакалавратуры в течении 3 лет.
Обучение будет осуществляться бесплатно (платить за учебу не надо), на чешском языке.

Нами предусмотрены курсы (1,5 месяца) чешского языка в летний период.

После окончания курсов Вы получаете СЕРТИФИКАТ владения чешским языком, который признан чешским университетом, в котором Вы планируете свое обучение.

Всех, кто хотел бы получить хорошее европейское образование в модели мягкого типа просьба обращаться к нам и звонить по таким телефонам:
(050)-216-38-41
(096)-594-01-91

Количество кандидатов для обучения ограничено, осталось еще 7 вакантных мест.

По окончании обучения в бакалавратуре можно поступать в магистратуру — 2 года учебы на бесплатной форме, или идти на работу, получив диплом европейского образца государственного университета.

Если хотите стать высоко квалифицированными и соответственно высоко оплачиваемыми работниками в Европе, обращайтесь как можно быстрее!

Post has attachment
Стипендії Університету Шеффілд Хелем
Стипендії призначені студентам, які можуть продемонструвати не тільки відмінну успішність, а й амбіції, цілеспрямованість і відданість справі. В анкеті Ви повинні повідомити про Вашу академічну успішність, обгрунтувати Ваші неординарні підходи за тим напрямком, на якому Ви спеціалізуєтесь. Це може включати в себе професійну кваліфікацію, позанавчальні досягнення, навички, таланти і особливі інтереси, які демонструють Вашу особисту здібність та амбіції, Ваш особистий кругозір, пристрасть, яка допоможе Вам успішно реалізувати плани на майбутнє і дати можливість представляти в майбутньому університет в якості посла.

http://edu.eepro.info/stipendii/stypendii-universytetu-sheffild-khelem

Post has attachment
Стипендії Фулбрайта - Fulbright Graduate Student Program
Fulbright Graduate Student Programпропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.
Вимоги до кандидатів:
мати українське громадянство та проживати в Україні
володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2017 р.)
повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.
Умови гранту:
оплата навчання в університеті
щомісячна стипендія
медичне страхування
квиток в обидва боки
Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html
Конкурс інноваційних проектів Hackathon Bridge 2.1
Міжнародний конкурс
Сайт: http://unistudy.org.ua/hackathon-bridge/
Країна: Міжнародний
Галузі наук: Загальнонаукові
Дедлайндля подачі проектів – 30 квітня 2016 року;
Опис: Hackathon Bridge 2.1– конкурс інноваційних проектів, спрямований на підтримку молодих, творчих та активних людей з Польщі, України та Молдови, щоб допомогти їм реалізувати свої ідеї.
Активні та креативні зможуть отримати фінансування свого проекту, запропонувавши інноваційну ідею в одній з трьох сфер (можна пропонувати ідеї для двох чи трьох сфер одразу):

Бізнес,
Суспільство
Культура
Інноваційні проектні рішення в сфері Бізнесу, Соціуму та Культури можуть отримати фінансову підтримку з грантового бюджету в розмірі45 000 євро.
Взяти участьв конкурсі зможуть молоді люди до 35 років, які створять команди, учасником якої буде принаймні 1 представник будь-якої з 2-х названих країн (Польща+Україна, Україна+Молдова, Молдова+Польща). Команди матимуть можливість відвідувати наші підготовчі тренінги з управління проектами в трьох країнах.

http://edu.eepro.info/stipendii/stypendiifulbraitafulbrightgraduatestudentprogram

Post has attachment
Стипендії програми океанічних досліджень для журналістів
Стипендіальну програму Вудсхоульського океанографічного інституту відкрито для міжнародних журналістів, продюсерів, редакторів, фрілансерів, авторів книг і письменників з усього світу, причому щонайменше – на два роки написання, виробництва та набуття досвіду.

Програма призначена для введення наукових журналістів в область океанографії та морської техніки за допомогою семінарів, лабораторних візитів і коротких польових експедицій. Стипендії буде розподілено з 18-23 вересня в Вудс-Холі, штат Массачусетс.

Найкращі кандидати матимуть принаймні два роки на написання, участь у виробництві та набутті досвіду для загальної користі цільової аудиторії.
http://edu.eepro.info/stipendii/stypendii-prohramy-okeanichnykh-doslidzhen-dlia-zhurnalistiv

Post has attachment
Стипендії з програми «Хімічна інженерія»
Університет Об'єднаних Арабських Еміратів (UAEU) запрошує до участі в аспірантській програмі в області хімічної інженерії.

Місія університету включає в себе підготовку випускників для майбутнього керівництва. Одна з її, стипендії, цілей полягає в тому, щоб підготувати випускників, що є початківцями в галузі.

Стипендія доступна для в тому числі міжнародних заявників.

Розмір гранту становить 1650 доларів на місяць.

Мінімальні вимоги для допуску до програми:

- Ступінь магістра в університеті, визнаного Міністерством вищої освіти і наукових досліджень ОАЕ;

- Мінімальний середній бал 3,3 за шкалою 4.0 або еквівалент.

- Бал 6.5 або вище з іспиту IELTS або його еквівалент для всіх дисциплін, в яких основною мовою викладання є англійська, бо дисертація повинна бути написана англійською мовою. Цей тест повинен бути складеним не раніше як за два роки на момент подачі заявки;

Прийнятні особи повинні подати заяву онлайн, а потім надати необхідні оригінали документів до приймальної комісії до 31 травня 2016 року, особисто або по експрес-поштою на адресу:

Office of Admissions
Crescent Building
United Arab Emirates University
P.O. Box 15551
http://edu.eepro.info/stipendii/stypendii-z-prohramy-khimichna-inzheneriia

Al Ain, UAE.

Post has attachment
 
Компанія Google запустила освітню програму Digital Workshop в Україні.

Це міжнародні, безкоштовні курси з цифрового маркетингу. Матеріали вже переведені на Українську мову і доступні для всіх бажаючих...
https://plus.google.com/115376591019097390100/posts/PNqByWh95TR
Wait while more posts are being loaded