Post has attachment
روزنامه حکومتی آفتاب یزد از باند روحانی در جنگ انتخابات در مطلبی با عنوان ”بیانیه فرار از اصول‌گرایی “آخوند قاتل رئیسی را مورد تمسخر قرار داد و نوشت: بالاخره پیام داد. یک بیانیه رسمی برای آن که بگوید من هستم. من آمده‌ام! من احساس تکلیف کردم و من می‌خواهم که با دیدن این همه مشکل در کشور هم‌چون فرشته‌ای بر آسمان ایران، بال گشایم و حلال همه دردسرها و دشواریها باشم!»

روزنامه آفتاب یزد در ادامه نوشت: رئیسی در بخش اول بیانیه به اثبات رساند که قطب مقابل روحانی است. در بخش دوم به خودی‌ها! کنایه‌ای سخت زده، آنجایی که نوشته: 'فارغ از گروه بندی‌های سیاسی رایج، در رقابتهای انتخاباتی شرکت خواهم کرد.' رئیسی که همه او را کاندیدای 'جمنا ' و اصول‌گرایان می‌دانستند، با این بیانیه نشان داد که جمنا را از بالا به پایین نگاه می‌کند... ... اما به راستی از چه روی، رئیسی نمک خورد و نمکدان شکست و در حالیکه جمنا رئیسی را معرفی کرد، اکنون او می‌گوید من جمنایی نیستم. آیا اساساً از این پس ممکن است جمنا و اصول‌گرایان به‌دنبال کاندیدایی به غیر از رئیسی باشند؟.
Photo

Post has attachment

Post has attachment

سلام
من تازه عضو پلاس و این گروه شدم

Post has attachment
لرستان شهر لرنشین
Photo

Post has attachment
Maryam:
گپ سوتہ دلان

قوانین:
بےاحترامی واستفاده ازکلمات رکیک=ریموو
پست+18=ریموو
گذاشتن لینک=ریموو
رفتن ب پی وی خانوما=ریپورت وریموو

اینم لینک😊
https://telegram.me/joinchat/DAue0j_xsOlm38Znt9o7zQ

مرگ بر آمریکا.

حمل نقل سامان ترابر درخدمت همشریان عزیز خرم اباد در خدمت شما همشریان عزیز خرم اباد ی قبول حمل خورده بار وعمده بار به تمام نقاط ایران ......کرگانه روبروی ترمینال بروجرد ......دهستانی ......والینیا. ....

Post has attachment
Photo

Wait while more posts are being loaded