Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Раді повідомити, що з 6 листопада 2017 запущено послугу "TelePark" від компанії "TeleCard" у співпраці з оператором зв'язку Vodafone та Kyivstar, яка надає можливість всім власникам автомобілів проводити оплату за паркування в місті Києві в електронній формі з мобільного рахунку.
Послуга має ряд переваг:
•відсутність необхідності в мобільному інтернеті для проведення сплати;
•не потрібно встановлювати окремі мобільні додатки;
•більш того - відсутні будь-які комісії для водіїв!
Більш детально із правилами надання та використання послуги Ви можете ознайомитися на інформаційній сторінці http://uaparking.info.

#безготівковепаркування #парковкикиїв #київтранспарксервіс #комфортнепаркування

Post has attachment
Нова форма паркувальних талонів

Нова, зручніша форма паркувальних талонів призначена для розміщення його на дзеркалі заднього виду.

Ця ідея була запропонована громадськістю. Такі талони використовуються у Лос-Анджелесі.

Лише через безготівкову форму оплати за допомоги паркувальних талонів менше ніж за три місяці було зібрано 2 334 972 гривень до міського бюджету.

Нагадаємо, з 10 серпня 2017 року в Києві змінилися правила паркування. Вже три місяці паркувальники не мають права збирати гроші. Натомість водії повинні самостійно оплатити послуги паркування чотирма доступними безконтактними способами.

Київська влада вирішила провести експеримент з безготівкової форми оплати, поки парламент не прийме законопроект №5364 щодо впорядкування паркування. Документ допоможе карати водіїв, які безоплатно паркують свої машини у відведених для цього місцях.
Поки ж на майданчиках інспектори виконують тільки сервісну функцію – допомагають правильно паркуватися і пояснюють водіям про необхідність оплатити послугу.

#Київтранспарксервіс #Київкомфортний #Безготівковепаркування #Департаменттранспортноїінфраструктури
PhotoPhotoPhoto
01.11.2017
3 Photos - View album

В Киеве ввели новую форму парковочных талонов, которые будут крепиться на зеркало заднего вида.

Об этом сообщает пресс-служба Департамента транспортной инфраструктуры КГГА на своей странице в Facebook, передал корреспондент ГолосUA.

Такая форма талонов удобнее в использовании - их легче крепить на зеркале заднего вида. Новый дизайн был позаимствован у Лос-Анджелеса - там такие талоны давно используются и пользуются популярностью.

Отмечается, что только через безналичную форму оплаты с помощью парковочных талонов менее чем за три месяца было собрано 2,3 миллиона гривен в городской бюджет.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded