Post has attachment
Заступником #Генерального прокурора України 19.10.2015 повідомлено про підозру #судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області за ознаками вказаного кримінального правопорушення.

Печерським районним судом міста Києва 22.10.2015 відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Також Генеральним прокурором України скеровано до #Вищої кваліфікаційної комісії суддів України клопотання про відсторонення підозрюваного від займаної ним посади - судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області.

Post has attachment
ДІЄВИЙ #ЗАХИСТ #ПІДПРИЄМЦІВ ОСНОВНА ОЗНАКА #ПОЗИТИВНИХ ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ

#СБУ спільно з #прокуратурою затримала на хабарі оперуповноваженого одного з райвідділів міліції в Запорізькій області.
Зловмисник вимагав гроші від #підприємця за невтручання в його господарську діяльність, пов’язану з пасажирськими перевезеннями. Свої «послуги» міліціонер оцінив у 700 доларів США.
Розпочато кримінальне провадження за ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
 
 Прес-центр СБ України

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=163871&cat_id=39574

Post has attachment
Як стало відомо з листа Українського бюро #Інтерполу, адресованого #Генпрокуратурі України, від компетентних органів Королівства Іспанія надійшов запит щодо надання додаткової інформації стосовно Ю. Колобова. До запиту було додано копію листа за начебто підписом заступника Генерального прокурора України Юрія Столярчука, в якому йдеться про те, що Ю. Колобов у кримінальному провадженні, яке здійснюється відносно нього, має процесуальний статус свідка, а не підозрюваного. За інформацією компетентних органів Королівства Іспанія, вказаний лист був наданий їм захисниками Ю. Колобова. Разом з тим, зазначений лист службовими особами Генеральної прокуратури України не #видавався та не #підписувався, інформація, яка міститься у ньому щодо статусу Ю. Колобова не відповідає дійсності, і лист є #підробленим.

Post has attachment
За ініціативи #ГПУ  діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають в місцях несвободи, зможуть отримувати одноразову грошову допомогу

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded