Post has attachment
W internecie są pieniądze, 💰💰💰
ale nie wystarczy 💻
kilka razy kliknąć... 🤑
by pojawiła się kasa ⤵️⤵️⤵️
https://goo.gl/kq2i5Z
Photo

Post has attachment
I już po Evencie w Katowicach. Bawiłam się wspaniale.
Photo

Post has attachment
Zbliża się 3 grudzień. W Katowicach tego dnia odbędzie się Exclusive Marketing Event. Zarezeruj:
http://bit.ly/2ewJp53
Jeżeli chcesz:

-zwiększyć sprzedaż
-przyśpieszyć wzrost struktury
-poprawić swój wizerunek
-nauczyć się przyciągać klientów przez Facebooka i Instagrama
-wykreować się na eksperta w danej branży
-nauczyć się sprzedawać na webinarach
-tworzyć skuteczne płatne kampanie
-podnieść rezultaty całego Twojego teamu
-stworzyć swój produkt

To jesteś we właściwym miejscu!

Post has attachment
3 czerwca br. w klubie Studio przy ul. Witolda Budryka 4 w Krakowie odbędzie się jubileuszowa - 10. edycja konferencji "Noc Informatyka"!
Szczegóły na stronie www oraz na Facebooku: fb.me/nocinformatyka

Post has attachment
Wolves Summit to największa w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona innowacyjności i przedsiębiorczości. Już 27 i 28 października w Warszawie odbędzie się druga edycja tego wydarzenia

Post has attachment

Post has attachment
W sumie aż kilkanaście przedsiębiorczych osób i przedstawicieli najbardziej obiecujących, innowacyjnych projektów pojawi się w czwartek, 17 września, w Gdańsku na polskich finałach Central European Startup Awards organizowanych przez STARTER oraz Black Pearls VC. Wybór komisji, dokonany w ośmiu kategoriach spośród zgłoszonych przez internautów propozycji, wskazuje najlepiej rokujące polskie rozwiązania i osoby aktywnie wspierające krajową scenę startupową.

Post has attachment

Post has attachment
Warsaw Startup Game to edukacyjna gra miejska o charakterze ekonomicznym podczas której uczestnicy indywidualni lub dwuosobowe zespoły przekonają się na własnej skórze, jak wygląda życie przedsiębiorcy od pomysłu na biznes, poprzez poszukiwania sposobów na finansowanie swojego projektu, pozyskiwanie klientów, problemy z fiskusem, aż do końcowego sukcesu.

Post has attachment
Już 14 kwietnia rozpocznie się jedno z największych technologicznych wydarzeń goszczące 1500 uczestników oraz 300 startupów Wolves Summit A my w ten wiosenny i słoneczny piątek mamy dla Was zaproszenia na 3-dniowy wilczy szczyt. Jeśli chcesz poznać startupy, inwestorów oraz liderów branży z takich krajów jak: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Niemcy, Słowenia, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia i USA. Nie czekaj tylko dziś do zdobycia bezpłatne zaproszenia!!!! Udostępnij ten post i napisz maila ze swoimi danymi na adres redakcja@startupinsider.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded