Post is pinned.Post has attachment
Від розсади залежить майбутній врожай. Коли та як #сіяти #насіння на #розсаду, як доглядати за розсадою читайте у цій статті.http://kvitkainfo.com/sad-gorod/posiv-nasinnya-na-rozsadu.html

Post has attachment
#Цинія (майорці) це однорічна рослина що радує нас різноманітністю забарвлень і прикрашає наші квітники влітку і восени. ЇЇ красиві квіти можуть бути будь-якого кольору, від білого до темно фіолетового, вони гарно виглядають у групових насадженнях.
http://kvitkainfo.com/roslini-vidkritogo-gruntu/ciniya-maiorci1.html

Post has attachment
Важливо не тільки правильно вибрати період, але й грамотно посадити цибулини лілій у грунт, забезпечити належний догляд за ліліями в період бутонізації, під час цвітіння і після того, як вона відцвіте.
http://kvitkainfo.com/roslini-vidkritogo-gruntu/koli-saditi-sadovi-lilii.html

Post has attachment
Морква і буряк найчастіше використовуються у кулінарії. Протягом року ми додаємо моркву і буряк в різні гарячі страви, вживаємо в свіжому вигляді і додаємо до салатів.
http://kvitkainfo.com/sad-gorod/koli-siyati-morkvu-buryak.html

Post has attachment
Люди, що живуть у містах або не мають достатньо місця для городу на подвір'ї, мріють про власний город, щоб самостійно виростити екологічно чисті овочі.
http://kvitkainfo.com/sad-gorod/yaki-ovochi-mozhut-rosti-u-konteinerah.html

Post has attachment
Загальний стиль ландшафтного дизайну і альпійська гірка, повинна доповнювати один одного. Рослини для гірки в більшості випадків вибираються ті ж самі, що ростуть на території подвір'я, тільки у меншому розмірі.
http://kvitkainfo.com/landshaftnii-dizain/roslini-dlya-alpiiskoi-girki.html

Post has attachment
Розмножувати орхідею фаленопсис в домашніх умовах абсолютно реально. У цій статті ми розглянемо найлегший спосіб розмноження орхідеї фаленопсис - розмноження "дітками"
http://kvitkainfo.com/romnoj/rozmnozhennya-orhidei-falenopsis-ditkami.html

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Мати вдома лимонне, мандаринове чи апельсинове дерево, дуже модно і приємно, особливо приємно зривати і їсти власноруч вирощені екзотичні фрукти.
http://kvitkainfo.com/kimnatni-roslini/limon-mandarin-apelsin-doglyad.html
Wait while more posts are being loaded