Post has attachment

Post has attachment
Přátelé, tak tento film je opravdu naprosto skvělý! Jeho závěr je vše říkající. Věřme v zázraky a budeme je denně žít. Každý okamžik, vteřina, minuta ..... je zázrak. Celý život je zázrak.

Post has attachment
Nová "inspirativní prožitková setkávání" právě pro ty, kteří hledají, a hlavně někde uvnitř cítí potřebu změny ve svém životě a nevědí, jak na to. Nevědí, jak změny dosáhnout skrze zažité denní povinnosti, strachy, obavy a stereotypy, které máme až na vyjímky všichni hluboko pod kůží, ve své buněčné paměti.

- Jak rozpoznat, objevovat a léčit své vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory, destruktivní buněčné vzpomínky, které nám mnohdy brání v prožívání radostného a šťastného života?
- Jak zakomponovávat nabyté informace skrze prožitky do denního života?

To a mnoho dalšího bude součástí těchto inspirativních prožitkových setkávání, která budou vedena v duchu osobního poznání, že jediný, kdo nás samé může vyléčit na všech úrovních, jsme vždy jen my sami. Že my sami můžeme, a máme tu moc změnit úplně celý Svět, jen skrze nás samé. To, že se můžeme i v tomto systému stát plně svobodnými bytostmi, ruku v ruce s převzetím odpovědnosti sami za sebe, a tím i za celý Svět.

Pište nám svá osobní témata, která byste rádi začali řešit, či už řešíte.
Uskutečníme na tato témata postupně společná setkání.

Těšíme se na Vás :-)

Post has attachment
Také rádi cestujete? Náš Svět nabízí více cest-způsobů, jak se dostat na zajímavá místa, do jiných dimenzí a jiných realit. Dnešní setkání je právě o těch metafyzických cestách.....

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded