Post has attachment
Hallo Leute,
ich habe ein Video erstellt, in dem ich erkläre, wie man einen Sony PS3 Controller via Bluetooth an die Ouya Box anschließt um damit alles steuern kann.

--------
 
Hello people,
I have created a video in which I explain, how to connect a Sony PS3 controller via Bluetooth to the Ouya box so that everything can control.

Znalazł ktoś jakąś sensowną grę na ouya ?

Post has attachment
Nareszcie #ouya  dotarła :)
PhotoPhotoPhoto
OUYA
3 Photos - View album

Post has attachment
Postanowiłem napisać kilka słów o wadach crowd fundingu w kontekście OUYA. Zapraszam do dyskusji.

Post has shared content
Uj nie konsola ;)
"Ujowy pad, ujowy sklepik, ujowa skórka... Jednym słowem dostaliśmy UJA, a nie konsolę ;) Czyli o tym, jak Polacy kochają gry słowne i jak #OUYA zawiodła ich oczekiwania.

W artykule o #Crowdfunding (http://is.gd/3J7Gms) napisałem rok temu, że: "finansowanie przez społeczność ma tę zaletę, że docelowo ludzie otrzymują produkt, którego rzeczywiście oczekiwali." Niestety przykład OUYA pokazuje, że nie zawsze tak musi być. Czy więc oznacza to początek końca projektów z #Kickstarter ?

Post has attachment
Postanowiłem uruchomić mały blog poświęcony OUYA w Polsce. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale kto wie? Może uda się stworzyć godny odpowiednik +Malinowe Pi, poświęcony wspomnianej konsoli:) Zapraszam.
OUYA Blog Polska
OUYA Blog Polska
ouyablog.pl

Post has attachment
Moi drodzy. Ekipa OUYA właśnie opublikowała katalog gier na swoją maszynę. Znajdziecie go poniżej. Jak widać, choć do rynkowej premiery pozostał dokładnie miesiąc, trochę tytułów jest już dostępnych. Przyznaję, że na mnie nie robią one jakiegoś wrażenia, ale pomimo to, dobrze jest wiedzieć, że od strony gier coś się dzieje:)

Ktoś już używa ? Jak pierwsze wrażenia ?

Post has attachment
Mam nadzieję, że ta grupa rozrusza się gdy konsola wejdzie do sprzedaży;) Tymczasem mam dla Was garść informacji. Nowa OUYA co roku? Firma zamierza zastosować model znany z telefonów komórkowych.

Post has attachment
Ouya w akcji...
Wait while more posts are being loaded