Post has attachment

Post has attachment
Захист проектів.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.02.17
31 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Сплавінська Юлія
Монастирський Андрій
Науково-практична конференція "Скажемо сміттю "НІ""
10-11 класи
У нашому проекті ми розповімо про про проблему забруднення навколишнього серидовища пластиковими, паперовими та харчовими відходами, та пояснити причини і наслідки цього; проаналізуємо власні звички і стиль життя щодо регулювання кількості відходів; визначимо й виконаємо прийнятні для себе і суспільства дії, які допоможуть скоротити кількість відходів і повторно їх використати.


Туницька, Ярмосюк.
Проект на тему "Кімната відпочинку у школі очима учнів". Реалізація проекту відбудеться шляхом відображення учнями школи своїх бачень стосовно кімнати відпочинку їх мрії. У проекті беруть участь учні 9-11 класів, кожен клас представляє свій проект у вигляді малюнку чи макету кімнати. Найкращий проект буде реалізованим дирекцією школи.

Мамрош\ Батранчук
Проект на тему "Mysterious places and legends of the UK" спрямований на ознайомлення учнів (7-8 класів) з таємничими історіями та легендами Великобританії. Це дозволить здійснити порівняння містичних легенд нашого народу та британців. Результатом проекту стане розвиток аналітичних, індуктивних, дедуктивних здібностей учнів,
він дозволить їм поповнити лексичний запас та отримати нові знання та враження.

Кодлюк Ірина та Олійник Христина
Наша тема: "Життя - без сміття"
Повідомити дітям ситуацію стосовно переробки сміття в інших державах та в Україні;
Привчити їх до збереження природи, зокрема сортування сміття.
Wait while more posts are being loaded