Post has attachment

سوره انبیا آیه های ۳۰ -۳۱ و۳۲ اشاره به این دارد که خداکوهها را برای آن ساخته که آسمان بر روی زمین نیفتد!
https://www.youtube.com/watch?v=MqLrw4Z26XU

Post has attachment
اين پژوهشگر و متخصص درمان اعتياد به محرك‌ها، بالا بودن احتمال رفتن به كما و مرگ به خاطر مصرف بيش از حد شيشه را نيز يادآور شد.
او همچنين خاطرنشان كرد: استفاده بيش از حد اين ماده موجب افسردگي، تضعيف حافظه كوتاه‌مدت، افزايش رفتارهاي خشن، نوسانات خلقي و همچنين آسيب به سيستم ايمني بدن از ديگر عوارض شديد مصرف شيشه است كه بلافاصله پس از آغاز مصرف ظاهر مي‌شود.

Post has attachment

Post has attachment
جیمی هندریـــکس جیمز مارشال هندریکس روز 27 نوامبـــر سال 1942 در سیاتل بـــه دنیا آمد. هندریکس را خیلی از کارشناسان دنیا موسیقی، تواناترین گیتاریست در سبک راک میدانند و بدون تردید یکی از موثرترین چهره ها در نوازندگی گیتـــار الکتریک .او هیچگاه استادی نداشت و باوجود اینکه چپ دست بود ؛ از گیتار راست دستها استفاده میکرد.و چندی پیش بعنوان برجسته ترین و تاثیر گذارترین گیتاریست در جهان شناخته شد. او به موسیقی بلوز عشق میورزید و از بزرگانی مانند : بی بی کینگ مادی واترز و رابرت جانسون بسیار تأثیر گرفت.به دلیل اینکه نمیتوانست موسیقی را از روی نت بخواند ؛ بهتر از هر کسی موسیقی را به صورت سماعی یا گوشی میشناخت.در تابستان 1958 پدرش "ال" برایش یک گیتار آکوستیک دست دوم به قیمت 5دلار خرید .او پس از چند ماه تمرین ؛ در همان سال به اولین گروهش ملحق شد که این همکاری 3 ماه ادامه یافت. سال بعد ؛ پدر با دیدن پیشرفت شگفت انگیز او ؛ برایش یک گیتار برقی تهیه کرد. جیمی در همان سال به ارتش پیوست و در آنجا با بیلی کاکس آشنا شد.او نوازندۀ گیتار باس بود که جیمی بسیاری از پله های ترقی را به همراهش طی کرد. جیمی در 1962 از ارتش اخراج شد و پس از آن نوازندگی برای گروهها و هنرمندان مختلفی را آغاز کرد.مانند : تینا ترنر ؛ سام کوک و برادران ایسلی.......

Post has attachment
‌این دانشجوی دختر دانشگاه نیشابور تأکید کرد: متأسفانه به علت نبود خوابگاه دولتی در دانشگاه نیشابور دانشجویان این شهرستان مجبور هستند از این مجتمع استفاده کنند که شاهد اجبار دانشجویان به پرداخت این مبلغ افزایش‌یافته از سوی مسؤولین خوابگاه در چند روز گذشته هستیم.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
دانشجویان معترض قانع نشدند. دیروز  هم اعترض میدانی شریفی‌ها ادامه داشت. وضعیت دانشگاه‌های دیگر هم همینطور است.....

Post has attachment
وی افزود: امسال علاوه بر کسری بودجه ای که از سال گذشته داشتیم، ۱۲ میلیارد تومان از بودجه تعمیرات خوابگاهها پرداخت نشد و ما نتوانستیم تابستان امسال تعمیرات در خوابگاهها و ساختمان دانشگاه داشته باشیم.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded