Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
برنامه پخش زنده را میتوانید بصورت مستقیم در یوتیوب از طریق پست زیر ببینید:
در این برنامه با ما همراه شوید!
تلفن تماس با استدیو: 0017026054936 ، ‫#‏اسکایپ‬ تماس با استدیو: javanan.tamas
نظراتتان را هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر تماس بگیرید و از طریق تلگرام و لاین هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا در طول برنامه آنرا منعکس کنیم.

Post has attachment
در این برنامه با ما همراه شوید!
تلفن تماس با استدیو: 0017026054936 ، #‏اسکایپ تماس با استدیو: javanan.tamas
نظراتتان را بصورت صوتی و کتبی هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ و لاین، وایبر و تلگرام برای ما بفرستید تا در طول برنامه آنرا منعکس کنیم.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
1. استراتژی کمونیسم در بحران، چیست؟
اینکه جنبش کمونیستی که با دستاویز قرار گرفتن از فروپاشی شوروی(سرمایه داری دولتی) توسط بلوک رقیب-سرمایه داری بازار آزاد- که پیروز این رقابت بوده، تحت حمله شدید قرار گرفته و پایانش اعلام شده چه استراتژی برای برون رفت از این وضعیت باید داشته باشد و این اولین سئوال در مقابل کمونیستها بوده که باید آنرا مطرح و به آن جواب دهند.
2. حزب نوین کمونیستی چه مختصات و سبک کاری باید داشته باشد؟.....

Post has attachment
کالج اینترنتی سازمان جوانان کمونیست برنامه های آموزشی بصورت آنلاین برگزار میکند تا نسل جوان را با کمونیزم کارگری آشنا کند. شما هم اگر علاقمند به شرکت در این برنامه ها هستید میتونوانید با ایمیل javanan.tamas@gmail.com تماس بگیرید. ویدئوی روبرو تعدادی از برنامه های کالج اینترنتی میباشد که میتوانید ببینید.

Post has attachment
امن ترین راه حل این است که یا از طریق فیلتر شکن بوسیله PlayStore یا AppStore اقدام به نصب یا به روز کردن نرم افزار های خود کنید یا از طریق سایت های رسمی نرم افزار مورد نظرتان را دریافت کنید
شاید این پرسش برای شما بوجود بیاید که چرا نرم افزار اصلی واتس اپ قابل شنود نیست علت این ادعا هم به این نکته باز می‌گردد که......

Post has attachment
کارگران بیکاری که به دستفروشی روی آورده اید،         
مسبب خودسوزی یونس عساکره و حمید فرخی استیصالی است که حکومت اسلامی بر این عزیزان تحمیل کرده است اما باید با صدای بلند اعلام کنیم که خودسوزی راه نیست. سران این حکومت که در طول بیش از سی سال عمر نکبت بارشان امیدها و آرزوها و آینده  میلیونها انسان را آتش زده اند، با خودسوزی نه تنها دو نفر بلکه حتی دهها نفر هم  حتی خم به ابرویشان نمی آید.
 کارگران دستفروش،
فقط با اعتراض متحدمان میتوانیم از حق کار وزندگی و حرمت انسانیمان در مقابل چپاولگران حاکم دفاع کنیم. فقط با اعتراض متحد، اعتراضی که از حمایت خانواده ها و سایر کارگران و مردم عدالت طلب و آزادیخواه برخوردار است میتوانیم یاس و ناامیدی را که جان دردمند کارگران  دستفروش را خاکستر میکند به امید و اعتراض و آتشی سوزان تبدیل کنیم و  بساط حکومت سرمایه داران اسلامی را بسوزانیم و نابودش کنیم.  
Wait while more posts are being loaded