Post has attachment
Photo

Post has attachment
كانون حمایت از خانواده جان باختگان و بازداشتی ها 6اردیبهشت ۹۶: صبح روز دوشنبه ۴اردیبهشت ۹۶، گارد ویژه زندان گوهردشت کرج به زندانیان اعتصاب غذا کننده در بند ۱۰، حمله کرده و زندانیان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
به گزارش فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، روز دوشنبه ۴اردیبهشت ماه نیروهای گارد زندان به زندانیان زندان گوهردشت کرج یورش بردند و آنها را مورد ضرب و شتم و اذیت و آزار قرار دادند. گارد با برخوردهای وحشیانه و غیر انسانی در حالی که زندانیان اعتصاب غذا کننده را مورد ضرب و شتم قرار می دادند با فریاد و عربده کشی به زندانیان می گفتند که خبر اعتصاب غذا و تنبیه خودتان را به رسانه ها می دهید. با شما کاری خواهیم کرد که دیگر جرات انتشار خبر را نداشته باشید.
از طرفی دیگر زندانی عباس یوسفی که در درگیری خونین روز شنبه ۲اردیبهشت ماه به شدت زخمی شده بود همچنان در بیمارستان و در کما به سر می برد در این یورش وحشیانه مردانی، رئیس زندان گوهردشت خود شخصا به باند مافیایی تحت امرش در زندان می گفت: بزنید با تیزی بکشیدشان من جوابگوی خانواده های آنها هستم.
روز شنبه ۲اردیبهشت ماه زندانبانان ولی فقیه ۲زندانی به نام های عباس یوسفی و بهروز حسینی را بعد از یک هفته نگهداری در سلول انفرادی بند ۱۰زندان گوهردشت کرج به دلیل اعتراض آنها نسبت به انتقال بی موردشان به این بند و اذیت و آزارشان به منظور زهر چشم گرفتن، از بند ۱۰ خارج و به بند ۱ منتقل نمودند و با برنامه ریزی قبلی توسط مردانی رئیس زندان گوهردشت کرج، اخلاقی رئیس بند ۱ و حسن کرد رئیس بند ۶ باند مافیایی که زیر نظر آنها هستند به این ۲زندانی با تیزی و سایر ابزار یورش بردند که به شدت زخمی شدند، در اثر این ضرب و جرح این ۲زندانی به شدت زخمی و به بیمارستان خارج از زندان منتقل شدند.
حدود یک هفته پیش زندانبانان ولی فقیه ۸زندانی به نام های محمد آزاد، حسن حسینی، محسن بیگوند، حسین یحیوی، عباس یوسفی، ماشالله رضایی و علی جهانگیری را که نسبت به شرایط غیر انسانی این بند معترض بودند از سالن ۱۸ بند ۶زندان گوهردشت به سلولهای انفرادی سالن ۳۳ بند ۱۰زندان گوهردشت کرج منتقل نمودند. در آنجا تحت شرایط غیر انسانی همراه با شکنجه های روحی و عدم وجود امکانات اولیه انسانی مواجه بودند. این زندانیان در اعتراض به این شرایط دست به اعتصاب غذا زدند و در حال حاضر زندانیان محمد آزاد، حسن حسینی، حسین یحیوی، ماشالله رضایی و علی جهانگیری چند روزی است که در اعتصاب غذا به سر می برند و وضعیت جسمی آنها حاد است.

با ما در كانال كانون حمایت از خانواده جان باختگان و بازداشتی ها همراه باشید
Photo

Post has shared content

Post has attachment

سوره انبیا آیه های ۳۰ -۳۱ و۳۲ اشاره به این دارد که خداکوهها را برای آن ساخته که آسمان بر روی زمین نیفتد!
https://www.youtube.com/watch?v=MqLrw4Z26XU

Post has attachment
اين پژوهشگر و متخصص درمان اعتياد به محرك‌ها، بالا بودن احتمال رفتن به كما و مرگ به خاطر مصرف بيش از حد شيشه را نيز يادآور شد.
او همچنين خاطرنشان كرد: استفاده بيش از حد اين ماده موجب افسردگي، تضعيف حافظه كوتاه‌مدت، افزايش رفتارهاي خشن، نوسانات خلقي و همچنين آسيب به سيستم ايمني بدن از ديگر عوارض شديد مصرف شيشه است كه بلافاصله پس از آغاز مصرف ظاهر مي‌شود.

Post has attachment

Post has attachment
جیمی هندریـــکس جیمز مارشال هندریکس روز 27 نوامبـــر سال 1942 در سیاتل بـــه دنیا آمد. هندریکس را خیلی از کارشناسان دنیا موسیقی، تواناترین گیتاریست در سبک راک میدانند و بدون تردید یکی از موثرترین چهره ها در نوازندگی گیتـــار الکتریک .او هیچگاه استادی نداشت و باوجود اینکه چپ دست بود ؛ از گیتار راست دستها استفاده میکرد.و چندی پیش بعنوان برجسته ترین و تاثیر گذارترین گیتاریست در جهان شناخته شد. او به موسیقی بلوز عشق میورزید و از بزرگانی مانند : بی بی کینگ مادی واترز و رابرت جانسون بسیار تأثیر گرفت.به دلیل اینکه نمیتوانست موسیقی را از روی نت بخواند ؛ بهتر از هر کسی موسیقی را به صورت سماعی یا گوشی میشناخت.در تابستان 1958 پدرش "ال" برایش یک گیتار آکوستیک دست دوم به قیمت 5دلار خرید .او پس از چند ماه تمرین ؛ در همان سال به اولین گروهش ملحق شد که این همکاری 3 ماه ادامه یافت. سال بعد ؛ پدر با دیدن پیشرفت شگفت انگیز او ؛ برایش یک گیتار برقی تهیه کرد. جیمی در همان سال به ارتش پیوست و در آنجا با بیلی کاکس آشنا شد.او نوازندۀ گیتار باس بود که جیمی بسیاری از پله های ترقی را به همراهش طی کرد. جیمی در 1962 از ارتش اخراج شد و پس از آن نوازندگی برای گروهها و هنرمندان مختلفی را آغاز کرد.مانند : تینا ترنر ؛ سام کوک و برادران ایسلی.......

Post has attachment
‌این دانشجوی دختر دانشگاه نیشابور تأکید کرد: متأسفانه به علت نبود خوابگاه دولتی در دانشگاه نیشابور دانشجویان این شهرستان مجبور هستند از این مجتمع استفاده کنند که شاهد اجبار دانشجویان به پرداخت این مبلغ افزایش‌یافته از سوی مسؤولین خوابگاه در چند روز گذشته هستیم.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded