Post has attachment
З 26 по 30 березня у ліцеї проходить тиждень зарубіжної літератури. Активну участь в ньому беруть учні груп 10 ШЛПМ, 11 ОКН, 21 ОКН та 31 ОКН, які створили презентації, поновили скарбницю рефератів та представили на конкурс малюнки своїх улюблених творів зарубіжної літератури. Ліцеїсти проявили не аби яку зацікавленість у заходів тижня зарубіжної літератури.

Post has attachment
14 жовтня у Краснограді на стадіоні «Ювілейний» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського турніру «Кубок Харківської області зі спортивного пейнтболу» приурочений до Дня захисника України. Турнір був проведений за ініціативи голови Красноградської районної державної адміністрації Євгена Третякова, за фінансової підтримки Благодійного Фонду імені Героя України Гулого І.М., засновником якого є Галина Третякова.
Організаторами була Пейнтбольна Федерація України, Харківська пейнтбольна ліга, а також кафе "Піца" і сектор молоді та спорту КРДА. Взагалі змагалося 16 команд зі всієї України. Красноградський район представляла команда "Шабля", учасником якої колись був Євген Третяков.
Також позмагатись на поле вийшли чотири аматорські команди нашого міста: команда учасників АТО, «Молода солідарність», ВСК «Пересвіт» та «Студентська спортивна молодь». У цікавих змаганнях взяв участь учень групи 36ССЕ красноградського професійного ліцею Вадим Хворостинка, виступаючи за команду студентської спортивної молоді, яка посіла ІІІ місце.
Позитивних вражень від турніру було чимало. Зі слів Вадима Хворостинки, який вперше грав у пейнтбол, грати було важко, але дуже захоплююче і цікаво. З великим задоволенням візьме участь у змаганнях і в майбутньому.
PhotoPhotoPhotoPhoto
18.10.17
4 Photos - View album

Post has attachment
18 жовтня 2017 року відбулись змагання з шахів серед ВНЗ та Красноградського професійного ліцею.

- Перша гра: мед. коледж - проф. ліцей (3 : 0)

- Друга гра: проф. ліцей - пед. коледж (3 : 0)

- Третя гра: технікум – проф. ліцей (0 : 3)

Загальнокомандне І місце. Учасники були нагороджені медалями і грамотою.
PhotoPhotoPhotoPhoto
18.10.17
4 Photos - View album

Post has attachment
11 жовтня 2017 року відбулись районні змагання з військово-спортивної підготовки присвячені Дню захисника України. Учні ліцею приймали участь в таких видах змагання:

-Дартс (юнаки ІІ місце, дівчата І місце)

-Метання гранати (юнаки ІІ місце, дівчата І місце)

-Перетягування канату серед юнаків ІІ місце

-Смуга перешкод ІІІ місце

Виграли ІІ командне місце. Нагородженні медалями, кубком і дипломом за ІІ місце. Після змагань було частування кашею.

Склад команди:
Курчак Юлия - 19 К
Кононіхіна Марина - 19 К
Маніло Катя - 21 ОКН
Філонова Валерія - 10 ШЛПМ
Судакова Вероніка - 31 ОКН
Гусак Ярослав - 29 К
Горевой Денис - 16 ССЕ
Філатов Олександр - 10 ШЛПМ
Хворостинка Вадим - 36 ССЕ
Бондаренко Данил - 10 ШЛПМ
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.10.17
5 Photos - View album

Post has attachment
12 жовтня 2017 р. у професійному ліцеї відбулося військово-спортивне свято, присвячене Дню захисника України та Дню українського козацтва. П’ять команд ліцеїстів позмагалися у таких видах військово-спортивних змагань: стрільба з пневматичної зброї, підтягування, віджимання, підіймання гирі, одягнення протигазу, транспортування потерпілого. Учасники змагань показали свою влучність, силу та спритність і в результаті ІІІ місце посіла команда групи 15АС, ІІ місце – команда групи 26ССЕ, І місце – команда групи 36ССЕ. Переможців було нагороджено грамотами та солодощами. Глядачі активно вболівали за свої команди. Гарного настрою всім додали вокалісти вокального гуртка під керівництвом Євгена Волкова.
PhotoPhotoPhoto
17.10.17
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded